Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Firefox ima probleme

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 25.01.2006 21:35    Post subject: Firefox ima probleme Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve cesce se dogadja da kad startam FF (1.0.7) u normalnom modu uopce ne radi. danas ga jos nijednom nisam uspjela startat normalno. pola ekstenzija se ne upali, bookmark toolbar je prazan i nista ne reagira na klikove. U safe mode-u radi normalno.
maknula sam DownThemAll, Adblock i jos neke navodno problematicne ekstenzije, no nije pomoglo. pokusala sam googlat sto god sam se sjetila i nisam nasla da je netko imao slican problem.
any help?
ako ne, moze podsjetnik kako da importiram bookmarkse i ekstenzije u 1.5? sto je sa problemom memorije, imam jako malo RAMa i bas iz tog razloga nisam htjela 1.5 posto sam cula da je on posebno bezobrazan po tom pitanju.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
irfan



Joined: 19 Jan 2005
Posts: 90
Location: Tuzla

PostPosted: 25.01.2006 21:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dosta mi toga poznato!

irfan presao na Operu!

..ljepo fercera!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 25.01.2006 21:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nelchee je koristila dosta vremena Operu i ne zeli je vise.

ubuduce molim ontopic replyeve, hvala.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 25.01.2006 22:09    Post subject: Re: Firefox ima probleme Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:

ako ne, moze podsjetnik kako da importiram bookmarkse i ekstenzije u 1.5?

Pa meni je importirao prilikom instalacije .... bo!
ako ne, uvijek moš ručno =
C:\Documents and Settings\"User"\Application Data\Mozilla\Firefox

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 25.01.2006 22:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://mozbackup.jasnapaka.com/
Sto se rama tice nema razlike izmedu 107 i 15. Meni je cak 1.5 brzi.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 25.01.2006 23:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala, probat cu s ovim.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 25.01.2006 23:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gle, Nel'chee... Ajde me poslušaj, valjda bar meni vjeruješ - updateiraj svoj browser. Uvijek. I prestani pitati kako importati svoje bookmarkse ili bilo što drugo u novu verziju, sto puta do sada smo ti rekli da samo pregaziš instalacijom staru verziju, a user profile stoji u zasebnom direktoriju i ništa se ne mora 'importati'.

Možda ne moraš biti baš update whore kao neki koji skaču na svaku betu (među njima sam i ja, prije sam i na alphe skakao pa sam odustao). Ali Deer Park je donio super stvari, doduše razbio puno ekstenzija ali sad su sve fixane besprijekorno. Kakvu god kantu imaš sigurno nemaš sporiju od moje, a ja vrtim Deer Park od bete1 i jede memoriju samo kad se desi memleak na nekom sajtu zbog tone nesretnog JavaScripta. Sad su već nešto patchali jer se više to ne dešava - da, FF 1.5 ima autopatching sustav.

Sad kad sam ti (nadam se) nešto i utuvio u tu tvoju tvrdu glavu, reći ću ti nešto i o tvom problemu. Meni se to jednom desilo kad sam konstantno prebacivao i petljao po profaljima između mojeg Portable FF i onog na stroju koji su tada bili različite verzije (jedan je bio u beti). Izvađao sam gluposti i corruptao svoj profile nakon čega sam imao slična iskustva kao i ti. Mislio sam da ću moći to popraviti, no nije išlo (kad bi riješio jedan problem vratio bi se neki stari) te sam nakon par dana odustao i napravio clean install. To preporučam i tebi. Instaliraj FF 1.5, izbriši svoj profile direktorij, prethodno sačuvaj backup svojih bookmarka i druge stvari ovisno o extensionima koje imaš. Pokreni FF, napravit će ti novi profile, vrati natrag svoje bookmarkse (ručno) i kreni instalirati sve extensione od početka. Nakon toga više nećeš imati nikakvih problema, čak ni sa Adblockom (fixan je i već dugo ne zadaje nikakve probleme)

Evo što se sve vrti:

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group