Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kako staviti slova na ceradu od kamiona

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pero



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 9

PostPosted: 10.10.2005 19:55    Post subject: Kako staviti slova na ceradu od kamiona Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdarv!
Htio bih Vas zamoliti za pomoc.
Radim web stranicu za autoprijevoz kao zavrsnu radnju za tecaj.
Pa me zanima kako da uklopim slova i logo na ceradu,na kojoj su bila prethodna koja sam obrisao.
Slova na slici treba jos doraditi...
Zahvaljujem,
pozdrav.


P.S. Kako da ubacim sliku sliku na ovaj post,isprobavam vec par minuta ali ne ide.
Back to top
View user's profile Send private message
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 10.10.2005 20:04    Post subject: Re: Kako staviti slova na ceradu od kamiona Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pero wrote:
P.S. Kako da ubacim sliku sliku na ovaj post,isprobavam vec par minuta ali ne ide.


Imaš gore u meniju forum FAQ.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
pas



Joined: 25 Apr 2005
Posts: 85
Location: Split

PostPosted: 10.10.2005 21:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako napamet jer nisi bas isa u detalje a i nema slike da vidim o cemu se radi - novi layer u pshopu na koji stavis slova i logo, layer multiply ili screen (koji ti bude odgovara svijetlo ili tamno da se prozire) ako treba prilagodis prespektivu i velicinu, mozda malo smanjis opacity po procijeni i save for web.
Brzo i jednostavno... valjda ti to treba...

_________________
Ars longa, vita brevis...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 10.10.2005 22:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pero, kakav je to tečaj koji te to ne nauči????
d
Back to top
View user's profile Send private message
Pero



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 9

PostPosted: 11.10.2005 08:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozrav!
Procirao sam u FAQ da trebas staviti sliku na server pa onda njenu adresu staviti na forum, to cu probati danas malo poslije.

Modovun kazes kakav je to tecaj koji me to nije naucio.
Ovako upisao sam web dizajn i mogu reci da se sa html,css,dreamweaverom solidno sluzim, a pored ovog tecaja sam upisao i graficki.
Ono sto su nas tamo ucili na grafickom je vise ono za graficki napravi knjigu, korice, poster itd...vise neke osnovne stvari te su rekli da je sada na nama da se sami ucimo.
Malo mi je bed jer neke stvari koje mi trebaju za web nismo ucili. (kao ovo sa kaminom)

Tako da u svemu kada pogledam da corel i photoshop nisam basi nisam znao koristiti prije tecaja, vidim da ima nekog pomaka.

Pozdrav.

P.S. probat cu ono napraviti sto ste mi postali.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group