Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
"standardizirane" skoda stranice

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bantic



Joined: 11 Oct 2005
Posts: 7
Location: Rijeka

PostPosted: 12.11.2005 15:33    Post subject: "standardizirane" skoda stranice Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozz

radim nesluzbeni skodin sajt pa me zanima sljedece:

sve skodine stranice koje sam uspio naci koriste istu formu u dizajnu:
- zaobljeni kutevi
- simply clever i skodin logo na identicnom mjestu
- 100 godina / 100 years... takodjer na istom mjestu
- header, footer i content su otprilike napravljeni na dosta slican nacin

razlika je najcesce u kombinacijama boja i kodu (html, asp ili php)

sad me zanima: ako radim sajt sa istom formom (kutevi, header, footer, logo) da li je to plagijat ili ne s obzirom da je i dalje glavna i jedina tema skoda ali nije sluzbeno?

p.s. ovaj podforum mi se ucinio najpogodnijim za pitanje Very Happy

_________________
signature not available
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 12.11.2005 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne mora bit plagijat ako sve te stvari koje si naveo iskoristiš drugačije. zašto radiš neslužbeni sajt za škodu? nisi valjda fan? pitam jer ju ja vozim.

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bantic



Joined: 11 Oct 2005
Posts: 7
Location: Rijeka

PostPosted: 12.11.2005 17:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gOrangutan wrote:
nisi valjda fan?

skodu vozi rijetko koji fan bar kad je rijec o starijim automobilima (ok, znam neke zaljubljenike)... trenutno samo vozim, ali cu rado postati rs fan ako mi se ukaze prilika Cool

tema: pokusati cu napraviti da zadrzi formu ali da ne bude cista kopija. kad bude gotov prijedlog obznanit cu ga ovdje prije nego krene u rad Smile

_________________
signature not available
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 12.11.2005 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

škodi odgovara da zadržiš formu - slobodno daj, ne boj se plagijata

ako napraviš fan site od škode u njihovom stilu oni nemaju ništa protiv - ako napraviš 'škoda ne valja' site u njihovom stilu onda je to već druga priča
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 12.11.2005 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
škodi odgovara da zadržiš formu - slobodno daj, ne boj se plagijata

apsolutno .....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 14.11.2005 17:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ista prica je recimo i sa peugeot siteovima... oni se dosta striktno pridrzavaju korporativnih standarda.

No, vjerujem da su sitne devijacije vjerojatno dozvoljene, pogotovo ako su ukusno izvedene, s ciljem da ne izgleda bas kao i svaki drugi skodin site i da ima taj neki "poseban" stih... stajaznam. mozda i ne :))

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 14.11.2005 19:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Ista prica je recimo i sa peugeot siteovima... oni se dosta striktno pridrzavaju korporativnih standarda.

u peugeotovoj knjizi standarda striktno pise kolika je sirina layouta i pojedinog stupca d'oh!

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group