Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Liquid Funk

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
noiz
Guest





PostPosted: 28.01.2006 19:18    Post subject: Liquid Funk Reply with quote

Sluša li itko ovu vrstu muzike mejbi? Jerbo tribali bi mi prijedlozi tipa koje su grupe dobre itede, ja san dosad čuja samo London Elektricity i Origin Unknown, ka semplove od tog stila na sajtu Ishkur's Guide to Electronic Music (Breakbeat>Liquid Funk, za one koje zanima kako to zvuči). Dakle, bija bi vrlo zahvalan ako itko zna još neke dobre grupe Wink


peace, noiz
Back to top
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 28.01.2006 20:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni su high contrast odlični, ali sam ih uvijek smatrao drum'n'bassom.
za dobru drumbu -
http://www.bassdrive.com/v2/ (radio)
http://www.destroyer.net/radio/ (radio)
drum'n'bass arena: http://www.breakbeat.co.uk/ (podcast)
...
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 28.01.2006 20:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw, pendulum bi mogao bit tu negdje...
ako ih nisi slušao - probaj.
"hold your colour" je ludilo dobar album
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 28.01.2006 20:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e, krenulo me je Smile

swayzak - snowboarding in argentina (iz 98.)
lektira Wink
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 28.01.2006 21:03    Post subject: Re: Liquid Funk Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
Sluša li itko ovu vrstu muzike mejbi? Jerbo tribali bi mi prijedlozi tipa koje su grupe dobre itede, ja san dosad čuja samo London Elektricity i Origin Unknown, ka semplove od tog stila na sajtu Ishkur's Guide to Electronic Music (Breakbeat>Liquid Funk, za one koje zanima kako to zvuči). Dakle, bija bi vrlo zahvalan ako itko zna još neke dobre grupe Wink


peace, noiz


http://www.breaksblog.biz/ pa deri

@dunga: crni sine, kakve veze swayzaci imaju s dnbom

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 28.01.2006 21:41    Post subject: Re: Liquid Funk Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
@dunga: crni sine, kakve veze swayzaci imaju s dnbom

uzročno-posljedične. nisam ni napisao da su drumba - krenuo sam čačkat po itunesima, i nakon par koraka došao do snbding in argentina...
Wink

premda se nadje kod njih i drumbe i funka i duba...
Back to top
View user's profile Send private message
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 28.01.2006 21:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam ja bas 'pendulum' dozivio likvidnim Wink
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 28.01.2006 22:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.cdr wrote:
nisam ja bas 'pendulum' dozivio likvidnim Wink

a dunga malo vrluda, al nemre mu covjek prigovorit kad su pendulumi fakin carevi produkcije... prosli tjedan su udrili 70.000 prodanih primjeraka albuma, to je u dnb svijetu veliko ne ko kuca nego ko travoltina vila s dvije avionske piste Smile a sto je najbolje, stvarno su zasluzili toliku prodaju... album je fantastican

btw trebali su sad u drugom mjesecu bit u ljubljani ali se nikako nisu mogli poklopiti datumi, pa su odgodjeni, no umjesto njih ce bit Hype... s konja u ferrarija, reklo bi se Very Happy

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 29.01.2006 05:06    Post subject: Reply with quote

tnx za prijedloge.
Back to top
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 29.01.2006 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
a dunga malo vrluda,

ma, ne da vrludam, nego letim na sve strane...
to je valjda posljedica 'ludila subotnjeg deadlinea' (TM). mozak mi funkcionira na najnižoj mogućoj asocijativnoj razini...

isprika drugu ::noizu:: zbog of-topičarenja...

lekke wrote:
al nemre mu covjek prigovorit kad su pendulumi fakin carevi produkcije... prosli tjedan su udrili 70.000 prodanih primjeraka albuma, to je u dnb svijetu veliko ne ko kuca nego ko travoltina vila s dvije avionske piste Smile a sto je najbolje, stvarno su zasluzili toliku prodaju... album je fantastican

btw trebali su sad u drugom mjesecu bit u ljubljani ali se nikako nisu mogli poklopiti datumi, pa su odgodjeni, no umjesto njih ce bit Hype... s konja u ferrarija, reklo bi se Very Happy

hype = dj hype?
može neki link sa informacijama za partijanje u ljubljani?
zagreb se malo ubuđavio...
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 29.01.2006 23:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:

hype = dj hype?
može neki link sa informacijama za partijanje u ljubljani?
zagreb se malo ubuđavio...


yep, DJ Hype. jedan od najjacih dnb djeva i ujedno car skrecanja...
info mozes kupit na http://www.place4bass.com a ovako za prvu ruku treba ti samo datum i mjesto: 25.02, K4
Ne brini se ako ne pise na naslovnici, P4B ima malo cudnu politiku objavljivanja partyja, objavljuju samo ako promotor partyja i njih promovira; ali info uvijek mozes pronac na njihovom forumu

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
dibbley



Joined: 01 Apr 2005
Posts: 24

PostPosted: 30.01.2006 13:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovdje ima par dobrih mixeva za skinut.
www.phunkfiction.com
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 30.01.2006 16:43    Post subject: Reply with quote

Thumbs up za phunkfiction, ima dobrih stvari.

breakbeat.co.uk je pay2play, to mi je no-no, destroyer.net možda i ubaci pokoju likvidačinu, ali trenutno sam zateka "kill em all" hardkour dnb, breaksblog.biz (koliko sam dosad čuja) dere također pretežno dnb Confused

Možda se high contrast i može strpat u košaru sa dnb-om ako ćemo po beat-u i bpm-u, ali nije nikako čisti dnb. Ne može se baš reć da je ista stvar london elektricity ka i npr Facs&Scythe, ili D Kay, i ini dnb-ovci. A vi ste mi dali pretežno takve linkove.. ali ipak hvala, ni dnb nije za bacit, dapače Very Happy
Back to top
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 30.01.2006 17:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
Možda se high contrast i može strpat u košaru sa dnb-om ako ćemo po beat-u i bpm-u, ali nije nikako čisti dnb. Ne može se baš reć da je ista stvar london elektricity ka i npr Facs&Scythe, ili D Kay, i ini dnb-ovci. A vi ste mi dali pretežno takve linkove.. ali ipak hvala, ni dnb nije za bacit, dapače Very Happy

moja greška... zabrijo sam u krivom smijeru...

btw, kad već brijem (odmah ograda - nema veze sa liquid funkom) -
meni su ludilo dobre kompilacije "sambass - brazilian style d'n'b" - nije hardkorana, može se slušat sjedeći, za danjeg svjetla Wink

postoji vol 1 i vol 2, meni bolji vol 1 (na kojem je i high contrast Smile ). prvi cd izašo kod nas (objavio aquarius), drugu sam naručio prek weba, pa ne znam. treća se sprema.
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 30.01.2006 17:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
Thumbs up za phunkfiction, ima dobrih stvari.

breakbeat.co.uk je pay2play, to mi je no-no, destroyer.net možda i ubaci pokoju likvidačinu, ali trenutno sam zateka "kill em all" hardkour dnb, breaksblog.biz (koliko sam dosad čuja) dere također pretežno dnb Confused

Možda se high contrast i može strpat u košaru sa dnb-om ako ćemo po beat-u i bpm-u, ali nije nikako čisti dnb. Ne može se baš reć da je ista stvar london elektricity ka i npr Facs&Scythe, ili D Kay, i ini dnb-ovci. A vi ste mi dali pretežno takve linkove.. ali ipak hvala, ni dnb nije za bacit, dapače Very Happy


cuj, sve je to drum & bass. to je glazbeni zanr u kojem se podzanrovi jako ispreplicu, buduci vuku utjecaje iz prakticki svih drugih zanrova glazbe sto postoje. liquid funk je termin koji oznacava laksu, melodicniju stranu dnba i High Contrast i London Elektricity definitivno su dobri predstavnici. Ako te interesira striktno takva glazba, potrazi radove ostalih producenata sa Hospital labela, a defintivno neces promasiti ako potrazis i releasove sa labela Signature ili Soul:R. Jako debela preporuka je nedavno izdan Calibreov album Second Sun.
Ako te pak zanimaju DJ setovi, mogu ti preporuciti malo tvrdji liquid u setovima Artificial Intelligence ili TC1-a, ili recimo malo "deepasticnu" stranu kao kod D-Bridgea. Ili jednostavno od svega pomalo kod DJeva kao sto su DJ Rome iz Njemacke, Henree isto iz Njemacke...DJ Dymond, Section 8.
Ako te zanimaju TOTALNE laganice, trazi LTJ Bukema, te Stunnu kad ste vec spomenuli Phunkfiction.

AFAIK, 25.02. u KSETu ti je Kasra, on mi je takodjer jedan od drazih DJa i pusta dosta liquida u setovima. A u KSETu na Bass Invadersima ti je uvijek zabavno... pa izadji, isplesi se posteno

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 01.02.2006 21:29    Post subject: Reply with quote

You see, you can do it, I knew you can Very Happy

Thx, sad znan šta tražit. A zagreb san prekrižija jer ne živin blizu, znan ja da ima u zegeu manje više sve >.<
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group