Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
hostanje.. prvi put

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
štrumfhoza



Joined: 24 Feb 2005
Posts: 89

PostPosted: 21.09.2005 09:43    Post subject: hostanje.. prvi put Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvi put trebam nekom negdje smjestit stranicu i dobro bi mi došla koja riječ preporuke ili sl.. ima li tko iskustava sa hostanje.com-om i shopcentrom.hr...? ne želim besplatni prostor sa svim pripadajućim, ovi mi se čine ok ali... nekako sam skeptična prema "teamovima" koji se sastoje od jednog čovjeka, možda glupa predrasuda, između ostalog. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 21.09.2005 09:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moja preporuka: avalon.hr ili plus.hr
Back to top
View user's profile Send private message
clown



Joined: 19 Oct 2004
Posts: 181
Location: Brestovac DC

PostPosted: 21.09.2005 11:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam se vec 7 puta koristio www.adpgroup.hr uslugama i mogu reci da nemam nikakvih primjedbi... uostalom, jedan je od najjeftinijih...
Back to top
View user's profile Send private message
štrumfhoza



Joined: 24 Feb 2005
Posts: 89

PostPosted: 21.09.2005 11:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala!
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 21.09.2005 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

clown wrote:
ja sam se vec 7 puta koristio www.adpgroup.hr uslugama i mogu reci da nemam nikakvih primjedbi... uostalom, jedan je od najjeftinijih...


Ja ne bih uzeo hosting od firme koja si nemre niti site složiti da na nešto liči, a kamoli da se vidi kak spada u svim browserima...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
štrumfhoza



Joined: 24 Feb 2005
Posts: 89

PostPosted: 21.09.2005 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog kak to misliš ? Confused
Back to top
View user's profile Send private message
Kristijan
Guest





PostPosted: 21.09.2005 12:13    Post subject: Reply with quote

www.plus.hr ili www.shopcentar.hr ti je najbolje
Back to top
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 21.09.2005 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plus.hr definitivno mogu preporuciti. Radim s njima brat bratu 3-4 godine i stvarno sam zadovoljan.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 21.09.2005 12:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.plus.hr

four years and running...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 21.09.2005 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

VOGON Internet usluge
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
clown



Joined: 19 Oct 2004
Posts: 181
Location: Brestovac DC

PostPosted: 21.09.2005 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Ja ne bih uzeo hosting od firme koja si nemre niti site složiti da na nešto liči, a kamoli da se vidi kak spada u svim browserima...


Hm, ne mora uvijek biti tako kako kazes. Ja sam se 2 puta opekao sa hosting providerima sa super složenim sajtovima.
Korice sajta (sjeti se one sa koricama knjige) mozda i nisu najbolje ali iz iskustva znam da su jeftini i dobri + konstantni helpdesk na ICQ ili putem e-maila/telefona... ako negdje zapnes ili slicno...
Isto tako, za plus.hr sam cuo da su dobri, ali eto ja sam kod adp...
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 21.09.2005 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

me like inside. brzi brzi serveri i brza podrška. 24/7 Smile

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 21.09.2005 12:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

clown wrote:
(sjeti se one sa koricama knjige)

never judge a book by its covers? Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 21.09.2005 13:17    Post subject: hosting Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne bih htio biti zloguki prorok, no mislim da [url]plus.hr[/url] i nije baš najbolja firma za uzet domenu. Hosting još ok, ali domenu, bolje ne. Znam za slučaj jednog čovjeka koji je htio napraviti transfer domene od njih nekome drugome. Uglavnom, to su bile nazamislive gluposti što su čovjeku servirali, kako bi istekao period u kojemu može transferirati. Zato, ako se nađete u toj situaciji, pripazite.

Zbilja nemam namjeru blatiti nikoga, ali to nije nešto što bi se trebalo prešutiti. Zar ne?

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 21.09.2005 13:27    Post subject: Re: hosting Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Ne bih htio biti zloguki prorok, no mislim da [url]plus.hr[/url] i nije baš najbolja firma za uzet domenu. Hosting još ok, ali domenu, bolje ne. Znam za slučaj jednog čovjeka koji je htio napraviti transfer domene od njih nekome drugome. Uglavnom, to su bile nazamislive gluposti što su čovjeku servirali, kako bi istekao period u kojemu može transferirati. Zato, ako se nađete u toj situaciji, pripazite.

Zbilja nemam namjeru blatiti nikoga, ali to nije nešto što bi se trebalo prešutiti. Zar ne?


Domene je najbolje uzimat na Registeru. Postoji jako jeftin i efikasan trik... izaberes domenu, popunis sta te ide i na zadnjem ekranu, taman prije confirma placanja... ugasis browser Smile

Drugi dan te u mailboxu ceka poruka da je njima zao sto si odustao od domene i kako bas ne bi propala, da ti je daju sa 25-50% off. Meni je prvi put bilo 50%, svaki ostali put 25%. Kad kombiniras sa dugorocnim placanjem domene (tipa 3-5 godina), da se fino ustediti.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
štrumfhoza



Joined: 24 Feb 2005
Posts: 89

PostPosted: 21.09.2005 13:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dosta korisnih informacija..
Idea samo što ne puče nit Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 21.09.2005 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

clown wrote:
gog wrote:
Ja ne bih uzeo hosting od firme koja si nemre niti site složiti da na nešto liči, a kamoli da se vidi kak spada u svim browserima...


Hm, ne mora uvijek biti tako kako kazes. Ja sam se 2 puta opekao sa hosting providerima sa super složenim sajtovima.
Korice sajta (sjeti se one sa koricama knjige) mozda i nisu najbolje ali iz iskustva znam da su jeftini i dobri + konstantni helpdesk na ICQ ili putem e-maila/telefona... ako negdje zapnes ili slicno...
Isto tako, za plus.hr sam cuo da su dobri, ali eto ja sam kod adp...


Ne kažem da su loši, mogu ti samo vjerovati na riječ... Ne mislim na super-duper sajtove, nego samo na to da se site ne vidi ispravno u drugim browserima, osim IE-a (valjda se tamo dobro vidi, nisam probavao Smile), a tko će što iz toga zaključiti je njegova stvar...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 22.09.2005 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve najbolje sa hostanjem. nikad nikakvih problema!
preporucam: inside ili hostanje

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 22.09.2005 13:07    Post subject: Re: hosting Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Ne bih htio biti zloguki prorok, no mislim da [url]plus.hr[/url] i nije baš najbolja firma za uzet domenu. Hosting još ok, ali domenu, bolje ne. Znam za slučaj jednog čovjeka koji je htio napraviti transfer domene od njih nekome drugome. Uglavnom, to su bile nazamislive gluposti što su čovjeku servirali, kako bi istekao period u kojemu može transferirati. Zato, ako se nađete u toj situaciji, pripazite.

Zbilja nemam namjeru blatiti nikoga, ali to nije nešto što bi se trebalo prešutiti. Zar ne?


Nije, znam da sam ja imao dosta posla oko prebacivanja, ali je uspjesno prebaceno bez nekih problema... sto se tice affiliate accounta, e tu sam se namucio jaaaaaako dugo dok sam doso do love... tu moraju jos malo poradit...

ali sam hosting je poceo (barem meni) cesto padat u njih u zadnje vrime, al to je kad su se prebacivali na nove servere... inace nemam nikakvih zamjerki velikih... sad sam doduse na ABShostu i oni su mi skroz ok...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group