Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prljavo Kazalište web

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 22.11.2005 13:07    Post subject: Prljavo Kazalište web Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo jedne stranice napravljene za najutjecajniji rock(punk) bend u Hrvatskoj. Što mislite o njoj? Komentirajte dizajn....
LINK http://www.prljavokazaliste.tk
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 22.11.2005 13:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Well, osim što se ne validira, što izgleda čudno na širokim rezolucijama (1400 ovdje), i što se mijenja širina glavne navigacije na hover*, skroz je OK.

*= bilo bi puno estetskije da je unaprijed rezerviran prostor za svaki item u navigaciji, pa da boldanje/neboldanje navigacijskih itema ne "drma" navigaciju

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 22.11.2005 13:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slazem se, ovaj bold na :hover nije bas najsretnije rjesenje

mene smeta sto je sve grungy, a rubovi su zamuceni,. pretpostavljam da je to zbog exporta u losoj kvaliteti. bilo bi dobro da su rubovi ostri kao i u headeru, jer inace mi sve ovo nekako stilski ne lezi.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 22.11.2005 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"Najutjecajniji rock(punk) bend u Hrvatskoj" nema para za .hr ili .com domenu?

tekstovi na sajtu su ti zgurani i slozeni zbrda-zdola, ne znam kome bi se to dalo tako citat.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 22.11.2005 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i na cca 1200 rezolucijama izgleda malo čudno ova crna rupa u sredini layouta

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 22.11.2005 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cudi me kak prljavci nemaju para za neku komercijalnu domenu, .tk mi djeljuje ko da su neki klinci iz garaze koji nemaju 500 kn godisnje da uplate domenu.

tekst je jako nespretno formatiran. sve je zgurano i natiskano tak da ga je jako tesko citat. odvoji malo odlomke, povecaj razmake i sl.

ostalo je vise-manje ok...

i jos jedno, cudno je alajnan site na desni rub, pa kad se razvuce na velike razolucije onda je u sredini crna rupa Very Happy

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 22.11.2005 15:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo nije službena stranica benda. Ovo je više kao fan site. Napravili smo ga ja i frend iz dosade pa nam je bilo glupo plaćat hosting i domenu.
Htjeli smo prvo da postane službena i nakon što smo je stavili na net saznali smo da se službena radi koja je sad nedugo redizajnirana http://www.prljavo-kazaliste.com i napravljena je u našem stilu, zderani rubovi, ali "webmaster" je strašno neobrazovan.
Hvala na kritikama...
P.S. Ne kužim koji su tekstovi s brda s dola? Ako mislite na tekstove pjesama, oni su poredani po abecedi, ali se malo poremetilo kada smo dodavali nove tekstove pa više nije po abecedi.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.11.2005 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da i meni malo zbrljkano i cudan mi taj rascjep od reklama, inace mi se svidja.






prljavci rock-punk??? Shocked otkad to?

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 22.11.2005 15:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stranice ko i pjesme ( mislim na službene ) što više reć.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 22.11.2005 15:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

booka wrote:
http://www.prljavo-kazaliste.com

vasa mi je ljepsa. ipak, treba jos popravit te neke stvari.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 22.11.2005 15:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni ovo skroz ok, sam taj meni sredite....

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 22.11.2005 15:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
prljavci rock-punk??? Shocked otkad to?


Na samim počecima prva 2-3 albuuma su bili pankeri, pa su bili rockeri sad neznam ni sam kaj su ali vuku na rock...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 22.11.2005 16:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

booka wrote:
Quote:
prljavci rock-punk??? Shocked otkad to?


Na samim počecima prva 2-3 albuuma su bili pankeri, pa su bili rockeri sad neznam ni sam kaj su ali vuku na rock...


brijem da su sad stranački bend.... Laughing

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 22.11.2005 16:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bili su OK, i sigurno imali veliku ulogu u nekom trenutku. Al ovi zadnji albumi su im koma... I ide mi na živce kaj stalno isfuravaju pjesme koje su isfurane već 100 puta.... Svaki koncert zadnjih 15 godina je isti...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 22.11.2005 17:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bili su super, ljudi su ih obožavali. Čak su album Zaustavite zemlju prodali u 260 000 primjeraka što neznam jel ikoji glazbenik u hrvatskoj ili grupa uspjela napraviti. Oni su davali veliku moralnu podršku Hrvatima u ključnim trenucima, organizirali koncerte i pisali pjesme. Imam doma jedan božićni koncert na kojem poslije heroja ulice ekipa moli Oče naš zajedno s pubilikom(oko 100 000 ljudi), kad to vidiš i čuješ naježiš se i mislim da su zbog takvih stvari i sličnih Hrvati i pobjedili. Sada su izdali novi album "Moj dom je Hrvatska" koji je više bolji nego lošji, ali nema nikakvih noviteta i dalje socijalne ljubavne i pjesme o ratu. Stvarno mislim da bi trebali pokušati nekaj novo. A mislim za ono kaj su prije napravili svatko bi im trebao skinut kapu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Goat.Guy
Guest





PostPosted: 22.11.2005 17:02    Post subject: Reply with quote

keye wrote:
prljavci rock-punk??? Shocked otkad to?


i mene zanima.... Brick wall
Back to top
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 22.11.2005 17:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Goat.Guy wrote:
keye wrote:
prljavci rock-punk??? Shocked otkad to?


i mene zanima.... Brick wall


Only in Croatia Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 22.11.2005 17:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
da i meni malo zbrljkano i cudan mi taj rascjep od reklama, inace mi se svidja.






prljavci rock-punk??? Shocked otkad to?


da, prljavo kazaliste je na pocetku bio nesto kao punk-rock band
prva singlica, mislim da se zvala televizori, je bila skoro pa punk, kao i prvi album, prljavo kazaliste, koji je zvucao dosta punk
nakon toga je jos jedino cb svijet koliko toliko ok, tu odlaze malo u ska vode, a nakon
toga slijedi katastrofa, iskreno totalno sranje od muzike
na zalost pocetkom 90-ih dolazi do mjesanja politike i glazbe i .... zna se

sve poslije davorina bogovica vise nije prljavo kazaliste
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 22.11.2005 17:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gaston wrote:


sve poslije davorina bogovica vise nije prljavo kazaliste


nije mi baš prljavo kazalište priraslo srcu, al s ovim se moram složit .....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 22.11.2005 18:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

booka wrote:
Quote:
prljavci rock-punk??? Shocked otkad to?


Na samim počecima prva 2-3 albuuma su bili pankeri, pa su bili rockeri sad neznam ni sam kaj su ali vuku na rock...


Jajo veli u "Sretno dijete": " Mi smo silno htjeli zvučati ko Rolling Stonesi.... Al je ispalo drugačije. Smile

Nije loše za .tk sajt Smile
Ja imam 1600x1200 rezu i imam jaaaako veliku rupu između "stranice" i reklama Smile

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 22.11.2005 21:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

booka wrote:
Quote:
prljavci rock-punk??? Shocked otkad to?


Na samim počecima prva 2-3 albuuma su bili pankeri, pa su bili rockeri sad neznam ni sam kaj su ali vuku na rock...

sad mi više vuku na Škoru Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 22.11.2005 21:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ako nemaš priliku testirat na visokim rezolucijama pogledaj o čemu je riječ sa crnom rupom u sredini:



Prljavci smrde i mislim da je vrijeme da ih neko pomete sa scene Twisted Evil

PS:
slika je sa 1600 x 1200 rezolucije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
noiz
Guest





PostPosted: 05.01.2006 01:48    Post subject: Reply with quote

http://www.prljavo-kazaliste.com/ -ovo im je službeni sajt? hahaha...očito su škrti, a? Ovaj sajt mora ić u top 10 najgorih cro sajtova svih vremena... "Pocetna Stranica", "obavjest"? Mila majko...moja zemlja hrvatskaaaaa, puna primitivaca. U njoj balkan živi jooooooš, nikad nam EU neće doć...
Back to top
Mentor



Joined: 07 Dec 2005
Posts: 2

PostPosted: 11.01.2006 15:45    Post subject: Re: Prljavo Kazalište web Add user to your forum ignore list Reply with quote

booka wrote:
najutjecajniji rock(punk) bend

blah, blah

_________________
Mentor - Južno Od Bagdada (Kroz 7)
Back to top
View user's profile Send private message
GlobalArtist



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 67

PostPosted: 11.01.2006 15:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ova vaša na .tk free domeni mi je puno bolja, nema dvojbe. Za razliku od one ne .com za koju bih skoro reko da je trash.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group