Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
hrvatskisokol.hr - flash stranice

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sarma



Joined: 02 Nov 2004
Posts: 99
Location: Osijek/ZG, Croatia

PostPosted: 03.10.2005 07:22    Post subject: hrvatskisokol.hr - flash stranice Add user to your forum ignore list Reply with quote

-- Evo, pustio sam ovo neki dan, pa bi bilo dobro čuti što mislite o stranicama, kako vam se sviđa dizajn, funkcionalnost i sl.....što god pomislite....thx Cool
http://www.hrvatskisokol.hr

_________________
-- 45th generation Roman --
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 03.10.2005 07:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

my lucky guess je da je jedna osoba radila dizajn a druga da je radila animacije..
am I right?
animacije su mi super. dizajn mi nije. font definitivno promjeni ako je ikako moguce. ona plava boja naslova (a negdje je i tekst plav !?) se nikako ne uklapa..
sve u svemu dizajn mi se nikako ne svidja.
uvodna stranica je sva crvena, a kad udjes... ni c od crvene.. to mi je malo zbunj.
onaj inner glow efekt na slikama mi je isto trashy..
sorry ako sam bila pregruba.
al da naglasim opet: animacije - cool.
Smile
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 03.10.2005 07:44    Post subject: Re: hrvatskisokol.hr - flash stranice Add user to your forum ignore list Reply with quote

sarma wrote:
-- Evo, pustio sam ovo neki dan, pa bi bilo dobro čuti što mislite o stranicama, kako vam se sviđa dizajn, funkcionalnost i sl.....što god pomislite....thx Cool
http://www.hrvatskisokol.hr


Jesi ti vidio kako to izgleda u FF-u, npr?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
sarma



Joined: 02 Nov 2004
Posts: 99
Location: Osijek/ZG, Croatia

PostPosted: 03.10.2005 07:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@kakarinac
-- nisam testirao u drugim browserima, zato i je ovdje, recite što je pa ću probati ispraviti
@nemogirl
-- boje naslova, plava, vuku se s prošle verzije stranica, boja Osijeka, pa ne znam....vidjet ću što se da učiniti

_________________
-- 45th generation Roman --
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 03.10.2005 08:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sarma wrote:
@kakarinac
-- nisam testirao u drugim browserima, zato i je ovdje, recite što je pa ću probati ispraviti


U Safariju (Mac) ne vidi se ništa od polovine meni-a prema vrhu. Što se tiče designa, mislim da je flash ovdje nepotreban. Sam design je, moram priznati, loš Sad. Trebalo bi ga odraditi s nekim simple ali ukusnim designom u css-u/xhtmlu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
unLog!c



Joined: 27 May 2004
Posts: 185
Location: Osijek

PostPosted: 03.10.2005 08:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehe, ja gledam preko firefoxa i nevidim skoro pa ništa... Malo neku animaciju i pola texta...

danas baš idem u gym dvoranu Sokol Very Happy

_________________
Why dont you go out and play hide and go fuck your self like all other NORMAL kids?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 03.10.2005 08:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvo fixaj da radi u Firefoxu.
IE ne palim ni pod razno. i'm bug free wannabe. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 03.10.2005 08:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
i'm a bug free wannabe. Very Happy


Now this is quotation material Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 03.10.2005 09:00    Post subject: Re: hrvatskisokol.hr - flash stranice Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
Jesi ti vidio kako to izgleda u FF-u, npr?


Ne izgleda Very Happy

Meni dizajn cak i nije los osim nekih detalja koje su neki vec ovdje naveli; font i inner glow!

Milsim da bi pravo osvjezenje bilo da stavis neku pozadinu za tekst, recimo nesto svjetlije da se malo bolje uklopi sa ovom bijelom bojom linkova...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 03.10.2005 09:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

FF katastrofa. Ali ipak je naveo na početnij starnici da je potreban IE 6 i min rezolucija 800 x 600.

Ipak dizajn mi se nimalo nesviđa. Imam filing kao da gledam neku loše dizajniranu kuhinju sa teksturom drveta ili još gore oni morbidni ogromni ormari što užasno podsječaju na mrtvačke sanduke. Ali to je samo moje mišljenje. Mislim da ton boja nije nimalo primjeren takvim stranicama. A što se tiče animacija, mogao si se malo bolje poigrati sa layer mask-ama. Možda čak flash i nije potreban.
NHF
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 03.10.2005 13:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja kad sam na index stranici vidio da je potreban IE taman sam se spremao da te malo zekam sta ce bit ako gledam sa FFom...
kad ono udem i sitea nema...
i btw. taj isti problem je imala 'tako hvaljena' idea studio Rolling Eyes
a vidi, ak se zelis bavit web dizajnom moras se naucit radit za sve browsere!
a skinut bar firefox ti nije problem...traje par minuta i besplatno je

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 03.10.2005 13:50    Post subject: Reply with quote

u FF užas. Nevidim pol sajta, nemam živaca kliknut na ovu plavu E ikonu Wink
Back to top
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 03.10.2005 19:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
u FF užas. Nevidim pol sajta, nemam živaca kliknut na ovu plavu E ikonu Wink


Nemoj mi reći da IE imaš na vidljvom mjestu u menijima-desktopu-shortcutsima?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 04.10.2005 16:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
andrej` wrote:
u FF užas. Nevidim pol sajta, nemam živaca kliknut na ovu plavu E ikonu Wink

yeah! developeri nek se zajebavaju s tim; mi hosteri nemamo potrebe za time...

Twisted Evil

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group