Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MTV Adria
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 30.08.2005 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
buduci da mtv njemačka nema lokalnu verziju pimp my ridea - vec imaju pimp my fahreid (ili kak se vec pise) di pimpaju bicike (katastrofa), onda necemo ni mi imati fala bogu. 20% domace produkcije, to su tri emisije o muzici i music vijesti...
cemo da vidimo

"Pimp my Konj"?
"Pimp my TELE"?
"Pimp my pim**k"?

Very Happy
mogli bi jednu od ovih slozit. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Clansman



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 22

PostPosted: 30.08.2005 18:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam cuo da je to dobrovoljan rad. Da niko ne dobiva placu ak ce vodit nesto...

...?!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
djipster
Guest





PostPosted: 31.08.2005 16:15    Post subject: Reply with quote

ja se nadam da to necu nikad vidjet...
afilac...ova ideja s jozom mi se svidja...
al nebi u zagorje...samo treba doc tu kod mene u goricu...
moze moj prvi susjed bit voditelj i glavni mehanicar ima zutega golfa sa plavim diodama i 1 stop svjetlom koje radi...
Back to top
Poco



Joined: 01 Sep 2005
Posts: 3
Location: Varazdin

PostPosted: 01.09.2005 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tko bi znao reci sto bi ja trebao imati da primam signal mtv adria?
Imam analognu setelitsku, antene..
Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 01.09.2005 12:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
buduci da mtv njemačka nema lokalnu verziju pimp my ridea - vec imaju pimp my fahreid (ili kak se vec pise) di pimpaju bicike (katastrofa), onda necemo ni mi imati fala bogu. 20% domace produkcije, to su tri emisije o muzici i music vijesti...
cemo da vidimo


Da, u nas ce bit lokalizirna verzija jackassa = kenjac i punk'd = jesam te!! Very Happy

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 01.09.2005 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Poco wrote:
Tko bi znao reci sto bi ja trebao imati da primam signal mtv adria?
Imam analognu setelitsku, antene..

Rolling Eyes


iskon wrote:

Za početak, gomila tehničkih detalja: MTV Adria emitirat će svoj 24-satni program preko satelita AMOS 1, Channel 7 u orbitalnoj poziciji 4 degres West. Nadalje, brojčana frekvencija iznosi 11,140.0 MHz, dok je polarizacija horizontalna. Za emtivijevske fanove symbol rate izgleda u brojkicama 3.333 Msps, FEC Rate l, bandwidth 4.5 MHz, a Encryption glasi Scopus CA 5200.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 01.09.2005 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=280737
Počinje MTV Adria

Quote:
Inačica MTV-jeve televizije će se emitirati preko satelita i preko kabelskih operatera. Prva tri mjeseca prijem će biti omogućen besplatno, a nakon toga bit će potrebna kartica za dekodiranje.


Quote:
Program MTV Adrie biti će emitiran na više jezika 24 sata dnevno, a namijenjen je mladim ljudima u dobi od 15 do 35 godina.


Quote:
Uz standardni program izdvaja se Adria inačica popularnih serija Jackass, Pimp My Ride i Punk'd pod nazivima "Kenjac", "Pimpaj mi pimkek" i "Prcnul' sam te".


Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 01.09.2005 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

crko index, opet:)
Back to top
View user's profile Send private message
pas



Joined: 25 Apr 2005
Posts: 85
Location: Split

PostPosted: 01.09.2005 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

"Pimp my Konj"?

Very Happy

Joza nabaci na konja kromirane dva broja vece potkove s pirelli gumom na dnu da bolje drzi podlogu, stavi recaro sedlo, oboja konju dlaku u uzorak s vatrom i nahrani ga s posebnim GMO sijenom koje daje snagu a kao osobni poklon od Joze dobijes kacigu u obliku kaubojskog sesira.... "Thanks Joza for pimpin' my horse, now I'm gonna take this baby for a ride!"

_________________
Ars longa, vita brevis...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
Poco



Joined: 01 Sep 2005
Posts: 3
Location: Varazdin

PostPosted: 01.09.2005 14:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
Poco wrote:
Tko bi znao reci sto bi ja trebao imati da primam signal mtv adria?
Imam analognu setelitsku, antene..

Rolling Eyes


iskon wrote:

Za početak, gomila tehničkih detalja: MTV Adria emitirat će svoj 24-satni program preko satelita AMOS 1, Channel 7 u orbitalnoj poziciji 4 degres West. Nadalje, brojčana frekvencija iznosi 11,140.0 MHz, dok je polarizacija horizontalna. Za emtivijevske fanove symbol rate izgleda u brojkicama 3.333 Msps, FEC Rate l, bandwidth 4.5 MHz, a Encryption glasi Scopus CA 5200.

Znaci ja trebam okrenuti na 2 degres zapadno satelitsku antenu i onda ce raditi?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unLog!c



Joined: 27 May 2004
Posts: 185
Location: Osijek

PostPosted: 01.09.2005 16:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Mora li se za program MTV Adrie plaćati?

MTV Adria emitirat će preko satelita na digitalnoj platformi i bit će distribuirana u domaćinstva preko kabelskih operatera na jednak način kao što smo do sada pratili program MTV Europe. Prijem će biti moguć i s privatnim, digitalnim satelitskim antenama, no za prijem će biti potrebna kartica za dekodiranje koju treba platiti.

Na kojem ćemo satelitu moći pratiti MTV Adriu?

MTV Adria emitirat će svoj 24-satni program preko satelita AMOS 1, Channel 7 u orbitalnoj poziciji 4 degres West. Brojčana frekvencija iznosi 11,140.0 MHz dok je polarizacija horizontalna. Symbol rate izgleda u brojkicama 3.333 Msps, FEC Rate l, bandwidth 4.5 MHz, a Encryption glasi Scopus CA 5200.


Shocked ovo je sada stvarno glupo... Ja imam satelit okrenut na hotbird i W3, kablovsku teško da ću dobiti uskoro...
A uglavnom, na Hotbirdu je cjeli provider "MTV networks" i tu su svi MTV programi, a MTV adria ide na AMOS 1.. To nema smisla...


Hvala Bogu što su softcam smislili naši ljudi, tako da će vjerojatno u kratkom roku probiti enkripciju Smile

Uglavnom velika glupost što će emitirati preko Amos 1 satelita zato što je večina ljudi u Hrvatskoj okrenuta na Hotbird i/ili Astru

_________________
Why dont you go out and play hide and go fuck your self like all other NORMAL kids?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Dodax
Guest





PostPosted: 01.09.2005 18:10    Post subject: Reply with quote

Da, ja sma isto čuo da će biti 20% domaćeg, ostalo će biti strano...i mislim da će sve to biti dobro osim ono što stvarno je sucks, to što neće biti redovni kanal koji će svi moći gledat...jedina moja zamjerka.
Back to top
Poco



Joined: 01 Sep 2005
Posts: 3
Location: Varazdin

PostPosted: 01.09.2005 18:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da ju okrenem zapadno za adriju?
Jer sad primam sve samo njemacke programe, ukljucujuci i mtv germany.
Neka netko odgovori ako si je uspio sloziti signal

_________________
Nije droga babaroga, nije hašiš da se plašiš, nije trava prava strava, već je droga dar od Boga
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 02.09.2005 01:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brilliant, prvo krckanje zvuka, a nakon toga od 11 navecer vec 'no signal'.. dobar prvi dan deca :)

u kolko casova ce se to popravit? :))
vidjeh edu majku i ramireza...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 02.09.2005 01:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Osobno, kako je pocelo sada (sa reklamama i sl..) imam osjecaj da ce biit vise okrenuto ka "klincadiji" (jer ekipa vidi da to prolazi u Hrvatskoj do sada pa ce zajahat val i ic po staroj spranci tipa nov@ ( Laughing ) TV. Anyhow.. ne mora nuzno biti tako, zapravo niti mi se uopce ne da razmisljati o tome i stavljati na tapetu neke osobne zakljucke o cijelom MTV Adria projektu jer je; A) sasvim nebitno, B) ako ce bit oke, gledat ce se.., C) ako nece bit oke.. gledat ce se ipak jer nesto slicno nema na nasoj bijedi od Televizijske lepeze, D) mi sve jadno kad malogradjanska ekipa pocne brijat na "Jackass", "I bet you will", "Pimp My Ride" i slicne shouove.
Bila bi smijalica da uzmu nekoj "Vujču" z Zagorja i u njegovoj garaži napraveju zagorskega Pimp my rajdea. Smile Host se mora zvat; "Joža" i mora brijat na X-a.
Very Happy


looool, care!!! Very Happy

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 02.09.2005 08:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zna li netko koliko će koštat ta kartica koju treba nabavit za gledanje mtv-a preko digitalnog satelita?

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 02.09.2005 08:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:

vidjeh edu majku i ramireza...

jeeeeeeeej... Shocked

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 02.09.2005 09:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

MTV je inace unistio muziku u 20 godina.... Al ovo je dobro jerbo je HR muzika tolko losa da ju se nemoze unistit, moze samo bolje bit.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 02.09.2005 10:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

robi wrote:
MTV je inace unistio muziku u 20 godina.... Al ovo je dobro jerbo je HR muzika tolko losa da ju se nemoze unistit, moze samo bolje bit.
TZAR!!1

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 02.09.2005 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni to izgleda ko slovenski mtv. sve reklame koje sam vidio bile su njihove, najava mtv partya u ljubljani. od "naših" spotova, vidjeh samo majku... a kaj ja znam...

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 02.09.2005 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad jos samo treba izbrijat mtv grind na salati i da vidis... Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 07.09.2005 21:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Official prijevod je "Upicani mi makinu". West Coast.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
choco_jazz_lady



Joined: 13 Sep 2005
Posts: 74
Location: Zagreb

PostPosted: 14.09.2005 00:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja nemam taj naš mtv još...lijeni smo nariktat satelitsku, kabelsku, štagod... Very Happy
No činjenicu da na koncertu u subotu ipak nisu nastupili izvođači ala leteći odred ili ivana brkić doživljavam kao ohrabrujuću...

_________________
I've got the greatest view from here...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group