Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
New Google interface

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 29.01.2006 20:54    Post subject: New Google interface Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.flickr.com/photos/mamster/91052794/

kaj mislite? true or false?

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 29.01.2006 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Što ja znam. Čak i da je true, nije neka velika ni korisna promjena po meni Confused

Čovječe, Google doda DELETE button u Gmail ili fancy zelene barove u search i pola svijeta se odma digne na noge Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 29.01.2006 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Što ja znam. Čak i da je true, nije neka velika ni korisna promjena po meni Confused

Čovječe, Google doda DELETE button u Gmail ili fancy zelene barove u search i pola svijeta se odma digne na noge Rolling Eyes


taj delete postoji vec neko dulje vrijeme u obliku extenzije za firefox
nevjerojatno sam se navikao na to na poslu, u safariju mi bas fali
ispravka - bas mi je faliO. to su danas uveli? jel mi zato danas cijeli dan gmail nece slat attachmente?

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 29.01.2006 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DELETE je došao prije tjedan dana. Bila je i extenzija i Greasemonkey skripta - meni osobno gumb nije trebao, samo mi je glupo kako imaju cijeli blog post o tome, crveni link sa naslovom "new feature!" i tonu ljudi koji raspravljaju o tome, a sve to zbog jednog gumba kojeg svaki tukac doda sam sebi Greasemonkeyom u browser sa tri linije koda Mad

Attachmente? Pobrini se da nije zip sa nekim executablama unutra. Često moraš promijeniti ekstenziju fajla u nešto bezazleno, kao *.txt
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 29.01.2006 23:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
DELETE je došao prije tjedan dana. Bila je i extenzija i Greasemonkey skripta - meni osobno gumb nije trebao, samo mi je glupo kako imaju cijeli blog post o tome, crveni link sa naslovom "new feature!" i tonu ljudi koji raspravljaju o tome, a sve to zbog jednog gumba kojeg svaki tukac doda sam sebi Greasemonkeyom u browser sa tri linije koda Mad

Attachmente? Pobrini se da nije zip sa nekim executablama unutra. Često moraš promijeniti ekstenziju fajla u nešto bezazleno, kao *.txt


eh vi windowsasi, uvijek nekakvi executablei Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 30.01.2006 12:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajoj sorry, zaboravio sam da Macovi nemaju procesor pa time i nema executabla Razz kako vi pokrećete programe? plesom? pjevanjem? vjerojatno samo dotaknete miš i OS X pročita misli pa pokrene Photoshop ili Safari Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 30.01.2006 13:13    Post subject: Reply with quote

Ma ni ne pokrećemo, samo sve radi. To nam je samo šminka za ukras.
Back to top
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 30.01.2006 14:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
ajoj sorry, zaboravio sam da Macovi nemaju procesor pa time i nema executabla Razz kako vi pokrećete programe? plesom? pjevanjem? vjerojatno samo dotaknete miš i OS X pročita misli pa pokrene Photoshop ili Safari Rolling Eyes


ja sam bio uvjeren da ti nekad malo razmislis prije nego nadrljas neki post Smile zasto bi netko s maca slao package kao mail attachment, a jos bolje, zasto bi se google na to bunio? da nema virusa mozda?

cisto da skrenem temu, nisam mogao poslati PDF niti RTF

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 30.01.2006 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Upravo zato, da nema virusa. Google čak i arhive otvara i gleda što je unutra. Imao sam problema kao i ti sa PDF-ovima i CHM-ovima, ali u zadnje vrijeme mogu poslati PDF - ne znam što on to točno smatra potencijalno opasnim, ali je prilično rigorozan oko toga jednom kad krene Confused

Što se tiče onog gore, ma to sam nadrljao bez veze. Što ja znam kako osx radi Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group