Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pomoć oko konfiguracije dell grafičke stanice
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 21.09.2005 13:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Molio bi, ako nije problem da me uputite kako poništiti registraciju na ovom forumu.

Kontaktirao sam 4thshadow i zamolio da me makne sa liste članova.
Je li to dovoljno ili ?

Fakat odkad sam član, konkretne odgovore na pitanja sam dobio samo od nekolicine članova a ostalo je bilo čisto spamiranje i nabijanje postva da bi se poslije mogli kurčiti velikim brojem istih. Neda mi se trpit toliko maltretiranja da bi dobio jedan ili dva poštena odgovora. Svaka čast ekipi ! Niti jednom riječju ili gestom nisam uvrijedio drugog člana niti sam imao namjeru a ne mene se udarilo i to rafalno. E pa sad pucajte do mile volje. Imate još dosta članova i municije u izobilju.

Stripe nemoj da se bediraš, steže me oko srca kad te vidim tako brižnog Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 21.09.2005 13:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gle feelfree ak neznas prihvatiti kritiku onda ti nije mjesto ni na jednom forumu. kaj si ocekivao da ce svi "svrsavati" nad tvojom super-mega-turbo konfiguracijom i dizat te u nebesa??? daj odrasti malo pa se vrati. svi imamo pravo iznesti svoje misljenje, svidalo se ono tebi ili ne. ak si takva faca daj nas razuvjeri, a ne "buuuhhaaa ja vise necu biti clan jer su me popljuvali ..." odi kupi pelene. aj bok.

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 21.09.2005 13:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:
gle feelfree ak neznas prihvatiti kritiku onda ti nije mjesto ni na jednom forumu. kaj si ocekivao da ce svi "svrsavati" nad tvojom super-mega-turbo konfiguracijom i dizat te u nebesa??? daj odrasti malo pa se vrati. svi imamo pravo iznesti svoje misljenje, svidalo se ono tebi ili ne. ak si takva faca daj nas razuvjeri, a ne "buuuhhaaa ja vise necu biti clan jer su me popljuvali ..." odi kupi pelene. aj bok.


Primiti kritiku je jedna stvar a pustiti da te pljuju druga. Imaš pravo nije mi mjesta na ovakvom forumu, idem si kupiti bradu brkove pa se vratim.

Želio sam uzeti računalo na kojem ću moći raditi sa adobe i macromedia alatima na području web i grafičkog dizajn uzimajući u obzir tempo koim se povečavaju hardverski zahtjevi od korisnika. Nekada su obzirno imali u vidu da nemaju svi jaka računala pa su u skladu s tim radili aplikacije ali danas ne. Istina je da nisam profesionalac što neznači da neću jednog dana biti. Uletila mi je lovak koju sam imho pametno uložio. ukazala mi se prilika i ja sam je iskoristio. Ispričavam se ako sam nekoga uvrijedio odbivši njego savijet aili možda ipak nisam ni trebao započinjati ovaj topic.

Neočekujem da itko slini nad tom konfiguracijom aili nisam očekivao da ču se morati ispričavati zbog iste! Neznam koji kurac ste toliko planuli.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 21.09.2005 14:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da si (većinu) krivo shvatio. Uletio si sa nedoumicom i tražio si savjet. Konkretno, zanimalo te šta mislimo o tvojoj konfiguraciji. I dobio si ono šta si tražio - naše mišljenje - ništa više ni manje od toga.

Ako ti nije stalo do mišljenja ekipe s ovog foruma, onda se nemaš pravo tako ponašati. S druge strane, da ti je stalo do mišljenja forumaša, onda bi možda poslušao nečiji savjet. Kad sve zbrojiš i oduzmeš svi savjeti su ti bili - NE TREBAŠ TOLIKO NOVACA POTROŠITI NA KOMP! Ti si napravio baš suprotno od naših savjeta (koje si sam tražio) - kupio si duplo skuplji i jači komp. I šta sad očekuješ od ljudi koji su ti u najboljoj namjeri nešto savjetovali?

Da si malo pažljivije čitao postove iz ovog topica, onda bi ti došlo do glave da si mogao imati konfiguraciju koja će ti za skoro 10 puta manje novaca dati jednake rezultate.

Peace

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
triple



Joined: 03 May 2004
Posts: 128
Location: Mostar

PostPosted: 21.09.2005 14:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ko zna je li lik uopce i kupio to chudo... mozda folira. Shocked

_________________
Pink Bubbles Go Ape
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 21.09.2005 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro daj pustite decka! :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 21.09.2005 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gle, da razčistimo neke stvari.

Kao što sam rekao ukazala mi se prilika da za taj novac uzmem komp ( ali samo komp ) pa šta nebi iskoristio sve i jednu kunu da uzmeš najbolju stavar što možeš ??? Ima li tu logike. Nema kusura, nema odvajanja sa strane!!!. IMA LI TU LOGIKE ?!

Nemam namjeru glumit babu i prepucavati se s forumašima, imamo i pametnijeg posla.

IMHO. Mislim da sam novac dobro uložio i da se nemislim bavit profesionalno web graf dizajnom nebi mi palo napamet uzimat tolike novce i trošit na komp već bi uredio pola stana ( konkretno kuhinju ala star treek skupa sa kuharicom seven of nine ) lol

Kužim zašto je ekipa planula i kužim da se nisam u startu potpuno izjasnio i kužim da nisam onda ni trebao počinjati ovaj topic.
nhf Cool

Stvarno mislim da je mi3 odlično mjesto dostojno dizajnera i protiv ovog communitya nemam ništa. Ali nazivati me tajkunčićem ili spominjati tate... nije u redu.
Volio bi vidjeti ko bi od vas sa 50 000 kn pozvao prijatelje da im kupi računalo :looooooool
Ej frende svrbe me pare ideš samnom kupim ti komp :llllllllllloooooooooooll
Šta su to krirtike.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group