Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Muzika dok hodate
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 04.01.2006 02:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ja nabijem slusalice na usi, toliko glasno koliko je potrebno da svi zvukovi oko mene utihnu... tako da me nesmeta koliko glasno drugi slusaju, jer ih ja necujem.
sta je sto puta gore od muzike koju neki moraju slusati preko tudjih slusalica, su mirisi (ili smrad) u busu... pogotovo u podne, kad svi misle da moraju svoj rucak pojesti u busu Mad
kad se pomjesa miris nekoliko razlicitih jela u zagusljivom busu, mi se zeludac okrece. nikakve koristi onda od slusalica... a onda u ljeto jos i znoj. stinky winky
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 04.01.2006 03:01    Post subject: Reply with quote

maryyy wrote:
i ja nabijem slusalice na usi, toliko glasno koliko je potrebno da svi zvukovi oko mene utihnu... tako da me nesmeta koliko glasno drugi slusaju, jer ih ja necujem.
sta je sto puta gore od muzike koju neki moraju slusati preko tudjih slusalica, su mirisi (ili smrad) u busu... pogotovo u podne, kad svi misle da moraju svoj rucak pojesti u busu Mad
kad se pomjesa miris nekoliko razlicitih jela u zagusljivom busu, mi se zeludac okrece. nikakve koristi onda od slusalica... a onda u ljeto jos i znoj. stinky winky


cek cek...kaj tog ima i u svicarskoj???
ili govoris za razdoblje kad si zivila na balkanu!???
Back to top
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 04.01.2006 11:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
cek cek...kaj tog ima i u svicarskoj???
ili govoris za razdoblje kad si zivila na balkanu!???


i te kako toga ima u svicarskoj!!! ali sto se toga tice, balkan se takorec preselio u svicarsku Wink
ali nije tako da samo stranci ovdje jedu u autobusu (jedino su njihovi zacini jos malo extremniji). i svicarci stalno jedu; bus se kadtad pretvori u kantinu... najgore je kad je sajam. tamo svi kupuju svicarske specijalitete i nose ih u bus. a svicarci jedu sira, sira, sira... a ja imam peh, da moj bus vozi bas tim putem...
kad sam u hrvatskoj uvjek imam auto, tako da se nemoram muciti u busu ili tramvaju i mene je bas zanimalo dal toga ima i u hrvatskoj... i onda se neki cude, da su ljudi sve deblji i deblji!
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 04.01.2006 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oh oh, toga kod nas nema, pariz je ipak pariz Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 05.01.2006 00:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
oh oh, toga kod nas nema, pariz je ipak pariz Laughing

lucky you! to bi mozda bio razlog da se preselim u pariz Wink
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 05.01.2006 01:18    Post subject: Reply with quote

maryyy wrote:
keye wrote:
oh oh, toga kod nas nema, pariz je ipak pariz Laughing

lucky you! to bi mozda bio razlog da se preselim u pariz Wink


anblivbl...
to je koda da slusam zgode iz svog busa...onak guizva,..vani pada snijeg...bus cijeli zamagljen bucan ni nagnut na desnu stranu...i dolazi neka baba sjeda i vadi pecivo salamu sir i jogurt...
WTF???
Back to top
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 05.01.2006 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
i dolazi neka baba sjeda i vadi pecivo salamu sir i jogurt...
WTF???

Shocked
neznam zasto jelo u busu nije zabranjeno?! i pusenje je, pa zasto ne i to? ljudi isto moraju pasivno udisati (ponekad) otrovne mirise Wink
dobro da se kod nas busi (busovi? busevi???) barem ne naginju... inace bi kod mene zbilja bilo gotovo...
Back to top
View user's profile Send private message
elpi



Joined: 03 Feb 2006
Posts: 1
Location: Rijeka

PostPosted: 03.02.2006 17:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajde, prvo pozdrav svima koliko vas ima! Very Happy Ovo je moj prvi post ovdje! Da se vratim na muziku - kada se vozim busom, ne slusam mjuzu, a razlog tome sto su u Rijeci tolike guzve u busovima da ne zelim da mi netko unisti moj player. Druga stvar, vezano uz hranu - jeste li se ikad vozili u ljetnim mjesecim rijeckim busevima i upali u spicu penzica koji se vracaju sa place - e, ljudi, to treba dozivjeti- pogotovo kada uzmu zaledjene lignje i kada se to pocne topiti i kapat ti po nogama. Very Happy
Kada sam u autu, to je vec druga prica! Nikada ne stavljam muziku na maksimum, ali je dovoljno glasna da se cuje kvalitetan rock!
A, da! Da se vratim ponovno na bus! Jedina pjesma sto mi se vrti u glavi dok se vozim busom je - Eye Of The TIger - razmisljajuci tada - ako je Rocky uspio, onda cu i ja izdrzat ovu voznju busem!

_________________
Rano Itisha
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 04.02.2006 01:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

elpi wrote:
pogotovo kada uzmu zaledjene lignje i kada se to pocne topiti i kapat ti po nogama. Very Happy


iiiiigittttt!!! fui!!! srecom to jos nisam dozivjela, i nadam se da nikada necu...
uaaaa, mislila sam da je kod nas za povracat, ali ovo je sve nadmasilo, nikad se vise necu zaliti Wink
Back to top
View user's profile Send private message
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 04.02.2006 02:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
Najbolja je kombinacjia slušati glasno agresivnu muziku i odmjeravati ljude oko sebe ispod oka.... Very Happy


i cekat da samo kazu jednu krivu=))))))


hm iskrenone vodim brigu o ekipi u u tramvaju vise---kao ni svud oko mene(sorry gog=)))))))...slusa se "blood for blood", "ramallah" il "Rammstein".. i hebi ga to nemos tiho slusat...bar ja ne....=)
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 18.02.2006 02:56    Post subject: Reply with quote

jebeš iPodove iStropove iSveOstalo, najbolji mp3 plejer s daleko najviše memorije, najboljin bitrateon i zvukon je mozak Very Happy .jap jap, ako mi neka melodija uleti u glavu, nema te šanse da ću je prestat čut na sekundu taj cili dan.

A sad, jako gadno pitanje je to.. jeli bolje slušat 15 mulaca/mulkinja (zadnji dio busa) kako mliju u glas o zapanjujućim događajima u školi, ili jako jako jako jako jako jako jako....jako jako lošu verziju neke stvari koja je možda čak i dobra(ne daj bože da je neka gej loša, 1000 puta gori efekt) od strane neke face koji je napičija diskmen do maksimuma tako da si osigura taj predivni centar pozornosti koji zlata vridi u busu u kojen svi čekaju izletit vanka. A dobro. I choose...sviju šta pričaju u glas. Mozak se navikne na to da neko mlije cilo vrime pa počne ignorirat taj glas/ove, a kreštanje ima gadnu malu naviku da stalno iritira uši Smile

Ali ne, neman naviku raspalit muziku u busu ili igdi drugdi, dobro put u busu koji traje 36 uri je totalno druga stvar, tu je diskmen stvar života i smrti, nema zaebavanja s takvim putovanjima, ali ovako ofrlje do škole i rikverc najn, nije mi to neka šema. Iako ni ja ne mogu bez muzike, ali jebiga, šta se mora se mora, iman osjećaj ka da me neko ogovara kad slušan mjuzu jer ne mogu čut kurca ko šta priča oko mene, pa ako ne daj bože moran nekome odgovorit dok slušan diskmen onda se uvik bojin da ću se zaderat ka majmun jer ne mogu čut svoj glas pa neman vojs kontrol Very Happy

I koliko uopće mogu mlit o ovako banalnoj temi Shocked
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group