Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Grafički portal u izgradnji
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 24.08.2005 13:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa ajd onda barem uploadaj neki svoj rad da se vidi nešto, profil ti je totalno prazan.
Svaka čast na ideji i ostalom no jesi li uopće svjestan koliko je to posla napraviti i pogotovo odžavati tako nešto?
No hard feelings .... Smile

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 24.08.2005 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BIt će bit će.Eto avatar za početak Very Happy . Možda uploadam jedan site što sam radio. Možda ne.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 24.08.2005 13:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gotovo:)
Back to top
View user's profile Send private message
irfan



Joined: 19 Jan 2005
Posts: 90
Location: Tuzla

PostPosted: 24.08.2005 13:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
slusaj, stvar sa tim je da ako nemas dovoljno iskustva sa webom ic radit portal je kao kad sin tatice koji radi u T-com-u zeli veliku firmu za pruzanje najboljeg i najpovoljnijeg hostinga (klik da bi vidio o cemu pricam)


tip nije normalan..ccc. a G u ovim stvarima moras bit ozbiljan. tesko je to za odrzavat! ..nije da te ne podrzavam nego svaka cast! ako ti budem zatrebao tu sam! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 24.08.2005 13:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nit sam počeo radit ni ništa. Odma paljba po meni. Pa jebeš to. To je bila moja DOBRONAMJERNA ZAMISAO i ŽELJA . Al vidim ne isplati se to. PRvo zbog nekih koji bi to rado posrali drugo za prekomjernog smeća na netu i za nekoga se trudit. Ne. Podržavam mi3 i stvarno je odličan također deviantart. To je to. PReviše ima tih sig, avatar i "gfx" smeća. Hvala ali ne. Za koga? Confused Sad
p.s Irfane hvala ti i onima koji su mislili pomoći. Bio sam itekako ozbiljan a većina je tu ideju uništila u početku tako da sam odustao. Ozbiljnosti mi ne fali vjerujte. Slobodno brišite ovaj topic.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
irfan



Joined: 19 Jan 2005
Posts: 90
Location: Tuzla

PostPosted: 24.08.2005 14:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa stani malo. ti ako imas zelju i cilj nemoj dopustit da te itko sputava! samo moras imat nesto iza sebe da pokazes..kako bi isao naprijed. daj nam neki materijal da vidimo da se to krece pa cemo pomoc!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 24.08.2005 14:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema ni želje ni cilja više. Otišlo s ovim topicom. Hvala irfane stvarno na potpori cjenim to. No project
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 24.08.2005 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

theG wrote:
Nema ni želje ni cilja više. Otišlo s ovim topicom. Hvala irfane stvarno na potpori cjenim to. No project


Bezveze ti stav...
Neću jer sam dobio kritiku...bo?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 24.08.2005 14:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne nego sam uvidio da je nepotrebno. E da sam takav bia bi u mišjoj rupi. Jednostavno ne vidim u tome ništa više. No use.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 24.08.2005 15:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

al fakat ti je glup stav.
iskusnija ekipa ti je rekla da to nije tako jednostavno i da je to gro posla. isto tako, ko kaže da neće biti potrebe za time? misliš da ekipi sa googlea nisu govorili "dobro koji kurac imate radit tražilicu kad postoji yahoo koji je ogroman? nemate šanse i sto posto ćete propast!" ali NISU, jer su imali VIZIJU.

moj savjet ti je ako imaš ideju, da je guraš do kraja i da se ne daš tako lako obeshrabriti. jer, ako je nešto kvalitetno, korisno ili novo, svi će to htjeti koristiti, zar ne?

ajd živio
Cool

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 24.08.2005 16:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo mi sve nesto ko nas prijatelj MC, prvo navalio, pa ga ekipa malo 'savjetovala', pa onda poceo prijetiti da bi na kraju odustao, ili se urotio protiv mi3-a :...)

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 24.08.2005 17:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lik koji bi isfurao takav projekt morao bi biti veći karakter nego da odustane nakon par konstuktivnih kritika
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 24.08.2005 17:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Taj portal je osuđen na propas na samom početku. Kao prvo, kvalitetan portal (bilo kakvog tipa i s bilo kojom tematikom) je jako teško napraviti i održavati. Druga stvar taj posao nemože raditi jedna osoba, znači morate se dogovoriti na početku, ovaj programira, ovaj dizajnira, ovaj se brine o promociji, nas 3 moderiramo forum, a netko mora i pisati sadržaj za portal. Badave tebi najbolje isprogramirani i dizajnirani site, ako nema sadržaja i ako se site update svake prijestupne.

Recimo da ste napravili kvalitetan dizajn, osmislili lijepo ime za site i sve to fino isprogramirali i recimo da imate ozbiljne ljude koji će raditi na tom siteu. Sljedeće što trebate jest domena i hosting (zaboravi free hostove i free poddomene tipa .cjb.net i sl). U hrvatskoj, danas, postoji jako puno hosting providera. Mnogi od njih će vrlo rado udomiti takav jedan site. Ako baš i nemožete naći sponzora za domenu i hosting (ili barem hosting), danas niti hosting nije skup, jer već za 360 kn/godišnje možete naći kvalitetan hosting s TL domenom.

Nakon što se sredi hosting, trebate se baciti na promociju site-a. E ovo je jedna od najtežih stvari kod cijele izrade sitea. Pogotovo kod siteova gdje tematika nije baš za većinu surfera/ica.

Uglavnom sa stavom ovakvim kakav trenutno imaš nećeš krenuti nikamo ...

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 24.08.2005 18:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

theG wrote:
Slobodno brišite ovaj topic.


Pazi ovak, ovaj topic je danas izvučen sa moje strane sa pitanjem što je napravljeno sa razlogom, taj je bio tvoj početni entuzijazam i euforija napraviti design community .. i to ne bilo kakv nego "english only" svjetskih razmjera .. sa izjavama da vam je hrvatsko govorno područje premalo .. Koliko svi mogu pročitati ekipa je već bila skupljena , sam si procjenio da je to "taman zalogaj" za tebe ..
Nakon par komentara i skoro tri mjeseca praznika gdje ima vremena Wink
nije učinjeno niš do poluzavršenog templatea kojeg vidjet nemremo..

Ne bih želio da se ovaj topic pobriše jer možda će netko drugi koji dođe sa istom idejom
naletiti na ovaj topic i vidjeti da ono što se ovdje radi na mi3u i nije tako lako za započet
a kamoli godinama održavati, punit sadržajem , dodavati feature , moderirati & administrirat..
Uvijek se treba razvijati i željeti više i bolje, ali treba i biti zahvalan za ono što si dobio, jer to je produkt je nečije volje, truda , znanja, vremena.. and so on.. Wink

Kužiš kam idem s ovim ..
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 24.08.2005 22:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro, shvatio je čovjek. mlad je i neiskusan, sada zna više nego je znao prije..i svaki dan u svakom pogledu sve više.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
irfan



Joined: 19 Jan 2005
Posts: 90
Location: Tuzla

PostPosted: 30.08.2005 16:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
lik koji bi isfurao takav projekt morao bi biti veći karakter nego da odustane nakon par konstuktivnih kritika


slazem se.. pici dalje..ne daj se.. daj nam sta ..sad sam se bas zainteresovao da vidim kako to ide!
bo? Surprised
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group