Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
gledanje filma s kompa na TV/DVD

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 29.08.2005 21:49    Post subject: gledanje filma s kompa na TV/DVD Add user to your forum ignore list Reply with quote



nadam se da ce se nac neko ko kuzi sto mi je ciniti jer mi je poprilicno hitno. sve je gotovo ali nemam ono sta bi trebo imat Laughing Crying or Very sad Crying or Very sad

ako vam nesto nije jasno a mislite da bi mogli pomoc slobodno pitajte .... Very Happy

hvala Very Happy

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 29.08.2005 22:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

IEEE 1394 standard je poznatiji kao 'fireware'. Većina ga novijih matičnih ima ugrađeno, a nalazi se obično negdje kod PS2/USB portova. To je uz pretpostavku da skidaš s kamere.

Ako ti treba sa PCja na kameru, onda trebaš video-out na grafičkoj, koji ukopčaš u kameru ili VHS ili direkt na TV preko scart ili chinch kabla. Ako imaš takvu grafičku, vjerovatno s njom dobio i kabel, a ako ne ima ga skoro svaki informatički shop. Ak ti je na monitoru šit slika, sumnjam da će na TV-u bit bolje, osim ako se radi o artefaktima, jer se oni izgube u mutnoći TV-a, dok su zbog oštrine monitora puno vidljiviji na istom.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 30.08.2005 11:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala ti.

mene samo zanima solucija sa PCija na kameru.

i kazes preko video-out na grafickoj ....to pretpostavljam da nema svaka graficicka..i mislim da je moja standardna (nista extra ) i da nema... nema mi drugog rijesenja nego da kupim takvu graficku?

jer ja jesam vec gledao dvd sa compjutera preko scarta na tv..pa me to malo zbunjuje.

mislis da bi moja kartica trebala imat video-out ?

nesto sam poslikao mogu jos ako treba,,,dooljnji dio...

puno ti hvala


_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 30.08.2005 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brat mi je malo pomogo izgleda da je to to



jelda?

samo mi sad treba cabl

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 31.08.2005 10:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cekaj jel toi ovaj av/out...oi ide van na takav cinc?
hvala

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 31.08.2005 11:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da to je ovaj 'AV-OUT', on je samo za sliku, a zvuk preko zvučne na matičnoj. Dakle to direkt u TV. ako hoćeš to na standalone (linijski) DVD, onda je bolje direkt u njega ukopčat, ne preko TV.

Edit: žuti je za video, crveni i bijeli za zvuk (govorim o chinch ulazima na TV-u/scartu/DVD-u). za zvuk će ti trebat kabel 3.5mm stereo ---> dvostruki chinch, za slučaj da nemaš

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 31.08.2005 16:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ime topica mi je promjenjeno ja ga nebi takvog stavio jer nije to sto ja trebam

ja imam filmic od minutel na kompu koj sam ja radio u programima i zelim ga prebacit na kameru (stvar je gotova*,kad cu ga imat snimljenog na kameri znat cu dalje sam.



na maticnoj imam zvucnu katricu.

hvala Very Happy priblizavas me uspjehu Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Very Happy

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group