Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.letva.net

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
elke



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 4
Location: Osijek

PostPosted: 19.12.2003 00:52    Post subject: www.letva.net Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok svima Wink

Evo ja sam novi na ovom forumu, vidim da ima puno ljudi koji se razumiju u posao (a zna se koji Razz ) i vjerujem da cu ponesto nauciti. Bavim se webdesignom oko godinu i pol (poceo sam ono - klik, klik pa skuzis) i stvarno me jako zanima.
Uglavnom da predjem na konkretnu stvar, stranica je o skejtanju u Hrvatskoj, stvarno se dosta trudim oko sadrzaja. Molio bih vas ako imate kakve sugestije ili komentare oko dizajna da ih napisete ovdje... Very Happy

link: www.letva.net

Hvala

elke

_________________
Others sometime don't uderstand what you mean so you should not underestimate your opinions... and your work...
just a thought Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 19.12.2003 01:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je kul Wink

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
elke



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 4
Location: Osijek

PostPosted: 19.12.2003 01:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Aj hvala Smile
sad sam u iscekivanju nekog konstruktivnog replya od strane kriticara... Laughing

_________________
Others sometime don't uderstand what you mean so you should not underestimate your opinions... and your work...
just a thought Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 19.12.2003 09:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hello

evo nesto konstruktivno :)
footer mi ne izgleda bas nesto. mislim na ove pravokutnike ili sta su vec i one crte u pozadini.
a ni header, ona daska sa onim glow-om mi isto nije nesto.

posto je to neki skejterski portal, ja mislim da bi bilo dobro da si uklopija neke kul skejterske slike u dizajn site-a. ili da si recimo uzeja jednu veliku sliku daske pa je ubacija nekako nametljivo u header ili nesto slicno.
i boje su pomalo tuzne.
sta se dizajna tice, bolja mi je letva 3.0 ili 3.5

sta se tice sadrzaja i preglednosti, to mi je bas dobro.

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 19.12.2003 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Good start.......maaaalkice intenzivnije boje bi podigle sve skupa......poraditi na overstateovima menija slijeva i zdesna (puknut svaku stavku u svoj td pa da i on mijenja farbicu, bilo bi bolje od samog underlinea)......povećat malo kontrast između samog contenta i backgrounda...izbaci dole google tražilicu, fakat ti ne treba........napomena za encoding ti je isto zviška...danas to više manje korektno hoda svugdje pa i na Macu.........
Back to top
View user's profile Send private message
elke



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 4
Location: Osijek

PostPosted: 19.12.2003 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo da odgovorim... Cool
prvo, orange.
Meni je footer ok i svida mi se (mislim nije nesto svemirski al mi je bas fin Smile ) a to za header se slazem s tobom. Nije nesto posebno i trebao bi biti bolji. Prvo sto me jebe je sto nemam neku kvalitetnu fotku za dobru grafiku, a ne volim uzimat neke tudje s neta... takav sam Very Happy Planiram sredit taj header malo kasnije posto za 4-5 dana idem 3 tjedna na bordanje da se malo opustim Laughing Znaci jos cu malo traziti misljenja kad to budem rjesavao...
da, i boje su previse sive, to cu isto rijesit kasnije, kad budem imao vremena da se bacim na doradu dizajna.
Zapravo mi je u planu prva bila preglednost i sadrzaj pa mi je drago da sam uspio to dobro napraviti... Very Happy

onda TYPE01,
vec sam rekao gore, boje treba malo saturirat.
Ovaj meni s lijeva i je svaki u svom TDu, samo nisam stavljao bordere. Nekako sam htio da se vidi da su vozaci iz jednog grada cjelina pa ih nisam odjeljivao. Ali razmislit cu o nekom onMouseOver-u.
Ma ostavit cu tu trazilcu, nek ljudi traze. nekako mi popunjava taj dio stranice... sta ja znam... lezi mi tamo Cool
Znam da taj encoding radi (vazno je da se server podesi pravilno jer prije nije po defaultu dobro prikazivao) ali svejedno ga ostavljam za svaki slucaj... ono, od viska glava ne boli... nego puca Laughing

Hvala na komentarima! Wink

e

_________________
Others sometime don't uderstand what you mean so you should not underestimate your opinions... and your work...
just a thought Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 19.12.2003 15:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ovaj meni s lijeva i je svaki u svom TDu, samo nisam stavljao bordere. Nekako sam htio da se vidi da su vozaci iz jednog grada cjelina pa ih nisam odjeljivao. Ali razmislit cu o nekom onMouseOver-u.


Ma čak i ne moraš stavljat border, moš' recimo na MouseOver da ti čitav link umjesto underlinea mijenja farbicu, a moš' i da ti TD mijenja farbicu svog backgrounda....eto...
Možda da svaki grad "kodiraš" svojom bojom. Ne mislim tu sad na paletu, već na nijanse ove crvenkaste. Tako ćeš ih odjelit, a ne pregrubo, a onda se još možeš poigrat sa MouseOver-ima.......
Back to top
View user's profile Send private message
elke



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 4
Location: Osijek

PostPosted: 19.12.2003 15:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a, da, znam... mogao bi nesto ubacit u tom stilu da bude "življe"... Cool thnx

_________________
Others sometime don't uderstand what you mean so you should not underestimate your opinions... and your work...
just a thought Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 19.12.2003 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gle, sajt ti se bavi "gruvi i kul" tematikom ali dizajnom to ne odaje. Daj malo skejterskog stimunga, skejterskih boja i cijele te furke oko skejtinga u dizajn sajta. Ako ti ne pada na pamet sto, pogledaj oko sebe ljude kako su obuceni, koje boje nose, kako se ponasaju... daj malo neustogljeniji sajt posto skejt nije za "letve"...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group