Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
WE WANT YOU

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hiper



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 34

PostPosted: 14.11.2003 11:04    Post subject: WE WANT YOU Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ukoliko znash dobro html,css, imash kul smisao za dizajn, znash napraviti jako kul flash animaciju .... salji mail na ivan@dz-design.com sa popisom tvojih referenci, imenom i prezimenom te brojem mobitela ili fixnim telefonom.......
djob je honoraran, no ako se iskazesh moze se razgovarati i o stalnom zaposljenju...... tvrtka je DZ-design

_________________
**************************************
Knowledge is a key to success
but inteligence boost it up
**************************************
www.ostrc.hr/hiper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Guest






PostPosted: 14.11.2003 13:37    Post subject: Re: WE WANT YOU Reply with quote

Hiper wrote:
Ukoliko znash dobro html,css, imash kul smisao za dizajn, znash napraviti jako kul flash animaciju


kak mislis to dobro znati html, css imati kul smisao za dizajn i znati napraviti jako kul flash animaciju? onak kak vi iz te firme DZ-dizajn imate u svom portfoliu ili...?
mislim...javil bi se al ne znam kaj je za vas dobro.
Back to top
Guest






PostPosted: 14.11.2003 13:54    Post subject: Reply with quote

Guest..... ovako postaj ovdje svoju web stranicu... ili tvoje reference...... pa ce se pokazati dali ti je kul sajt ili ne Wink))
Back to top
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 14.11.2003 20:32    Post subject: Response Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ej Guest, pa Web stranicu vidis iz mail adrese (to bi mogao znati ako znas ponesto o HTML-u) Smile ...covjek jos nema WEB, zato i trazi nekog tko sve kul zna Smile Moje misljenje. Totalno neka potraznja za kul ljudima. Upce ne moras nist znat, samo moras biti kul diz dajs

- mozda sam ja u krivu

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Hiper



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 34

PostPosted: 14.11.2003 21:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gle ovako da pojasnim, stranica je u procesu redizajna.... no to je sada manje bitno....firma trazi web developera, sto znaci da treba znati flash html i znati napraviti kul stranicu, ono da imash smisao za grafiku, dizajn kompoziciju,boje.............
josh jednom: ivan@dz-design.com pa poshaljite svoje reference

_________________
**************************************
Knowledge is a key to success
but inteligence boost it up
**************************************
www.ostrc.hr/hiper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 14.11.2003 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hiper wrote:
firma trazi web developera, sto znaci da treba znati flash html i znati napraviti kul stranicu, ono da imash smisao za grafiku, dizajn kompoziciju,boje...

firma onda ne trazi web developera, nego web dizajnera...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 15.11.2003 02:21    Post subject: Zanimljivo Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koji smo mi narod. Ljudi nude posao, i sad umjesto da se javljaju zainteresirani, javljaju se oni koji ispravljaju ponudu iako je svima sve jasno (a tu ocito i ja spadam). Nedajbože da možda čovjeku fakat i damo reference.

Zbilja svi mi na ovom forumu spadamo u jednu posebnu rasu ljui na kugli zemaljskoj - rasa se zove HRVATI. Svaka nam dala Smile

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.11.2003 12:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa da budem iskren, ni stranica od tog dz-design-a ne izgleda obecavajuce.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: 15.11.2003 13:00    Post subject: Reply with quote

pa zato i traze developera(dizajnera) Very Happy
Back to top
Hiper



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 34

PostPosted: 15.11.2003 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Pa da budem iskren, ni stranica od tog dz-design-a ne izgleda obecavajuce.



daj nauci citati text na stranici....... redizajn je u tjeku.........
ono stranica je sklepana u 3 minute..... doslovce.... copy paste lista i ubaciti 2 slike.......
..... to je privremeno.............
ubrzo ce biti redizajnirano

_________________
**************************************
Knowledge is a key to success
but inteligence boost it up
**************************************
www.ostrc.hr/hiper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 15.11.2003 18:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dz-design stranica je sklepana u tri minute. ok.
a reference?

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 15.11.2003 19:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
dz-design stranica je sklepana u tri minute. ok.

a reference?


u 2 minute.. Brick wall

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 15.11.2003 19:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hiper wrote:
ono stranica je sklepana u 3 minute..... doslovce.... copy paste lista i ubaciti 2 slike.......
..... to je privremeno.............

frendli advajs, nemoj pustati online stvari koje su sklepane u 2, 3 ili 5 minuta. zapravo bilo sto iza cega ne stojis. bolje imat nista nego provizorni bulšit. anderkonstrakšn ne prolazi, ljudima se kosa diže od anderkonstrakšna.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.11.2003 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hiper wrote:
Philatz wrote:
Pa da budem iskren, ni stranica od tog dz-design-a ne izgleda obecavajuce.



daj nauci citati text na stranici....... redizajn je u tjeku.........
ono stranica je sklepana u 3 minute..... doslovce.... copy paste lista i ubaciti 2 slike.......
..... to je privremeno.............
ubrzo ce biti redizajnirano


Daj nauci ne postavljat se ovako prema ljudima, kako kaze njava: "bolje imat nista nego provizorni bulšit"... istina.

Friendly Advice, probaj na moj posao dot net.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 15.11.2003 20:33    Post subject: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nevjerovatno. Koja rasprava. ...Smile

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 15.11.2003 22:04    Post subject: Re: Zanimljivo Add user to your forum ignore list Reply with quote

0viking0 wrote:
Koji smo mi narod. Ljudi nude posao, i sad umjesto da se javljaju zainteresirani, javljaju se oni koji ispravljaju ponudu iako je svima sve jasno (a tu ocito i ja spadam). Nedajbože da možda čovjeku fakat i damo reference.

Ja sam sutio na pocetku. Onda sam vidio kud stvar ide. Onda je Hiper isao pojasnit. Pa je ispalo da on isto nema prakticki pojma o cemu prica niti sta hoce. I bio sam u pravu. I sad si dosao i ti valjat mudrolije, i valjas, i valjas tako da ispadas ti kao bolji od ostalih, a zapravo se isto javljas tamo di ti nije mjesto...

Quote:
Zbilja svi mi na ovom forumu spadamo u jednu posebnu rasu ljui na kugli zemaljskoj - rasa se zove HRVATI. Svaka nam dala Smile

I ti si skupa s nama hrvat...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Guest






PostPosted: 15.11.2003 22:23    Post subject: Reply with quote

LeaveMeBe i onda se ljudi cude kak nemogu dobit posao
Back to top
Hiper



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 34

PostPosted: 15.11.2003 22:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da nije potrebno bilo sta objasnjavati ukoliko zelish posao posalji mail ukoliko nezelish ono sve pet, kaj se tice referenci posjeti za par mjeseci nase reference......
u vezi stranice... zelja shefa.... ne moja.......... ukoliko neko ima komentara na moje radove posjetite samo link sa mojeg signaturea, pa tamo u shoutbox pisite do mile volje. btw, mojih radova josh nema na referencama dz-designa....

_________________
**************************************
Knowledge is a key to success
but inteligence boost it up
**************************************
www.ostrc.hr/hiper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 16.11.2003 05:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bla bla, nisam ja odavde, bla...
tesko primit savjet kritiku votever, jel?

iz zivota...
kad sam poceo pratit njuze prvo sam brdo vremena samo citao kaj ljudi pisu. kad sam se odlucio pitat nesto ili napisat komentar onda sam taj svoj odgovor (tj. pitanje) slagao jedno sat-dva u offlineu prvo, pa proofreadao, just in case, da slucajno ne bi ispalio nekakvu glupost. svaki response koji sam dobio sam cijenio, netko je potrosio svoje vrijeme da napise taj odgovor jel?

stari, fofaj mi s odgovorima tipa: 'mislim da nije potrebno bilo sta objasnjavati...'. kak to mislis lepi, da nije potrebno nista objasnjavati. ak ljudi pitaju ocito ima kaj za objasnit.

u vezi stranice... nisam ja, shtef je...ja sam samo cuvo strazu?!? nuff said Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 16.11.2003 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Anonymous wrote:
LeaveMeBe i onda se ljudi cude kak nemogu dobit posao

Sidenote: mogucnost anonimnog postanja na ovaj forum nije zato da ljudi prduckaju bezveze, nego da poslodavci mogu oglasiti svoju potrebu bez da se registriraju, ali ako planiraju sudjelovati u raspravama bilo bi mudro registrirati se pa imenom stati iza onoga sto govore, u suprotnom pišaju u vjetar...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Hiper



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 34

PostPosted: 16.11.2003 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gle referentna lista je morala biti online da uvjek mozemo dati priliku svim dizajnerima kao vi da nam ako uspijete preuzmete klijente i ponudite im redizajn.... ukoliko to uspijete ja vam cestitam, no vjeruj mi malo ljudi ce unajmiti studenta da im radi stranice.... pogotovo malo uspjesnije i bolje firme..........

p.s. njava ja se slazem sa tobom.... i meni se dize glava od underconstructiona, ali josh jednom zelja shefa ne moja....

_________________
**************************************
Knowledge is a key to success
but inteligence boost it up
**************************************
www.ostrc.hr/hiper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Guest






PostPosted: 16.11.2003 17:43    Post subject: Reply with quote

Quote:
p.s. njava ja se slazem sa tobom.... i meni se dize glava od underconstructiona, ali josh jednom zelja shefa ne moja....



dobro da ti shef ne cita ove postove........................

"ma imam ja jednog malog , da samo vidis, slozi ti web stranice za pet minuta i tri cokolade" - to su web developeri za xy-dezgsuting deizaju kuchu(ku)

piss offfffffffffffffffffffff
Back to top
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 22.12.2003 13:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lagani tip ..
imas tipfeler na stranici D[omacha]Z[adaca]-design.com
evo i mali help od mene u razvijenju vase firme koja se specijalizirala za webove auto industrije.. ije i je ..nemozes dat feeling ozbiljne stranice ako imas gramaticke greske

ok da ti imas salon za masazu pa imas web samo tako, ali ti imas web da bi prodavao web , to ti je core biznis daj malo pozornosti ..

btw . 3. njuz ti je necitak zbog pozadine ..
Back to top
View user's profile Send private message
Guest






PostPosted: 22.12.2003 13:39    Post subject: Reply with quote

no coment,...

bio sam tamo nakon sto sam kikao tramot,...
isao sam jer je vlasnik poznanik a nisam ni znao da ima takvu firmu,...
nudili su vise para nego sto imam sa u ovoj firmi, ali ovdje mi radi dugogodisnji frendovi ( Leon i Zip ).

Shout to my IRC friend hiper,...
Stay loose my friend,...

SINteX
Back to top
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 22.12.2003 13:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to sam ja postao gore Smile

stojim iza svega sto postam

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group