Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
mogući poslovi

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 03.09.2005 18:44    Post subject: mogući poslovi Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovaj, nemam namjeru dizat prašinu ko prije (oni koji se sjećaju), ali sve kaj mogu reći je da su oni koji su se javili dobili pošten odgovor.

stvar je u tome da očekujemo uskoto poprilično ulaganje i širenje posla i da bi se ne bih bunio kad bi imao veći broj dobrih CV-a na raspolaganju. ovaj put nema ograničenja koja su dovela do toga da popizdim i odjebem s ovog foruma na duže vrijeme, jer se radi o dugoročnim planovima.

dakle, nema love na brzaka, nema obećanja, trebam CV.... nek ide preko PMa za sada, onda dajem mail i svakom odgovorim i objasnim koliko je gog moguće....


da je ovo zajebancija, ne bi se vraćo na mi3..... (ovdi ima dovoljno ljudi koji znaju kolko dugo me nije bilo i vjerujem da im je jasno da ne serem)...

nema obećanja, nema sigurnosti... gradimo bazu ljudi s kojima ćemo _MOŽDA_ raditi za mjesec, dva, 6 ili 2 godine....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 03.09.2005 18:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vezano za poslovne ponude.. mislim da bi admini trebali staviti novo pravilo, a to je da se zaključa tema nakon dane ponude, a da firma koja nudi posao obavezno stavi kontakt, te da sva daljna rasprava ide preko kontakta..
znam da je offtopic, ali Silence-ova ponuda me sitila na ovo što sam htio već i prije predložit..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 03.09.2005 19:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najosnoviji razlog je kaj neću mail dati di ga botovi mogu pokupiti.....
zato preko PM-a.

ponuda stvarno nema krajnji rok i gradimo bazu jer smo u zadnjih 6 mjeseci (mislim da me i više nije bilo na mi3) naučili JAKO puno. trebaju nam ljudi koji zanju svoj posao. mi možemo logistički uletit sa nekim stvarima ... da ne moram kucat u drvo (svoju glavu) neću previše pričati, ali stvarno nam je potrebna baza ljudi koji mogu radit pogotovo u fušu.... i pogotovo izvan ZG, koji imamo i predobro pokriveno.

nisam lud da dajem cjelu ideju na ovom forumu (sorry pipl, ali oni koji če _MOŽDA_ uletit u to, će shvatit zašto).... sve kaj trebam su CV i reference.

imam samo jednu stvar.... zadnji put kod se diglo JAKO puno prašine oko mog oglasa, osoba koja je dobila posao radi sa nam od tada i nemam ni najmanju najmjeru izgubiti....tu osobu.

ovo nije zajebancija. rok ne znači ništa, jer ne mogu garantiati posao u nekom roku, trebam CV onih koji su spremni raditi i imamo projekt koji se svima može isplatiti.


tolko o tome. jel će to proradit za mjesec ili 3..... "ko riskira, profitira".....
mail će biti dan onima koji se jave kroz PM.....
selekcija će biti stroga.

kratko i jasno.



EDIT :: danas sam uzeo nocu tipovniu, pa.....malo je sjebano kak pišem Wink

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group