Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
http://www.cromanowar.com
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kamassy



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 40
Location: Novi Sad

PostPosted: 30.10.2005 11:36    Post subject: Re: http://www.cromanowar.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

cromanowar wrote:
http://www.cromanowar.com

Kako vam se čini; dizajn i funkcionalnost...dojam...sve? Sve kritike dobrodošle...


Ali, .... sad sam otišao na oficijelni manowar site i tamo imaš odličan logo. Što si ga sekao sa loše fotke kad si ga mogao tamo preuzeti i obraditi?

A evo ti i ovde jedan jako dobar za dalju obradu:
http://www.kb-k.com/Images/Bands/Manowar%202005/Manowar-Logo-Gelb.jpg

Ajd uzdravlje.

_________________
Daniel Kamassy - http://www.arraystudio.com
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 30.10.2005 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ili ako ti igra neku veću ulogu evo ti isti u
vektorima

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 30.10.2005 18:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WiCkED wrote:
di si nasao raditi stranicu za jedan tako gay band... Muhehe...

Speak to the hand

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 30.10.2005 21:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
WiCkED wrote:
di si nasao raditi stranicu za jedan tako gay band... Muhehe...

Speak to the hand
Laughing

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 31.10.2005 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gOrangutan wrote:
budha wrote:
WiCkED wrote:
di si nasao raditi stranicu za jedan tako gay band... Muhehe...

Speak to the hand
Laughing
Ma nije uopce pljuvanje po necijem glazbenom ukusu, slusam i ja metal uglavnom inace, al sto se manowara oni su mi oduvijek bili nekako smijesni. Koncept warriors of the world i cijela prica oko ratnika, heroja, battle ragea i ostalog mi je previse neozbiljna Smile

Nista protiv Adamsa i ekipe, samo njihova tematika mi nikako ne lezi Smile

Sto se sajta tice, evo da i ja nesto kratko kazem:

- prvo promijeniti podlogu. crno ili sivo bi odgovaralo tematici
- header je los, lijevo i desno se vide rubovi, srednji mi je polomljen nekako..
- scroll elementi ne trebaju definitivno, pogotovo jer se ff totalno zeznu i ne izgleda ni najmanje dobro
- zuta boja body-a je relativno ok, iako je nikako ne bih stavio Smile
- zvijezda koja pulsira na dnu mi je van dizajna, ne vidim zbog cega je tamo i kaj bi trebala znaciti
- sadrzaj je dobar

Sve u svemu, moglo bi i bolje. Ako ti je to prvi pokusaj, vise nego solidno je. Vec sad stranice izgledaju bolje od 90% drugih fan stranica. Al da moze i bolje, to sigurno Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cromanowar



Joined: 25 Oct 2005
Posts: 7

PostPosted: 01.11.2005 09:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WiCkED wrote:
gOrangutan wrote:
budha wrote:
WiCkED wrote:
di si nasao raditi stranicu za jedan tako gay band... Muhehe...

Speak to the hand
Laughing
Ma nije uopce pljuvanje po necijem glazbenom ukusu, slusam i ja metal uglavnom inace, al sto se manowara oni su mi oduvijek bili nekako smijesni. Koncept warriors of the world i cijela prica oko ratnika, heroja, battle ragea i ostalog mi je previse neozbiljna Smile

Nista protiv Adamsa i ekipe, samo njihova tematika mi nikako ne lezi Smile

Sto se sajta tice, evo da i ja nesto kratko kazem:

- prvo promijeniti podlogu. crno ili sivo bi odgovaralo tematici
- header je los, lijevo i desno se vide rubovi, srednji mi je polomljen nekako..
- scroll elementi ne trebaju definitivno, pogotovo jer se ff totalno zeznu i ne izgleda ni najmanje dobro
- zuta boja body-a je relativno ok, iako je nikako ne bih stavio Smile
- zvijezda koja pulsira na dnu mi je van dizajna, ne vidim zbog cega je tamo i kaj bi trebala znaciti
- sadrzaj je dobar

Sve u svemu, moglo bi i bolje. Ako ti je to prvi pokusaj, vise nego solidno je. Vec sad stranice izgledaju bolje od 90% drugih fan stranica. Al da moze i bolje, to sigurno Wink


I meni su Manowar prije bili smiješni... no danas i mnogo dobrih poruka koje pronalazim i mnogo ih cijenim. Pa prvi pokušaj na vanjskom hostu... par stranica dosad localhost iskemijano...prije god i pol nisam znao apolutno ništa o web programiranju i web dizajnu...ni jedan tag napisati...sad neznam jel idem presporo ili šta.. Redizajn će biti... ako ništa drugo od strane frenda dizajnera s kojim nešto dogovaram..

_________________
http://www.cromanowar.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group