Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Što koristit kao 3d programe? renderi i ostalo

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 22.12.2005 17:17    Post subject: Što koristit kao 3d programe? renderi i ostalo Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ga treba mi za nešto osnovnog 3d. Trebam naprviti normalne muzej zidove nešto malo poda i to i par slikica nabacit(kao neki moderni muzej). Nešto vježbam pa me zanima. Koje programe koristiti + RENDERING. Što je najbolje?
Dalje gdje su najbolji 3d tutorijali i ostalo... Nije da trebam nešto puno napraviti. Uopće jel komplicirano to napraviti? Dva zida klupica. Kvadri kao podloge za slike i parket kao pod...
Radio sam prije u 3d abstract al me zanima baš ovo Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Corangar



Joined: 14 Jun 2005
Posts: 84

PostPosted: 22.12.2005 20:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa evo posto ja nisam radio u vise takvih programa, naucen sam na 3D Studio Max 8 za modeliranje (tocno modeliranje) i ako treba nes umjetnicki modelirat onda "zbrush", te uredivanje modela iz maxa u zbrushu
Toliko ti ja mogu rec pa neznam koliko ti koristi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 22.12.2005 20:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a rendering. imam cinemu i studio max doma. ne radim u tome. prije i nekad al slabo. njub. pa preporuči nešto
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
dablbabl



Joined: 05 Jul 2005
Posts: 118

PostPosted: 22.12.2005 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ti preporučujem Cinemu4d pošto si friški u tim vodama...rendering je skroz ok i lakše ćeš je savladati...mislim, bio sam jedno vrijeme u 3dmax vodama, ali me c4d osvojila sa svojim sučeljem i ostalim điđimiđi forama.
Back to top
View user's profile Send private message
mali.



Joined: 07 Jul 2004
Posts: 128
Location: Zagreb

PostPosted: 23.12.2005 11:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma to ti je skroz lako modelirat, pogledaj si obavezno tutoriale koji dolaze s maxom (ak si se odlučio za max)..
a max ti dođe i s mental ray rendererom za koji imaš jedan dobar tutorial za rendanje interijera na evermotion.org
e da, imaš i na cgarchitect.com dobrih tutoriala za maxov default renderer, za osvjetljenje s običnim svjetlima, jako dobro zgleda..

_________________
http://mali.3dfuturebits.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 23.12.2005 13:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam neki expert za 3d ali radim malo u c4d i cini mi se jednostavnija od maxa a pogotovo od maye

i izasa je r3nder Cebas FinalRender Stage v2.0 For Cinema 4D
http://www.finalrender.com/

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
BukYMast3R



Joined: 25 Dec 2005
Posts: 9
Location: novigrad

PostPosted: 26.12.2005 02:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
nisam neki expert za 3d ali radim malo u c4d i cini mi se jednostavnija od maxa a pogotovo od maye

i izasa je r3nder Cebas FinalRender Stage v2.0 For Cinema 4D
http://www.finalrender.com/


e stari, puno ti hvala...
već kad smo oko toga, jel znaš gdje nać "Shave and A Haircut v2"?

_________________
<?php........
?>
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group