Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
nr
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Knjige
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 27.11.2005 23:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a. rice - queen of the damned

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 27.11.2005 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
a. rice - queen of the damned

njeno sam čitala Interview with the vampire ... aj vikni kakva je queen .....

nr: William S. Burroughs - Naked Lunch

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 28.11.2005 08:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nr: Kompleks suca Dija by Dai Sijie
tek sam počela tako da ne mogu ništa reći al ako bude u stilu krojačice ne može biti loša

i uz to mi je trenutno gčavno štivo: STRUČNI ISPIT za obavljanje malog ribolova Smile naime murija se lijepi na mene i moju barku u zadnje vrijeme tako da se moram legalizirati u svim pogledima (pardon gotovo svim) Cool

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 08.12.2005 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
nel`chee wrote:
a. rice - queen of the damned

njeno sam čitala Interview with the vampire ... aj vikni kakva je queen .....

jucer zavrsila sa citanjem. meni je puno bolja, zanimljivija od intervjua, problem je jedino sto sam preskocila "The Vampire Lestat" pa mi je ova knjiga malo spoiler kad budem Lestata krenula citati.
nakon intervjua imas taj dojam ispraznosti i besmislenosti i opet nista ne znas. nakon Queen of the Damned je sve skroz jasno Smile

slijedeca na redu: Tolkien - Silmarillion

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
beyes
Guest





PostPosted: 08.12.2005 22:41    Post subject: Reply with quote

Marquez

O ljubavi i drugim necistim silama
Back to top
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 09.12.2005 00:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Umberto Eco
-The Mysterious Flame of Queen Loana-
Tko voli stripove....mora pročitati.
d
Back to top
View user's profile Send private message
Heptanon



Joined: 22 Sep 2005
Posts: 33

PostPosted: 16.12.2005 22:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

roland limacher --- red cadillac

_________________
ready?????
Back to top
View user's profile Send private message
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 04.01.2006 23:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Barbara Wood - The Prophetess
J.M. Coetzee - Disgrace

citam uvjek dvije ili vise istovremeno Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Heptanon



Joined: 22 Sep 2005
Posts: 33

PostPosted: 10.01.2006 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

r.ludlum-holkroftova nagodba

_________________
ready?????
Back to top
View user's profile Send private message
remac



Joined: 13 Jan 2005
Posts: 10

PostPosted: 19.01.2006 16:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jonas gardell:odrastanje komicara
mika niemi:pop glazba iz vittule
eto uletili svedjani,i mogu rec da su zakon
noam chomsky:hegemonija il opstanak...malo po amerima i zidovima,kak i treba,ne??
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 19.01.2006 18:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

procitala Terry Pratchett - Mort, pocela A. C. Clarke - The Space Trilogy

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Fortress



Joined: 25 Nov 2005
Posts: 51
Location: Beograd

PostPosted: 19.01.2006 18:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mnogo knjiga sam procitala,neke zaboravim za par dana, neke me oduseve i to traje nekoliko nedelja,meseci,a onda i njih polako zaboravljam....ali, knjiga nad knjigama, uvek, zauvek, za sva vremena je Dervis i smrt od Mese Selimovica.

_________________
optimizam je posledica nedostatka informacija
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 27.01.2006 18:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bas pocela : Croatia - A nation forged in war od Marcusa Tanner
tek sam procitala uvod, ali sam cula da je knjiga zbilja dobra... jel mozda tko citao?
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 28.01.2006 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Baricco: "City"

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.02.2006 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Buick Rivera - M. Jergovic (na 'rvackom) Wink

ma ludilo od knjige! Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 21.02.2006 21:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Frederic Beigbeder - 129,90

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 24.02.2006 12:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
Frederic Beigbeder - 129,90


aj reci kakav je, stalno mi brije pod ocima a nikad nisam od njega nista citala Smile

nr: "L'homme sans qualité" Robert Musil
mislim da ce to jaaaaaaaaako dugo trajati, ima oko 1600 stranica Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 24.02.2006 21:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
kakarinac wrote:
Frederic Beigbeder - 129,90


aj reci kakav je, stalno mi brije pod ocima a nikad nisam od njega nista citala Smile


ja zasad oduševljena (još cca stotinjak stranica)
čoek je ispalio ko puška, lud ko kupus Smile
ima izjave na koje ne možeš ostat ravnodušan: ili ti izmame osmjeh, ili široko rajapiš oči i usta. Preporučam svakako. Smile

Quote:
Zovem se Octave i oblačim se u APC-u. Pišem raklame: eh da, zagađujem svemir. Ja sam tip koji vam prodaje govna. Tip zbog kojeg sanjate o stvarima koje nikada nećete imati. Nebo uvijek modro, cure nikad ružne, savršena sreća retuširana u PhotoShopu. Preušminkane slike, glazba u trendu. Kad si, zahvaljujući teško stečenoj ušteđevini, uspijete priuštiti auto iz snova, onaj koji sam snimao u svojoj posljednjoj kampanji, ja sam ga već izbacio iz mode.


btw: ovih dana mi stiže njegova: Windows on the World (jedva čekaaaam) Smile

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 26.02.2006 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da, da, to je njegov stil Very Happy


gledala sam jednu emisiju gdje je on sudjelovao ko klinac i sav je vec onda bio spicen, imao je negdje oko 10 godina i tvrdio je ljudima u studiju da ce biti SF pisac kad bude veliki Laughing
a ima isto dobre kolumne u casopisu Lire koji stalno kupujem.
sad si me nabrijala pa cu potraziti i knjigu Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.03.2006 10:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

napustam musila i bacam se na sarajevski marlboro od jergovica Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kolja51



Joined: 26 Feb 2006
Posts: 25
Location: Zagreb

PostPosted: 06.03.2006 17:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
Frederic Beigbeder - 129,90


Nedavno sam procita njegov "Ljubav traje 3 godine" i zgodno stivo, zanimljivo, opustajuce. To mi je brat tija poklonit kad sam se zenija al ga je mater sprijecila.

Trenutno se bavim Spli'skom moderenom knjizevnoscu i nakon Smojine biografije od Ivice Ivanisevica sad sam na Split by night od Jurice Pavicica. Ima li ovde jos ljubitelja tih autora kao i Tomic, Senjanovic, Dezulovic?

_________________
www.dsgncity.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nomad



Joined: 04 Feb 2005
Posts: 221

PostPosted: 06.03.2006 18:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Aralica, "Fukara". Shhh I nikak' završit'.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 07.03.2006 08:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kolja51 wrote:


Trenutno se bavim Spli'skom moderenom knjizevnoscu i nakon Smojine biografije od Ivice Ivanisevica sad sam na Split by night od Jurice Pavicica. Ima li ovde jos ljubitelja tih autora kao i Tomic, Senjanovic, Dezulovic?


interesantno, moze li kakva mala recenzija? bas me zanima Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kolja51



Joined: 26 Feb 2006
Posts: 25
Location: Zagreb

PostPosted: 07.03.2006 10:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hm, pa recimo Split by night je osvrt na Splitsku svakodnevicu, najvise se osvrcuci na politicke dogadjaje ali i o dogadjajima malih ljudi. Neznam, recimo osvrnuo se na tragikomicnu gradjevinu Marine Frapa u Rogoznici. Sad samo po sebi to i nije toliko zaniljivo ali nacin na koji Pavicic to prenosi je vrlo interesantan. Nisma pametan da to bolje opisem, naprosto njegov polu sarkasticki polu zajebantski nacin je genijalan. U biti cijela ta nova Splitska generacija ima takav neki lezerni stili to mi je turbo privlacno.

A kao ljubitelj svega sta je Smoje napravija bilo mi je zanimljivo procitati neke inside informations sta Ivanisevic zna o "Sunji":
"Sefe, izgleda da je bija pokusaj silovanja! - Kako izgleda?, pitan ja. Meni triba vijest: Sta je bilo. Odi u policiju i pitaj! - Ajme, kako cu, sta cu, kako cu to pitat...? - Jel nan triba vijest, informacija? govorin ja. Triba, A jel ti znas sta je informacija? Ja cu ti rec: pitaj je li kurac bija u pizdu ili nije. Ako je bija, to je silovanje, a ako nije , onda je bija pokusaj silovanja! Razumis? Eto, to je informacija."

A ako te zanimaju Cico ili Tomic onda kupi Slobodnu subotom i Jutarnji nediljom uopce da vidis jel ti stilski pasu. Preporucija bi cicin US&A,njegov put u Ameriku sa Smojom (u to doba Smoje je bija pokojni a Cico je zamislja kako bi Smoje reagira na sve te novitade, s obzirom da se nikad nije maka dalje od Dalmacije i Zagreba. A od Tomica, smotra folklora i Sta je muskarac bez brkova, al ipak najdrazi mi je Nista nas ne smije iznenaditi, po kojem se sada snima film Karaula.

Eto toliko, nadam se da sam malo pomoga...

_________________
www.dsgncity.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.03.2006 19:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zahvaljujem Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Knjige All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 6 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group