Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Guns N' Roses Croatia Forum

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Haz



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 54
Location: Cavtat, Dubrovnik

PostPosted: 16.11.2005 18:57    Post subject: Guns N' Roses Croatia Forum Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.crognr.com/forum/

Ukoliko slušate Guns N' Roses, Velvet Revolver, Slash's Snakepit ili ste ih nekada slušali, posjetite ovaj forum. Može i par komentara na dizajn, unaprijed hvala. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 16.11.2005 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dizajn?

(pas lunjo i macak gromit) - ovo zanemari Wink

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Blade



Joined: 15 Oct 2005
Posts: 73

PostPosted: 16.11.2005 19:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Baš super što ste napravili forum o Gunsima. Pozdravljam ideju i sviđa mi se dizajn, jednostavan i pregledan
Back to top
View user's profile Send private message
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 16.11.2005 19:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
dizajn?

(pas lunjo i macak gromit) - ovo zanemari Wink

Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 16.11.2005 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kao što kolega unique reko nema tu nikakvog dizajna! Confused
Ideja je dobra pošto Gunsi rulaju i puno ljudi ih sliša al forum (i to ne sa tvojim dizajnom) bez ikakve sranice, hmm... je nhf glupo!

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Haz



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 54
Location: Cavtat, Dubrovnik

PostPosted: 16.11.2005 19:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stranica se još dizajnira ffs, a dizajnira je lik iz kreatora. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 16.11.2005 21:44    Post subject: Re: Guns N' Roses Croatia Forum Add user to your forum ignore list Reply with quote

Haz wrote:
http://www.crognr.com/forum/

Ukoliko slušate Guns N' Roses, Velvet Revolver, Slash's Snakepit ili ste ih nekada slušali, posjetite ovaj forum. Može i par komentara na dizajn, unaprijed hvala. Very Happy

a?

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 17.11.2005 00:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Haz wrote:
Stranica se još dizajnira ffs, a dizajnira je lik iz kreatora. Rolling Eyes

i kaj on to točno "dizajnira"?

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 17.11.2005 07:56    Post subject: Re: Guns N' Roses Croatia Forum Add user to your forum ignore list Reply with quote

Haz wrote:
http://www.crognr.com/forum/
Ukoliko slušate Guns N' Roses, Velvet Revolver, Slash's Snakepit ili ste ih nekada slušali, posjetite ovaj forum. Može i par komentara na dizajn, unaprijed hvala. Very Happy


Kaj je to Guns N' Roses, Velvet Revolver, Slash's Snakepit?
Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 17.11.2005 07:57    Post subject: Re: Guns N' Roses Croatia Forum Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Haz wrote:
http://www.crognr.com/forum/
Ukoliko slušate Guns N' Roses, Velvet Revolver, Slash's Snakepit ili ste ih nekada slušali, posjetite ovaj forum. Može i par komentara na dizajn, unaprijed hvala. Very Happy


Kaj je to Guns N' Roses, Velvet Revolver, Slash's Snakepit?
Laughing


_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 17.11.2005 08:26    Post subject: Re: Guns N' Roses Croatia Forum Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Haz wrote:
http://www.crognr.com/forum/
Ukoliko slušate Guns N' Roses, Velvet Revolver, Slash's Snakepit ili ste ih nekada slušali, posjetite ovaj forum. Može i par komentara na dizajn, unaprijed hvala. Very Happy


Kaj je to Guns N' Roses...?
Laughing


For your sake, pravit cemo se da nisi napisao ovo Very Happy Very Happy Wink

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 17.11.2005 08:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pod tim "Kaj je to Guns N' Roses...?" nisam mislio - sto je to.. nego..
koji kurac.
Ko da netko sad ide radit forum za Marky Marka, Genesis, Whitney Houston i Huey Lewis & the News... Za njih vec forumi postoje (kao sto postoji i za Guns N' Roses) zasto radit nove.

Zanimljivo mi je to da kada netko odluci raditi forum ili fan sajt o necrmu, da li razmisli i pita se;
- Da li mi to treba?
- koja je komercijalna ili posjecena vrijednost sajta?
- da li ce to netko posjecivat ili samo par mojih frendova s kojima sam pricao o forumu i odlucili smo da ovom nenadjebivom bandu treba napravit forum - da li ce ljudi dolaziti?
- vec postoji takav forum, istina, no mogu ja napraviti hrvatski, nema nista lose u tome, skupit cu ljude u jednu zajednicu, no.. da li ce ljudi dolaziti?

ono sto zelim reci je da zavrsim s ovim, cemu puniti i puniti web, trositi dragocijeno vrijeme na nesto sto vec postoji i koristi se i (sto je najbolje) radi i funkcionira kako spada, pa na tu foru napraviti nesto novo, upola dobro kao original ali! Napraviti tek toliko samo da postoji da se moze rec; "E gle kaj sam napravio, ne znam koliko dugo ce to tu bit, ne znam koja je korist toga, ne znam koliko ce ljudi to vidjet.. ali neka bude".

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 17.11.2005 11:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

di se filac i ja možemo učlanit u



CROATIAN POWER DUDES!!! (munje , gromovi i gitare)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group