Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Upisivanje studija u Osijeku - smjer informatički dizajn

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tony Clifton



Joined: 02 Feb 2006
Posts: 5

PostPosted: 02.02.2006 16:57    Post subject: Upisivanje studija u Osijeku - smjer informatički dizajn Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok svima! Zanima me upisivanje izvanrednog studija u Osijeku za stjecanje stručnog naziva
INŽENJER INFORMATIKE - smjer informatički dizajn. Nositelj studija je TEHNIČKO VELEUČILIŠTE IZ ZAGREBA.
Zanima me sve što mi možete reći o ovom studiju.... kada su rokovi za upis za ovu godinu, koliko se plaća godišnje (budući da radim, pa me zanima koliko trebam biti na predavanjima....sto je obavezno, a što ne....itd), težina studija....itd.

Hvala svima na pomoći!
Cool
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 02.02.2006 17:45    Post subject: Reply with quote

Mislim da budha pohađa to trenutno. PM-aj ga.

http://www.mi3dot.org/gallery/showcase/763/
Back to top
Flash



Joined: 21 Jul 2005
Posts: 10

PostPosted: 02.02.2006 23:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo odgovor iz prve ruke.
Prošle godine sam zavrsio taj fax u Osijeku.
Sto se upisa za ovu godinu tice jos se nista ne zna tocno. Neke informacije su da ce biti u lipnju (ali to je totalno nesluzbena informacija).
Cijena godine je cca. 10 000 kn
Fax nije pretjerano tezak, predavanja i ispiti su vikendom.
Vecina predavanja nisu obavezna, ali moj savjet je ako upises idi na sve. Bilo je profesora koji nisu inzistirali da se bude na predavanjima a onda na ispitu su znali praviti problema bas zbog toga. Sad
Za vise informacija mozes se javiti u referadu (radnim danom od 10:00 do 12:00), tel. 031/200-454
Postoji i web vezan uz fax http://www.graficki-inzenjeri.hr
Back to top
View user's profile Send private message
Tony Clifton



Joined: 02 Feb 2006
Posts: 5

PostPosted: 03.02.2006 09:05    Post subject: Upisivanje studija u Osijeku - smjer informatički dizajn Add user to your forum ignore list Reply with quote

Što se tiče ovih 10 000 kuna....to se mora sve odmah platiti ili moze u nekakvim ratama i sl.? Osim toga, da li postoji mogucnost "prebacivanja" na titulu dipl.ing (jos dvije godine studija) ili to zasad jos nije opcija?

Hvala svima na odgovorima.... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 03.02.2006 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flash ti je uglavnom sve rekao...
pri upisu godine dajes 7000, a sljedeci semestar 4000.

sto se tide daljnjeg skolovanja, vidi http://specijalisticki.tvz.hr/
(za sada se planira samo u Zg)

moja (3.) generacija studira po bolonjskoj deklaraciji (za prve dvije generacije u Os nisam siguran), sto bi znacilo da mozes nastaviti skolovanje na drugim fakultetima (grafickom, dizajnu, vateva... Smile

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 05.02.2006 14:07    Post subject: Reply with quote

Ali fakat sajt od grafičkih inžinjera je u banani! Buda, šta činit? Smile
Back to top
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 06.02.2006 10:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
Ali fakat sajt od grafičkih inžinjera je u banani! Buda, šta činit? Smile

Ma puca mi prsluk Smile
© Rerun

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group