Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Jel tko iz Varaždina ili trenutno u njemu?
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 07.09.2005 09:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
ZaZa?
nikad čuo.
ma to ti je sve 2 min od foi-a ionako. nađemo se pred fujem, pa idemo dalje.


Može i tak. taj zaza je onak preko puta biskupije (ako to je biskupija, ona crkva odma uz zgradu foija), ima fino terasu i jebeno mi se sviđda što ima onak kavu u onim čašicama za van, ko na filmu Smile
mislim da ću to redovno trošit Smile

jebiga, došo mujo u veliki grad pa se čudi Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 07.09.2005 22:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Valjda mislite na Zlatno zrno. Imaju ludo dobra peciva i fakat dobru kavu. Tu obavezno uzmem pecivo i kavu (u onoj čašici Wink ) kad idem na posao. E, Fojevci i ostali, kaj koristite od software-a? Ja sam na 3dStudiu, Mayu imam instaliranu ali nemam vremena joj se posvetiti.

Jel koristi tko od vas softimage? Ili ga je barem uspješno instalirao? Mene nekaj zafrkava instalacija, pa bi mi dobro došla pomoć.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 08.09.2005 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, to, da! zlatno zrno, jebem li ga Smile
ja koristim photoshop Very Happy
imam blender instaliran, al nemam pojma o 3du, tak da se jos nisam s tim igro...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 08.09.2005 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zlatno zrno nije nist posbno, ima bolje kod lokalnog haljiljija Very Happy

ja sam nesto malo probavo max, onda sam otkrio mayu i shvatio da je max djecja igracka prema tom komadu softwera. istina bog maja je puno teza za naucit, ja ju polako savladavam vec vise od godinu dana al trud se visestruko isplati. nabavio sam 100 tinjak cd/dvd diskova sa tutorijalima od gnomona i aliasa pa kad ulovim vremena ucim i divim se mayinim mogucnostima. trenutno sam na osvjetljenu, materijalima i teksturiranju, po meni najbitnijem dijelu 3D grafike - jer, ma koliko dobar model bio losa tekstura ce ga "ubit u pojam".

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 10.09.2005 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Dirt McGrit
PostPosted: 08.09.2005 11:56 Post subject:
zlatno zrno nije nist posbno, ima bolje kod lokalnog haljiljija Very Happy

ja sam nesto malo probavo max, onda sam otkrio mayu i shvatio da je max djecja igracka prema tom komadu softwera. istina bog maja je puno teza za naucit, ja ju polako savladavam vec vise od godinu dana al trud se visestruko isplati. nabavio sam 100 tinjak cd/dvd diskova sa tutorijalima od gnomona i aliasa pa kad ulovim vremena ucim i divim se mayinim mogucnostima. trenutno sam na osvjetljenu, materijalima i teksturiranju, po meni najbitnijem dijelu 3D grafike - jer, ma koliko dobar model bio losa tekstura ce ga "ubit u pojam".


Dirt McGrit ako nije problem, bi si ja to mogao skopirati od tebe, častim te kavom?! Question Very Happy Laughing
Ako si u Vž-u.

Ja koristim max jer mi je dobar za lopoly modeliranje za igre kojim se bavim, a to mi oduzima tolko vremena da za Mayu nemam ni minutu. Siguran sam da bi i lopoly modeliranje bilo i u mayi bilo jednostavnije, ali nemam vremena kopati da najdem kaj mi treba. Valjda od tih 100 cd-a kaj imas budem nasel ono kaj me zanima. Za početak mi je najbitnije svladati modeliranje u mayi, a onda ostalo ak se stigne.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 11.10.2005 19:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajmo onda se nać, ekipa. Svi smo sad na faksu manje više, ili na poslovima.

Dakle, da svi stignu pročitat ovaj post, recimo, danas je utorak, 11., nadjemo se u četvrtak 13., (uf, zamalo petak 13.) kod faksa u 8 navečer, ako vam paše. Pošto smo neki na faksu, neki na nogometu, neki na dejtu, neki na poslu do 5-6 popodne.

Eto. Rekao bih da ponesemo svi bedževe, ali mislim da ih nismo baš dobili (4.th Confused Rolling Eyes )

Vidimo se!

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 11.10.2005 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Eto. Rekao bih da ponesemo svi bedževe, ali mislim da ih nismo baš dobili (4.th :? :roll: )


jel vam zgodno nekog udavit iz zagreba da vam donese usput? (osim ako je 4th vec poslala postom a nije stiglo iz nekog razloga... bo...)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 13.10.2005 16:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Potrudit ću se da stignem od 20h....Ženica mi je nešto bubana... Confused

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 14.10.2005 00:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja danas tek dobio password za ici na net Smile
sta, jel bilo meeting?

ja isto nemam bedzeve, al bilo bi dobro da se nadjemo?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 14.10.2005 01:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jebiga. Ja nisam uspio. Od 4 do maloprije sam bio na sastanku. Odužilo se. Neplanirano.
sory ako sam koga zajebao. nisam namjerno.

Jel se bar netko od Vas našao?

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 14.10.2005 07:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja nisam mogao doći, ženi mi je bilo dosta loše. Ajde da se dogovorimo za sljedeći tjedan, recimo isto ćetvrtak, oko 19:30 ? Dajte se izjasnite ako nekome ne odgovara, da konaćno dogovorimo neki termin, jer se inaće fakat nebudemo skupili 3god. a svi smo u krugu od najviše 3km!

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 14.10.2005 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajde, stvarno da se nadjemo, recimo ovaj vikend (subota popodne, do jedan imam predavanja, pa da odemo u raj ili patačić ili u park na jedan gablec (živjela iksica Cool ) a onda dalje po dogovoru Question
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group