Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
montiranje videa

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 21.07.2004 12:35    Post subject: montiranje videa Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ovako: ako ima ko od vas na mi3-u da se bavi profesionalnom ili poluprofesionalnom obradom filmova, montaža itd. koji mi program preporučate po dosadašnjim iskustvima...

Adobe Premiere i još koji???

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.07.2004 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ovako, ja koristim sto god stignem, od Premierea, After Effectsa, Photoshop, Flash (OH YEAH).. ma sve i svasta.
Radio sam svojevremeno u jednom studiu sa Velocityem, ali to je ono, Professional prog i ne da kosta nego.. KOSTA!

Eto, ja preporucam da kemijas sa vise programa, ja to stalno radim i ispadne mix svega.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 21.07.2004 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad govorimo striktno o montiranju videa na kompjuteru mislim da nema boljeg software (za PC) od najnovijeg adobe premierea (mislim da je verzija 7.0 pro). imas i nekakav software od pinnaclea al ja toplo preporucam adobe premiere.

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.07.2004 13:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:
kad govorimo striktno o montiranju videa na kompjuteru mislim da nema boljeg software (za PC) od najnovijeg adobe premierea (mislim da je verzija 7.0 pro). imas i nekakav software od pinnaclea al ja toplo preporucam adobe premiere.

Yep. Premiere Pro je stvarno zakon. Smrdljivi Pinnacle niposto. Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lik



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 39
Location: Zgb

PostPosted: 21.07.2004 13:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

... imaš isto i Vegas video...
mediasoftware.sonypictures.com

...i naravno nezaobilazni AVID...(ima siromašnu besplatnu inačicu)
www.avid.com

...vrlo dobri programi

...vrijedi i spomenuti VirtualDub...besplatan, prejednostavan...amaterski, ali meni nekad najbolji...za prebacivanje formata, jednostavnu montažu itd....

_________________
c...?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mia



Joined: 04 Feb 2004
Posts: 52
Location: Zagreb

PostPosted: 21.07.2004 13:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam frenda koji radi montažu profesionalno na RTL-u i uokolo, a koristi AVID (kaže najbolji je) http://www.avid.com/index_fl.asp
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 21.07.2004 16:12    Post subject: a Add user to your forum ignore list Reply with quote

Thanx

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Luna



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 14
Location: SunCity.

PostPosted: 19.09.2004 16:00    Post subject: Re: a Add user to your forum ignore list Reply with quote

mia
cini mi se da se na RTL ne montira u Avidu. Wink

_________________
La réalité c'est tres complexe
Back to top
View user's profile Send private message
aikon



Joined: 19 Sep 2003
Posts: 166

PostPosted: 19.09.2004 19:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Montaza : Adobe Premiere ti je skroz OK
Obrada: Adobe After Effects isto OK Smile
Back to top
View user's profile Send private message
milosh



Joined: 27 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 04.01.2005 16:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za montazu koristim vegas na PC i final cut na MAC. za ostalo after effects, a u poslednje vreme i combustion.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 04.01.2005 19:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e ova tema je zakon, da se i o ovome malo prica.
U vezi premiera.. ja imam AMD procesor i premier ne da blokaje nego ono BLOKAJE, ono upalis i ides nesto napravit i samo se ugasi, govorim da imam AMD jer sam na njuz grupi cita da blokaje sa AMDovim procesorima i jos su mi neki ljudi to potvrdili, sad neznam jel to bas to, al ono neznam iman 512 memorije ne kuzim ucemu bi moga bit problem... proba sam i stariju verziju premiera (6.5) al opet isto.. a iman i 7.0
Neznam koji program da koristim ono sad koristim muvi mejker al ono, idem skinit ovaj avid da vim kakav je...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
milosh



Joined: 27 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 05.01.2005 15:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flock... jebem ti nedjelju, nisan zna da premiere ne ide na AMD. uzmi vegas ili avid.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
kish



Joined: 07 Mar 2005
Posts: 1
Location: ZAGREB

PostPosted: 07.03.2005 18:14    Post subject: video Add user to your forum ignore list Reply with quote

flock, tvoj PC nešto nije u redu. Ja imam AMD Sempron 2,8 i premiera radi savršeno. Probaj sa Ulead programima kao što je video 8 i sl.
Back to top
View user's profile Send private message
r&r



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 126
Location: Zagreb - Podsused

PostPosted: 07.03.2005 18:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za osnovnu montažu dovoljni su Afteri i Premiere
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
yelena



Joined: 31 May 2005
Posts: 73
Location: Zagreb/NY

PostPosted: 01.06.2005 15:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

after effectsi nisu za montazu vec za compositing i motion graphics. za montazu se koristi (profesionalno) avid i final cut pro .(oboje Mac dependant). Avid ti ovosi o hardwerazi i skup je u picku materinu, a crack za Final CUt Pro je kao traziti kokos sto nese zlatna jaja.Smile) Tako ti preostaje Premier Pro. Koji nije los, ima nekih issues kao i svaki program ali super ti je opcija da kad sacuvas projekt file u Premieru mozes ga unijeti u After effects bez ikakvih problema i nastaviti obradivati svoj video.

_________________
Jelena Vukosav
Love Studio
Back to top
View user's profile Send private message
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 30.11.2005 15:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

photoshop, after, premijer, jel neki drugi program moze nesto posebno a da to ovi programi nemogu?

mislim ja koristim PS. AE i premijer, sada...dač mozda ja nes propustam zato kaj ne koristim gore navedene programe...??




i philatz.....cemu ti flash sluzi? kod editiranja ili bilo cega....reci koje su finte u njemu? cca

nisam ga niti vidio kako izgleda Embarassed

long live adobe!!!!

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group