Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
"Osim što je lopov..."
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 30.11.2005 09:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
blackshtef wrote:
Čini se da je jedino dobro u tom indexu filac Smile

...a čak ni njemu nisu sve na mjestu Rolling Eyes

ma šalim se Razz

Hakuna Matata!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 30.11.2005 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
Ma na tom indexu samo papci mogu radit...

Phili poduzmi nešto... Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 30.11.2005 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
stripe wrote:
Ma na tom indexu samo papci mogu radit...
Phili poduzmi nešto... Very Happy Very Happy

hehe. kaj bi poduzimao? Smile Iovako ionako nije u mojoj domeni ni u mojem sektoru to sto se desilo, novinari su i sami svjesni sto rade i svijesni su posljedica iza toga, ubrajao se tu necije neiskustvo, nemar ili nesto drugo. Svoje osobno misljenje i komentar o tome sto se desilo imam ali sa pravom i razlogom zadrzavam za sebe. Generaliziranje opcenito mi se nikada nije svidjelo, idem uvijek za onom "Don't hate the player, hate the game" tako da ovo "Ma na tom indexu samo papci mogu radit" me uopce ne smeta a kamoli vrijedja jer ja radim jedan drugi dio posla na istome, uvrijedio bi se mozda kada bi ta konstatacija bila obrazlozena nekim konkretnim razlogom ali kada je ovako samo napisana bez razmisljanja - idemo dalje. Ista fora kao i sa santom leda, vidis mali dio koji viri iz mora a ono sto je ispod se nikada ne vidi. Detaljno analiziranje necijih postupaka i razvoja cijele situacije moglo bi rezultirati tj. interpretirati se kao mojim subjektivnim misljenjem stoga kao sto sam rekao gore, ne ulazim u to.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 30.11.2005 10:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...mislim da si fulao profesiju Phili Wink .....trebao si ići u političare ili za odvjetnika Very Happy Very Happy

Good anwser,cold and smooth Wink
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.11.2005 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
...mislim da si fulao profesiju Phili Wink .....trebao si ići u političare ili za odvjetnika Very Happy Very Happy
:


bas sam to htjela reci, ukrade mi rijec iz usta Laughing

filaz for president!!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 30.11.2005 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
Matija wrote:
...mislim da si fulao profesiju Phili Wink .....trebao si ići u političare ili za odvjetnika Very Happy Very Happy
:


bas sam to htjela reci, ukrade mi rijec iz usta Laughing

filaz for president!!

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 30.11.2005 12:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da ne odemo offtopic Smile
Bilo bi zanimljivo kad bi se herr Babić pojavio tu, pa da ga prikolj..khm...čujemo Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 30.11.2005 15:34    Post subject: Re: Uh, što mrzim lopove, pohvatat ću ja njih Add user to your forum ignore list Reply with quote

7oran wrote:
Lopovi svih zemalja, čuvajte se. Ovo je samo početak, jer mi smo se ujedinili.

Po meni, to je jedino rješenje. Nije problem samo u ovom slučaju, puno je primjera krađe fotografija iz online galerija jer se uvijek prođe nekažnjeno.
Fotografija nije novo zanimanje, postoji odavno i ima cehove, udruge, krovne komore koje mogu zaštititi ili bi ih trebalo pokrenuti da štite svoje članove od ovakvih besramnih krađa u komercijalne svrhe.

Po meni, gospodin Babić nije ništa kriv (osim možda što je licemjeran, ali tko od nas nije?) samo zato što je netko iz njegovog tima iskoristio činjenicu da može proći nekažnjeno posluživši se fotkama iz nečije galerije. Ti isti bi se trebali bojati da će ih proganjati milijun ujedinjenih fotografa, a ne sam gospodin Beović.

Ne volim sudjelovati u ovakvim raspravama, a u zadnje vrijeme ih ima puno na mi3ju, samo sam mislio da je ovo bitna tema pa da ubacim malo objektivnosti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group