Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.hr
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
andrej`
Guest





PostPosted: 01.08.2005 14:37    Post subject: Reply with quote

sorry za offtopic al kad ce otprilike novi mi3? I može li se vidjet privju?
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 01.08.2005 14:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E vidiš to bi bilo lijepo
Al nekako sam više za:

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 01.08.2005 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
Pa da, evo npr. novi mi3 ide na 1280. Ja sam tio 1600, ali nemamo toliko sadržaja.



andrej` wrote:
sorry za offtopic al kad ce otprilike novi mi3? I može li se vidjet privju?

hehehhehehe
dinamo!!
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 01.08.2005 18:28    Post subject: Reply with quote

maratz wrote:
Pa da, evo npr. novi mi3 ide na 1280. Ja sam tio 1600, ali nemamo toliko sadržaja.

U bed. Me stuck on 1024. A da napravite neki dobar fluid dizajn sa min i max width-om?
Back to top
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 18.01.2006 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.hr/

Yuck.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 18.01.2006 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
http://www.hr/

Yuck.

bas. logo je fuj. totalno me onih 0.5sec opralo cim sam dosao na sajt. ne svidja mi se.
stari je bio bolji.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 18.01.2006 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajme.

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 18.01.2006 13:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to bi trebalo predstavljati hrvatski homepage?
katastrofa...
osim mape ne vidim niti jednu drugu poveznicu s hrvatskom...
a bogme ni s dobrim ukusom...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 18.01.2006 13:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

joj, uh Mad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 18.01.2006 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

source: <a name="My9nY5HTGKuExPS9prdhcw"></a>
kaj je to?

_________________
sig.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 18.01.2006 13:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@faust: ime anchora na stranici

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 18.01.2006 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uzas, steta dobre domene Very Happy

<a name="rM3-xPtk6WZx_3aTM_gz5A"></a>
ovaj je bolji rrrrrrrah

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 18.01.2006 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasko wrote:
Sulien wrote:
skupina planinara se pri usponu ravna otprilike po onom najbržem, ne po onom najsporijem - tako bi trebalo biti i na webu

Shocked

ti očito nikad nisi bio nigdje u prirodi s nekime. To ne da nije istina nego je totalno NERAZUMNO.

btw, član sam OI Javor i HPD "Željezničar".

A ja "Velebit" (davno). Speleološka sekcija.

Sjećam se još dok sam bio klinac. Nosio sam ruksak težak skoro kao pola mene - imao sam zavidne konde već od prije, ali ovaj put bilo je pola metra snijega sa zaleđenom korom. Sa nama bilo je 40-ak legendi ljudi iz Velebita, poštenjačina pravih i instruktora. Meni je nakon 6 sati hoda sa samo par predaha od 10-ak minuta počelo biti slabo, popuštala su mi koljena i ja bih se srušio u snijeg. Grupa bi zastala samo na par sekundi da bih se imao vremena dignuti. Tako je bilo par puta, no grupa nije usporavala. Svatko neka izađe na kraj sa teretom koji je ponio, rekli su mi davno prije toga. A lik koji je većinu puta prtio snijeg i ledenu koru nije imao ni najmanju namjeru usporiti (još se uvijek sjećam kako mu se oko brade i kose sve zaledilo pa je izgledao kao Djed Mraz).

Danas sam (na čisto rekreacionim izletima) ja taj koji je naprijed i taj koji ne staje, nego vuče kolonu. Iz mnogo slučajeva shvatio sam da se, ako čekaš one 'spore', cijela kolona toliko vuče da put može potrajati vječno. A u većini slučajeva oni 'spori' nisu toliko spori koliko misle, jer kad ih netko povuče onda iskoriste pun svoj potencijal. Ne valja ljude ohrabrivati da budu spori i lijeni Wink isto tako ne valja ohrabrivati developere da progresivno ne napreduju Confused

Sorry na OT
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 18.01.2006 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jednom rijecju, odvratno!

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 18.01.2006 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
A ja "Velebit" (davno). Speleološka sekcija.

Sjećam se još dok sam bio klinac. Nosio sam ruksak težak skoro kao pola mene - imao sam zavidne konde već od prije, ali ovaj put bilo je pola metra snijega sa zaleđenom korom. Sa nama bilo je 40-ak legendi ljudi iz Velebita, poštenjačina pravih i instruktora. Meni je nakon 6 sati hoda sa samo par predaha od 10-ak minuta počelo biti slabo, popuštala su mi koljena i ja bih se srušio u snijeg. Grupa bi zastala samo na par sekundi da bih se imao vremena dignuti. Tako je bilo par puta, no grupa nije usporavala. Svatko neka izađe na kraj sa teretom koji je ponio, rekli su mi davno prije toga. A lik koji je većinu puta prtio snijeg i ledenu koru nije imao ni najmanju namjeru usporiti (još se uvijek sjećam kako mu se oko brade i kose sve zaledilo pa je izgledao kao Djed Mraz).

Danas sam (na čisto rekreacionim izletima) ja taj koji je naprijed i taj koji ne staje, nego vuče kolonu. Iz mnogo slučajeva shvatio sam da se, ako čekaš one 'spore', cijela kolona toliko vuče da put može potrajati vječno. A u većini slučajeva oni 'spori' nisu toliko spori koliko misle, jer kad ih netko povuče onda iskoriste pun svoj potencijal. Ne valja ljude ohrabrivati da budu spori i lijeni Wink isto tako ne valja ohrabrivati developere da progresivno ne napreduju Confused

Sorry na OT

uz takve prijatelje - kome trebaju neprijatelji.
btw, i ja sam (posustali) planinar.

sori na ot.
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 18.01.2006 15:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bolji je bio stari sajt, na ovom su mi boje i logo malo trashy.

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 19.01.2006 08:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
http://www.hr/

Yuck.

Boje su super, prolazi Vischeck ko od šale!

Ovaj dashed mi je fav. Vidiš kako se retro opet vraća u modu? Zlatna medalja! Čestitamo!

Odmah poslije vrlo inovativnog dashed bordera, nalazi se fantastično struksani markup na web katalogu (bilo gdje). U tijesnoj borbi sa dashedom do samog kraja, markup na web katalogu osvaja srebro! Al ko da je zlato. Sam što nije.

Na trećem mjestu se šoraju onaj GIF "dve kockice" (pogle kak super zgleda na :hover) i ponavljanje jedno te iste deklaracije za font-family i font-size za svaki element. Ne bi bilo fer, a da ne podijele ravnopravno broncu. Prvi djelitelj bronce je vrlo lukav microformat. Tako treba, pokažimo svijetu da i mi to znamo! Drugi djelitelj se plasirao ovako visoko, jer je to pravi primjer sound (čvrstog) CSS-a. Npr. ak browser zaboravi da je BODY Trebuše 11, kao mjera predostrožnosti, dodano je i na većini child elemenata ista deklaracija. Case study defensive dizajna.

Na četvrtom mjestu i željezna medalja, nalazi se header sa scanlineovima... Ježiga, slijedeće godine će bit bolje – 3. mjesto zagarantirano, jer će efekt biti stariji za jednu godinu, a poznato je da su plavi/ljubičasti (IBM-like) scanlineovi ko vino – što stariji to bolji.

Peto mjesto, drvena medalja, kontakt stranica sa izuzetno lukavom "forom" na e-mail adresi na koju se može poslat poruka: "Naša adresa je www @ www . hr.". Diš bolje fore protiv spama i dosadnih posjetioca. Kontakt forma je vjerovatno izlazila iz budžeta hrvatskog sjedišta. Ha! I bolje da je tako – da ne bi primali previše poruka, morali bi na njih i odgovarati...

Kategorija van konkurencije: pomoć za tražilicu u obliku input type="button" elementa, koji otvara popup, i sve to hendlano JavaScriptom, bez alternativnog pristupa. Dečki svaka čast na ovome, svaka čast! Inače po veličini tog buttona da se naslutiti da će za korištenje search forme fakat trebat pomoć. Zakaj bi ti odma znao kak se srča, prvo RTFM, pa srčaj... vražji posjetioci! Gubite se, gamad!

BTW sa novom URL šemom sježali su djelomično PageRank, tak da se ne čudite ak vam PR na siteu dropne, a ovisan je o ovom na www.hr

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 19.01.2006 09:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, fuj fuj Smile boje, logo (header) užas!

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 19.01.2006 11:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, fuj, fuj jer nisu moje odabrali. Rolling Eyes Very Happy

_________________
sig.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 19.01.2006 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOL Maratz!!! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group