Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Max+Maya=?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Doc M



Joined: 12 Apr 2004
Posts: 13
Location: ZG

PostPosted: 11.10.2005 18:19    Post subject: Max+Maya=? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vijest je stara vec nekoliko dana (a nisam vidio da je objavljena na mi3, korekt mi if ajm vrong pliz), no svima koji su se natezali je li bolji MAX ili Maya, cini se da je Autodesk dao presudnu rijec, naime, kupio je Alias za "sitnih" 182 mil dolara.......
Back to top
View user's profile Send private message
VerbNero



Joined: 05 Feb 2005
Posts: 64
Location: varazdin, lipovnik

PostPosted: 11.10.2005 19:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kao prvo: ko je i malo radio u mayi ili vidio koje sve mogućnosti pruža znat će da je naprednija što se tiče alata .softimage i maya su programi koji pružaju najviše mogućnosti pa ih je i zato najteže skužiti. A sad što se tiče autodeska. Ja neznam baš kako će to utjecati na programe (studio max i maya), ali oni bi se i dalje trebali razvijati odvojeno. Nadam se da neće biti nekih sranja kao Autodesk 3D studio Mayax.

)8
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
corea



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 133
Location: zg

PostPosted: 12.10.2005 08:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ouch! Vrijeme je da se preselim na XSI. Smile Nego, Maya nije bezveze standard u VFX i animacijskoj industriji... ako nesto i ne uspijes napravit u njoj sa alatima koje ti vec nudi, a to je skoro pa nemoguce osim ako ne radis neke sick efekte za filmove, onda ces to vec lijepo napisat u MEL-u i integrirat u aplikaciju i workflow kao da je to doslo sa Mayom kad si je prvi put instalirao. Kljucne rijeci koje prodaju Mayu su workflow i pipeline. Za nekog ko samo radiosityjem renderira stolicu i stol u sobi, u biti je svejedno koju ce aplikaciju koristiti, mozda mu je dosta i Blender.
Back to top
View user's profile Send private message
mali.



Joined: 07 Jul 2004
Posts: 128
Location: Zagreb

PostPosted: 12.10.2005 09:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema tu uopce govora o tome koji je program "bolji", nema to veze s onim ciji vlasnik ima vise love ili sta vec... a sto se tice hibrida mayax ili maxa, to je odmah moglo svima bit jasno da nece bit nis od toga, bar u nekoj bliskoj buducnosti, kao sto su potvrdili iz autodeska i iz aliasa.. ali oba ce programa sigurno imati koristi od ove kupovine, osim ako nest ne zeznu, jasno..

_________________
http://mali.3dfuturebits.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Boris Smislov



Joined: 07 Jul 2005
Posts: 21

PostPosted: 12.10.2005 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dva losha ubishe milosha.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group