Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
iTrip anybody??

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware
View previous topic :: View next topic  
Author Message
triple



Joined: 03 May 2004
Posts: 128
Location: Mostar

PostPosted: 08.11.2005 19:57    Post subject: iTrip anybody?? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da li netko nesto zna o ovome ili cak ima iskustvo s iTrip dodatkom za iPod/iPodMini

http://www.griffintechnology.com/products/itrip/index.php

ja bih to rado kupio ako funkcionira OK...

_________________
Pink Bubbles Go Ape
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 08.11.2005 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima frend, ja sam ga namjestao jer ovaj nije znao...

Fora je, zahakla se na mini bez da se kuzi onak da je bas dodatak (fino sjedne), ali mi se ne cini bas dobro rijeseno.

Ima puno sumova koji su neovisni o udaljenosti, jednak je sum na 10cm i na 10m ali je prisutan, odabir frekvencije se vrsi preko ipoda (imas novi firmware koji ti omoguci da u playlistama odaberes frekvenciju - imas cak i transmit all da ne moras radio namjestat nego kad ti ipod naleti na tu freq samo pauziras search i to ostane u memoriji).

Overall ocjena 3/10 samo zbog suma, mislim - ako je prisutan na svima opce mi je debilan koncept a cini mi se da je - vidio sam dosta reviewa na netu i svi se zale na to...
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 08.11.2005 20:39    Post subject: Reply with quote

da...ja bas cito kad sam rjesavo kombinaciju ipod/auto da je itrip jako jako lose rjesenje Sad

al neznam dis am cito Sad
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group