Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
moja internetna stranica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 13.01.2006 22:24    Post subject: moja internetna stranica Add user to your forum ignore list Reply with quote

EPP!!

c404.flash by 2312 i luksy of crew404 and sponsored by fortius! Rip included!

rečeno mi je da logo previše sliči na web.burzinog i išo sam pogledat pa reko - da fakat (iako ovo predstavlja kao slovo C, ali je svejedno viđena finta već i negdje drugdje). Tak da će se to promjenit. Validaciju ne prolazi i no offence za validacijske freakove, ali boli me k***c dok sve normalno radi. Ne koristi nikakav CSS sheet i zato me malo stisne u srcu zbog toga, ali budem na tome proradio.

To su sve stvari za koje znam da ne valjaju, a dalje vi ;)

Last edited by luksy on 14.01.2006 16:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 14.01.2006 01:07    Post subject: Reply with quote

Ove sheme sa obrnutim duplikatom koji fejda u background (c4o4, funfunfun...) mi daju totalno krivi dojam perspektive koja ne postoji. Inaće, sajt je vrlo dobar, malo mi je mutan onaj prijelaz ove žute trake gore. Šta se dešava kada napunite sajt sa sadržajem (radovima), za svaki je posebna slika (cijeli box), koliko će to težit kada stavite 20tak radova?
Back to top
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 14.01.2006 01:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pardon me, al kaj nije to vec staro? :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 14.01.2006 01:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

- pa ono...neko vrijeme je već gore ali tek sam sad stavio ovdje poradi komentara, jelte.

- da, kad se napune radovi onda će težit toliko koliko bude. Jebga ;) Ali nije to tak puno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 14.01.2006 02:47    Post subject: Reply with quote

A i to što kažeš... prosjek je 12kb recimo ta mala slija, 12x20=240... nije strašno.
Back to top
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 14.01.2006 09:10    Post subject: Re: moja internetna stranica Add user to your forum ignore list Reply with quote

luksy wrote:
Ne koristi nikakav CSS sheet i zato me malo stisne u srcu zbog toga, ali budem na tome proradio.


Smile

uzgred, izgleda dobro...

_________________
a di da idem kad nemam di ić?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 14.01.2006 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
rečeno mi je da logo previše sliči na web.burzinog i išo sam pogledat pa reko - da fakat


c'mon:) vec sam mislio da imas nesto u stilu www.mp3.com a ono skroz deseta stvar, ni po cemu zajednicka osim po 3 tocke... :)

inace, izgleda dobro, ja bi mozda ugurao forum u layout sajta, a tekstualnom dijelu contenta dao vise paddinga lijevo i desno... tako da bude alignano sa naslovima (ovim npr. Fresh stuff na naslovnici)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 14.01.2006 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, i meni se sviđa, a za ispod haube si i sam rekao Smile

@andrej pa kaj nebi trebali ti browseri bit malo pametniji pa da ne skidaju 100x istu sliku :/ to mi je stvarno glupo

che.UP wrote:
inace, izgleda dobro, ja bi mozda ugurao forum u layout sajta, a tekstualnom dijelu contenta dao vise paddinga lijevo i desno... tako da bude alignano sa naslovima (ovim npr. Fresh stuff na naslovnici)

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 14.01.2006 12:54    Post subject: Reply with quote

Quote:
@andrej pa kaj nebi trebali ti browseri bit malo pametniji pa da ne skidaju 100x istu sliku :/ to mi je stvarno glupo


Ali nije ista slika u tom je stvar. Smile
Back to top
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 14.01.2006 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
Quote:
@andrej pa kaj nebi trebali ti browseri bit malo pametniji pa da ne skidaju 100x istu sliku :/ to mi je stvarno glupo


Ali nije ista slika u tom je stvar. :)


hahaha :) cek na kaj ti tocno mislis :D

edti: da kuzim na kaj mislis, a moja greska :) mislio sam da na nes drugo mislis, pa mislim kak je to glupavo :D:D:D:D

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 14.01.2006 13:38    Post subject: Reply with quote

unique wrote:
andrej` wrote:
Quote:
@andrej pa kaj nebi trebali ti browseri bit malo pametniji pa da ne skidaju 100x istu sliku :/ to mi je stvarno glupo


Ali nije ista slika u tom je stvar. Smile


hahaha Smile cek na kaj ti tocno mislis Very Happy

edti: da kuzim na kaj mislis, a moja greska Smile mislio sam da na nes drugo mislis, pa mislim kak je to glupavo Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy


Ženo ženo....

dosta oftopika, komentirajte čovjeku sajt malo Smile
Back to top
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 14.01.2006 16:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
c'mon:) vec sam mislio da imas nesto u stilu www.mp3.com a ono skroz deseta stvar, ni po cemu zajednicka osim po 3 tocke... :)

inace, izgleda dobro, ja bi mozda ugurao forum u layout sajta, a tekstualnom dijelu contenta dao vise paddinga lijevo i desno... tako da bude alignano sa naslovima (ovim npr. Fresh stuff na naslovnici)


Aaaa....onda super! :) To sam htio čuti od samog šljakera web točka burze. Znači može ostati, jel? Želim da budemo prijatelji, a ne protivnici. Make love, not war i te fore. :)

Ovo drugo - MOŽE. Budem proradio na tome.

Hvala!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 14.01.2006 16:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

luksy wrote:
Aaaa....onda super! :) To sam htio čuti od samog šljakera web točka burze. Znači može ostati, jel? Želim da budemo prijatelji, a ne protivnici. Make love, not war i te fore. :)


ja bi reko da moze ostat al, sam da napomenem, da ne bi bilo zabune - to je moje osobno misljenje :)
(iako sumnjam da bi se sluzbeno ocitovanje ostatka firme puno razlikovalo, al nikad ne znas :))

MKAE LOVE!!1

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 14.01.2006 17:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa dobro onda. Pitaj još svoje kolege što misle o tome da privedemo to kraju. Imajte na umu da smo mi nevladna i nekomercijalna organizacija koja nudi besplatne igre pa bi zabrana uporabe tog logotipa bila kao da bi zabranili Mariji Terezi (RIP)...arrgh...ništa mi ne pada na pamet, ali you know what I mean.

MA ZAJEBAVAM SE. Samo recite ako imate išta protiv i sve će se sredit.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 15.01.2006 01:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Have a blast ... or smtn Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 15.01.2006 01:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
MKALEE LOVE!!1
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 15.01.2006 02:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok, zakon dečki!!! :D

Cya.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group