Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
komentar na stranicu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
WEBer



Joined: 25 Oct 2005
Posts: 7
Location: Slav. Brod

PostPosted: 13.01.2006 15:12    Post subject: komentar na stranicu Add user to your forum ignore list Reply with quote

Šta mislite o hf03489f
Još nije 100% gotova, moram još validaciju srediti, i jos nekih sitnica......mozete predloziti...........sta vam se nesviđa......sviđa......

Trenutno je na mojoj domeni sub-domena, ali nece jos dugo......

Last edited by WEBer on 13.02.2006 17:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 13.01.2006 15:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Confused
- Kao prvo nema encoding! Very Happy
- Previše bjelog!
- Font u meniu koma.
- Ona sličica sastrane koma.
- Header ajd koliko toliko valja.
- Fotografije male kvalitete nama mogučnosti povećanja. Iako ni netreba. Smile
- Imaš malo sadržaja na stranicam probaj to razvući povećanjem veličine fonta i tak.
- Okvir mi je čudan.... i bjela pozadina. Confused

Probaj ponovo.

Last edited by monkey on 13.01.2006 15:42; edited 2 times in total

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 13.01.2006 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raspada se u safariju...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2006 15:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lejaut Very Happy ima potencijala...

Onaj box gdje su linkovi "obojaj" u tu tamno narandzastu i onda stavi na to bijele linkove, ovak mi linkovi ne pasu.

Stavi margin-left na text da ga pomaknes od ruba.

Ona slika dolje je losha, makni je.

Sredi kod i ubaci neku ljepsu sliku u header, bg neki je obavezan !

Tablice su ti nepotrebne:
<div id="container">
<div id="head">Plastenici</div>
<div id="leftside">Linkovi</div>
<div id="rightside">Sadrzaj</div>
</div>

i fino u cssu stajlas to i gotovo Very Happy

imas jos puno posla Arrow work work ! Very Happy

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
WEBer



Joined: 25 Oct 2005
Posts: 7
Location: Slav. Brod

PostPosted: 13.01.2006 15:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je slazem se da je mozda malo previse bjelog, malo gize za oci, ali ljudima se tako svidja.
ona sličica, im je prvi plastenik i bas im for izgleda onako izrezana.....(meni isto nije najbolje...)

za encoding znam, jer nisam jos nista sa validacijom radio itd....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 13.01.2006 16:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WEBer wrote:
je slazem se da je mozda malo previse bjelog, malo gize za oci, ali ljudima se tako svidja.
ona sličica, im je prvi plastenik i bas im for izgleda onako izrezana.....(meni isto nije najbolje...)

za encoding znam, jer nisam jos nista sa validacijom radio itd....


Validaciju ne radis na samom kraju nego tijekom sastavljanja sajta validiras kako nesto napravis.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 13.01.2006 17:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOL, Slavonski Brod Rolling Eyes

Nego, Igore: trebaš više vremena posvetiti izradi stranica.
Vidim da se tek učiš raditi i to je najbolji savjet koji ti mogu dati - više se potrudi oko stranice i uloži više vremena u izradu grafike, rasporeda, koda.
Počni od slaganja layouta u Photoshopu i nemoj prvu verziju odmah slagati u HTML, nego idi i napravi nekoliko verzija u Photoshopu.

Ova stranica ne izgleda ni kao skica, a kamoli gotova stranica. Izgleda nedovršeno. Posveti joj više vremena.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2006 17:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
...Počni od slaganja layouta u Photoshopu i nemoj prvu verziju odmah slagati u HTML, nego idi i napravi nekoliko verzija u Photoshopu...

Shame on you
Prvo proučiti (X)HTML i CSS!
Sadržaj stranice i njegova pravilna struktura su iznad svega! Dizajn dolazi kasnije.

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2006 18:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja cu se samo osvrnit na dizajn, koding ostavljam drugima da komentiraju.



Crying or Very sad


surfaj, gledaj, proucavaj i razmisljaj zasto neki font, a ne neki drugi, ista stvar se odnosi i na boju i kompoziciju i vaznost elemenata i masu toga........

nemoj se obeshrabrivat, nego uci, jer sam moga napisat i sljedece:
ovo nije lose, ovo je u k---u

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 13.01.2006 18:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mastersinke wrote:
mile wrote:
...Počni od slaganja layouta u Photoshopu i nemoj prvu verziju odmah slagati u HTML, nego idi i napravi nekoliko verzija u Photoshopu...

Shame on you
Prvo proučiti (X)HTML i CSS!
Sadržaj stranice i njegova pravilna struktura su iznad svega! Dizajn dolazi kasnije.

yeeeah..riiight..
vidim ne pratiš razvoj situacije - čovjek je već pitao za mišljenje o svom 'poslu' www.ipwebs.net pa iz komentara nije ništa naučio.
pokušaj se staviti u njegovu situaciju pa ćeš vidjeti da mu struktura trenutno ne znači ništa, jer do razmišljanja o tome nije još ni došao.

Last edited by mile on 13.01.2006 18:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2006 18:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
jer sam moga napisat i sljedece:
ovo nije lose, ovo je u k---u


Rolling Eyes
pa napiso si..
nemoj zbedirat WEBer-a...
a osim toga ima masu toga out there sto je 100 puta losije od ovog

@WEBer
all u need is effort and time

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
WEBer



Joined: 25 Oct 2005
Posts: 7
Location: Slav. Brod

PostPosted: 13.01.2006 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thx r3dsc0rpi0n, jedini koji je nesto korisno rekao ovdje......

a ovi ostali, oni su se rodili sa savršenim znanjem HTML, CSS............................................ moram krenuti odnekle...............et, tolko od mene, po mogucnosti, nemojte vise davati komentare........jer su totalno beskorisni.......... Rolling Eyes Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2006 20:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WEBer wrote:
thx r3dsc0rpi0n, jedini koji je nesto korisno rekao ovdje......

a ovi ostali, oni su se rodili sa savršenim znanjem HTML, CSS............................................ moram krenuti odnekle...............et, tolko od mene, po mogucnosti, nemojte vise davati komentare........jer su totalno beskorisni.......... Rolling Eyes Rolling Eyes


pa svi su ti savjetovali nesto pametno, a ako tebi savjeti smetaju ili mislis da su losi, nastavi po svome

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.01.2006 20:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WEBer wrote:
po mogucnosti, nemojte vise davati komentare

ako ne zelis komentare, ne postaj svoje radove ovdje - simple as that.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2006 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:

ako ne zelis komentare, ne postaj svoje radove ovdje - simple as that.


nel on se malo uvrijedio nista vise...proci ce ga..

@WEBer
nemoj sad bash tako, svaki komentar nosi neku svoju tezinu, ti samo moras izvuci najbolje od njih, i primi ih (komentare ! da nebi bilo nismo znali) kao musko Very Happy

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 13.01.2006 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
WEBer wrote:
po mogucnosti, nemojte vise davati komentare

ako ne zelis komentare, ne postaj svoje radove ovdje - simple as that.

he he, volim kad se ljute na negativnu kritiku ....

šta se site-a tiče: prebijelo, sjenu malo ublaži, header nanovo .....
sviđa mi se ta orange bojica ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2006 20:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
...pokušaj se staviti u njegovu situaciju pa ćeš vidjeti da mu struktura trenutno ne znači ništa, jer do razmišljanja o tome nije još ni došao.


Pa ako ga i dalje budeš krivo učio, nikad ni neće!
Zato ekipa i radi govna od stranica. Svi se zdušno prihvate PS-a....drop shadow, bevel....i udri.

Ponavljam: Sadržaj i njegova pravilna struktura su bitniji od dizajna! Kako za početnika, tako i za velemajstora.

@WEBer: Kod ti je koma, a dizajn iritantan za oko. Kad bi ti neko išao objašnjavati kaj si sve fulao, bio bi to predugi post. Fulao si bit svega, stari. A ti se sad još više naljuti Smile

Niko od nas se nije rodio sa savršenim znanjem... A pretpostavljam da nitko ovdje za sebe ne misli da zna sve.

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 13.01.2006 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mastersinke wrote:
mile wrote:
...pokušaj se staviti u njegovu situaciju pa ćeš vidjeti da mu struktura trenutno ne znači ništa, jer do razmišljanja o tome nije još ni došao.


Pa ako ga i dalje budeš krivo učio, nikad ni neće!
Zato ekipa i radi govna od stranica. Svi se zdušno prihvate PS-a....drop shadow, bevel....i udri.

Ma bravo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group