Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Film-town

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 04.11.2005 14:18    Post subject: Film-town Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo napravio sam svoju stranicu o filmu kao što i sami vidite. http://www.film-town.com/
Pa eto šta mislite?
Samo se nadam da nije plagijat na mi3ja, molim vas recite mi da nije. Znam da sam mazno onaj lijevi dio, ali nisam želio da bude plagijat. Ako je plagijat samo recite odmah ću napraviti novi izgled. Nadam se da se neljutite?

P.S.
Učlanite se na forum Laughing

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 04.11.2005 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

onaj helić malo bolje animiraj... ili barem da se svjetlo malo miće
prijedlog: kad mrdaš po meniju mogel bi staviti da se iznad pale/gase svjetla na neboderima...

_________________
sig.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 04.11.2005 15:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

helić, nebi reko da je neki plagijat, ali mi je sve to dosta praznjikavo. helić kad se jednom zaustavi nema ništa, malo je dosadan a zauzima puno prostora. ona navigacija lijevo je ogromna (filmovi, glumcirežiseri, festivali), nije potrebno stavljati tolike thumbove kad se ništa na njima ne događa. na headeru se ponavlja logo 3 puta, skroz nepotrebno. logo je jako čupav

Last edited by gOrangutan on 04.11.2005 15:21; edited 1 time in total

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 04.11.2005 15:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

F4usT wrote:
prijedlog: kad mrdaš po meniju mogel bi staviti da se iznad pale/gase svjetla na neboderima...


Slazem se u potpunosti...

Ja bi one velike plohe desno smanjio za 2/3... Znam da nece biti isti efekt sto se ove zrake svjetlosti tice, ali mislim da ce djelovati konkretnije...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 04.11.2005 18:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

attemp ripanja( bordure animacija). ali prazno Sad . onaj header isprekidan i prazno ti je previše) a onaj desno dio mi se ne sviđa. To nekak drugačije riješi( prođiraj se design e-zinovima pa nađi nešto-nadam se da imaš linkove ak ne sendam ti na pm). I boje su ti dead.
I onaj menu mi ne sjeda. Sori ako sam bio pregrub nije namjera al to su manjci( al animacija mi like Very Happy.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 04.11.2005 19:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

header malo blijed .....
navigacija malo monotona ....
animaciju malo bolje riješit .... u biti ovaj reflektor ...

i bit će super .....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 04.11.2005 21:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala vam svima na komentarima.

Evo popravio sam animaciju, helić više nije onako odvratno pikseliziran sad je gladak.
Smanji sam ove flash linkove desno za 40 px.

A sad da promjenim header zajedno sa menijem. A vi nastavite komentirati.

@garden
Bio bih zahvalan kad bi mi poslao te linkove Very Happy

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 05.11.2005 01:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

animacija OK, al ostatak je ostao monoton ....
navigacija takva kakva je sad: ne treba joj flash.... Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 05.11.2005 01:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

navigacija stvarno nije potrebna u flashu kako je neko reko. na nebo iza helikoptera dodaj neke oblake ili slično. svijetlo koje baca helikopter je jako tamno... nisam vidio još tako tamno svijetlo, stavi ga skroz bijelo. ako je ovo rani rad onda skroz ok. samo naprijed Smile

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 06.11.2005 13:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gOrangutan wrote:
navigacija stvarno nije potrebna u flashu kako je neko reko. na nebo iza helikoptera dodaj neke oblake ili slično. svijetlo koje baca helikopter je jako tamno... nisam vidio još tako tamno svijetlo, stavi ga skroz bijelo. ako je ovo rani rad onda skroz ok. samo naprijed Smile


Pa nije baš toliko rani rad, ali donekle jest. Wink

Evo promjenio sam par stvari, nisu baš najkvalitetnije izrade, ali ću ih sad fino polako počet uljepšavati.
A meni ću prebacit u obične gif slike.
Još jednom hvala.

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group