Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tutorial request - metal

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
PsychoPod



Joined: 05 Oct 2003
Posts: 166

PostPosted: 14.01.2004 02:21    Post subject: Tutorial request - metal Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako se radi aluminj? Celik? Koje su bitne razlike?
Sta cini aluminij a sta cini celik? mislim na detalje u slici. tj. po cemu ce netko reci da je to aluminij a po cemu celik.

I drvo naravno. ali drvo s urezima i svime. Wink
bio bi zahvalan ako izadje tutorial vezano uz to:)
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 14.01.2004 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vizualno ti je najveca razlika izmedju aluminija i celika SJAJ. celik ima visoki sjaj i vrlo glatku povrsinu, a aluminij ima mat, priguseni sjaj, i struktura povrsine nikad ne moze biti tako glatka kao kod celika (zato i ima priguseni sjaj)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
PsychoPod



Joined: 05 Oct 2003
Posts: 166

PostPosted: 14.01.2004 18:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

po recenome onda sta je ovo? Smile
http://design.clan-orm.com/et/news.php

P.S. mislio sam da bi takav tutorial bio dobar, ne mora objasnjavati u detalje kako se to sve radi. nego onako teorijski. a mozda kakav detaljniji tutorial kasnije..ako bi voljna osoba to htjela naravno Cool
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 14.01.2004 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

po meni aluminij

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 15.01.2004 01:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jabi se slozio sa kolegicom
obicno zeljezo zamisljam kao nesto hrdjavo smejde boje sa puno pizdarija po sebi (ogrebotina vatevr).
ovako nesto klin sivo bi definitli uveo pod aluminij
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
PsychoPod



Joined: 05 Oct 2003
Posts: 166

PostPosted: 16.01.2004 00:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tnx..e pa to bi i ja rekao da je aluminij.
a kako bi onda izgledao celik ili zeljezo.Smile
Back to top
View user's profile Send private message
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 28.01.2004 17:00    Post subject: evo ga milo Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo s cistim gradientom je ziva pljuga. Ako zelis malo realniji metal, znad tog layera stavi sliku nekakve sume ili neceg slicnog, te mu smanji opacity. ili ga stavi kao hard light, overlay itd. malo se igraj pa vidi kako najbolje izgleda.tad ce se ciniti kao da ima refleksiju. takodjer postoji i filter "chrome" u pluginu "eye candy", ali bas i ne daje neke rezultate bez malo igranja.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group