Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
LIJEPA TASTATURA
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 06.09.2005 19:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bah,moro kupit tipkovnicu jučer...išo za najjetiniju i sve OK, osim kaj mi je "ž" na krivom mjestu i delete premali....

sve ostalo šljaka... Wink

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 06.09.2005 20:13    Post subject: Reply with quote

danas vidio ovu ultax i lepa je...
malo mi se doima plasticno...
jos bi trebo vidit ovu q alloy i onu svjetlecu Smile
pa da se odlucim...

inace..da ocu rvacku tastaturu naravno....


a kaj bi9 bilo kad bi npr kupio apple tastatutru i samo switchao na hrvatski....u win...
di bi mi bio y a di z?
Back to top
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 06.09.2005 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

treba bit 1337... zato ja imam keyboard bez slova, prepiturah onim bojama za modele aviona... genijalno kad ti dolazi neki mali klinjo sto misli da se razumije u kompove pa mu je podvalis Very Happy I zadivljujuce ali savrseno pisem na njoj... gotovo bez gresaka... tako da jel tu stoji neki znak ili č ili nesto trece, ni najmanje mi ne smeta... Razz

inace, kazes UltraX je dobar... ajde de... cim nadjem negdi 200kn sredim si je... sad imam minijaturnu silitekovu i prekul mi je... nema numpada i sve je zbijeno... samo se ja snalazim na njoj... izgleda da volim nestandardne tastature Very Happy

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
pellmat



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 06.09.2005 21:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
@burne i svima ostalima: Ja imam od prije tjedan dana tu logitech i dobra je da to nije normalno. Ka na laptopu je. A i fina. Preporuke! Ali je 200kn, damn.


nije to tak strasna cijena obzirom na sve. ja sam bas trazio tipkovnicu kao na lapu, i ne zelim se vise nikada vratiti na klasicnu. bogme, kad cujem taj zvuk prilikom pritiska tipke, najradije bih cijeli dan lupkao po njoj Smile

takodjer - provjereno - zbog malog hoda tipki puno brze pisem na njoj nego na klasicnoj tipkovnici.

_________________
+++ e-knjige.net +++ trinet +++
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 06.09.2005 21:53    Post subject: Reply with quote

@basko: ovo alu kuciste jel to stvarno alu ili plastika pofarbana u srebrno zbog alu looka???

@ statak: ultrax ima plasticno kuciste i to mi je njen najveci minus...a najveci plus sto ima klasicno poredane tipke....nema one fore da mi je delete uz space (?!?!?)
Back to top
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 07.09.2005 08:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stvarno je alu, majke mi!

_________________
-----------------
www.simeb.net
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 07.09.2005 21:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote



danas uzo u kvarku 191kn,za kes 180kn.

jako je tanka,profinjena ....extra zadovoljan Smile

uzivo je bolja nego na slici

Logitech

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
djipster
Guest





PostPosted: 25.09.2005 02:38    Post subject: Reply with quote

pih...vidio svjetlecu i nema ctrl neg Strg i neki blesavi razmjesatj tipki...njemacka slova i sufff...
sve u svemu NE

ova q alloy mi u zivo nije tak ql ko na slikama...
ovaj znak iznad num pad-a i preplitka mi je ...tj space i tipke u zadnjem redu mi ne ulaze dovoljno dobro tj smeta rub Sad
i ona otpada...
izgleda da je ostala samo ova logitech...
tnx vima
!
Back to top
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 25.09.2005 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ona nova microsoft 4000 serija je odlična. ne znam samo kad dolazi. ergonomija je majka a super izgleda. Koža je na onom dijelu az ruke i nema patnje. suupperr. A sad je MSI i bežični trust miš. ODličan je. ALi logitech će morati sletjeti... a tipkovnica ta nova Microsoft 4000 deluxe ili kako već moraaaaa.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 25.09.2005 11:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sestra mi ima ovu logitechovu ultrax, tipkovnica super zgleda, paše joj se na stol Smile



Ali ukoliko tu i tamo misliš odigrati neku igricu, pogotovo onu zaraznu odbojku u flashu Smile mogla biti biti malo nezgodna Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 25.09.2005 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a neka ergonomska tipkovnica jer nema ove micro 4000 kupit kod nas,a ne mogu naći nikakvi super ergonomsku tipkovnicu( sve u nekim packovima usranima a miš imam )
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
djipster
Guest





PostPosted: 26.09.2005 16:31    Post subject: Reply with quote

http://www.techgalerie.de/images/3021/3021-zoom.jpg


isto neki njemacki proizvodjac...al fakat je lepa!
Back to top
djipster
Guest





PostPosted: 08.10.2005 21:35    Post subject: Reply with quote

da...kupio sam ju i fakat rula tastatura...
svima koji imaju cinemu ju preporucam jer SAAAAVRSENO PASU!
cu
Back to top
flek



Joined: 15 Jun 2005
Posts: 172
Location: Split

PostPosted: 08.10.2005 23:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
http://www.techgalerie.de/images/3021/3021-zoom.jpg


isto neki njemacki proizvodjac...al fakat je lepa!


DoJaJa, sam mi pliz reci proizvodjaca i model da si znam nac. btw, kolko te dosla Question
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 09.10.2005 01:07    Post subject: Reply with quote

@topic

Imam microsoftovu neku... duboki gumbovi... odlicna, lako je pisat na nju, kvalitetna, dosta gumbica gore, dodatna shema za ruku ( onaj produzetak )... mrak
Back to top
djipster
Guest





PostPosted: 09.10.2005 15:38    Post subject: Reply with quote

flek wrote:
djipster wrote:
http://www.techgalerie.de/images/3021/3021-zoom.jpg


isto neki njemacki proizvodjac...al fakat je lepa!


DoJaJa, sam mi pliz reci proizvodjaca i model da si znam nac. btw, kolko te dosla Question

iso sam u austriju po nju jucer jer nema u rvackoj za ubost...
kosta 60eura...
znam i meni je bilo previse al sam si ju odlucio priustit
a kad sam ju vidio uzivo bilo je gotovo..
fakat je lepa, tiha al ima njemacki layout...
al svejedno na mjestu onih njihovih znakova kad tipkas su rvacki pa je sve oke...
Back to top
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.10.2005 15:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a kak su plitki ti gumbi ili kaj?
daj model buraz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 09.10.2005 17:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni izgleda kao tipkovnica od laptopa što mi je mrak jer mi je na loptopu uvik bilo lipše tipkat.. rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 09.10.2005 17:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo je
http://www.techgalerie.de/3021/illuminated_ultra-flat_metal_keyboard.html
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
flek



Joined: 15 Jun 2005
Posts: 172
Location: Split

PostPosted: 09.10.2005 17:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
...kosta 60eura...


sest put osam - cetrdest' i osam...
uff, sad sam se 'oladio Sad
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 09.10.2005 17:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOL
ova je zakon.. welcome back, he's an anomaly...
http://www.techgalerie.de/cgi-bin/shop/hddstore.cgi?user_action=detail&catalogno=3016

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
max_mad



Joined: 26 May 2004
Posts: 186
Location: Zadar

PostPosted: 09.10.2005 17:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LUKAvac wrote:



imam ovu i nekako mi je premekana i plitka...



ova mi je puno draza, jedina joj je mana sto su strelice zbijene uz ostala slova pa se treba malo naviknuti
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 09.10.2005 20:43    Post subject: Reply with quote

@duke: model je iznad...evo neko ga je i reposto
na ovoj CM mi je space bio preduboko nutra pa nije za gejmanje bila tak oke...
na ovoj je super,.,,
Smile
Back to top
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 09.10.2005 22:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto se tice CM-a... priki je riknila... totalno... nerade od Q do Z slova vise uopce...
hehe

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group