Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
lock 'n' load

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 05.02.2006 17:28    Post subject: lock 'n' load Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://lnl.com.hr/

shoot

neke sitnice ce se jos popravljat pa ako nekom nesto smeta neka kaze sad ili neka zauvijek suti, mwhahahahaha!!1

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 05.02.2006 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni ovo jako dobro izgleda, clean, simple & cool! Wink

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 05.02.2006 17:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Justify uzrokuje veliki whitespace tu i tam. Text mi presitan (za 1px). Niste header aploudali :p

Tis nice, overall.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 05.02.2006 17:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fino organizirane informacije, ne igram se prečesto i nisam u trendu s igricama Embarassed al me evo poprilično dugo zadržalo klikanjem .... + je ugodna oku ....
desna super izgleda

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
chegevara



Joined: 27 Aug 2005
Posts: 5
Location: Sarajevo

PostPosted: 05.02.2006 18:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se svidja sto je agresivno crno bijela a oku ugodna. Svidja mi se i izbor melamina sa desne strane i one dvije caurice, eto reko bi covjek kicherica, a nije, bas je extra Smile

_________________
Together we can defeat capitalism ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mirza



Joined: 08 May 2004
Posts: 34
Location: Zagreb

PostPosted: 05.02.2006 19:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mnogo kul, lijep i sve...ali ali..:

© Lock 'n' Load mkaed by unpljugged.com

Shocked ??
Back to top
View user's profile Send private message
-MarkaN-



Joined: 04 Jun 2005
Posts: 9
Location: Dubrava

PostPosted: 05.02.2006 19:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma to je radi fore... al eto netko ne kuži... ha kaj ću ti ja Laughing

_________________
http://lnl.com.hr
LOCK´N´LOAD - Bloody Good Gaming
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 05.02.2006 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fali neke osnovne informacije koje bih odmah trebale biti vidljive. Mislim, skužio sam ja da se radi o gejming site-u, ali čitajući prvu novost samo nekako automatski zaključio da se radi o nekom xbox site-u, a ne o gejmanje upčenito.

Isto tako imam malu primjerdbu na forum. Super izgled (kao i ostatak site, BTW), ali mislim da bi se već trebali maknuti od phpbb-a. Jest da je teško kada se navikneš na nešto, ali phpbb je spreman za ropotarnicu. Da su izašli sa olympusom odavno još kako tako, ovako miu izgleda kao komad softvera koji je osuđen na propast, unatoč velikom komjunitiju koji stoji iza njega.

Simple Machines Forum me stvarno zadivio, i na jednom portalu na intranetu sam zamijenio phpbb sa SMF-om i moram priznati da sam oduševljen. Modovi se dodaju sa 2-3 klika mišem, te pri upgrade-u više ne moraš previše razmišljati. Jesam li spomenuo da quick replay i attachemnti nisu mod, nego standardni feature?

Ugl. uskoro izlazi 1.1 final koja će imati podršku za utf-8 kako spada. Stay tuned Smile i sorry na ovom malo offtopicu Razz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 05.02.2006 23:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

very sviđam black & white ideju, fali about sekcija.
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 05.02.2006 23:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tenks :)

typo je namjeran :P

gog, tnx na hintu za forum, upravo ga downloadam, ovaj phpbb je zaista stvar navike, a deadline je bio blizu pa sam ga uzo samo zato sto znam sto se moze ocekivat od njega :)
das link na taj portal di je taj forum? ne da mi se veceras instalirat ovaj novi :)

update... uff... sad sam malo pogledao source i uopce mi se ne svidja kak je napisan... pocevsi od caps-lock filenameova pa do nekonzistentnog imenovanja varijabli... hm hm...

sto se tice about sekcije, to stoji, fale jos takodjer i kontakt, disclaimer, impressum i takve stvari

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 05.02.2006 23:41    Post subject: Reply with quote

che.UP wrote:

update... uff... sad sam malo pogledao source i uopce mi se ne svidja kak je napisan... pocevsi od caps-lock filenameova pa do nekonzistentnog imenovanja varijabli... hm hm...


U današnjem izopačenom svijetu, samo je punBB nekakva razumna odluka. bbPress bi bia da je bar u beti nekakvoj. Vanilla je isto alternativa, ali je malo zbunjen. Pa si pogledaj ta tri.

Edit: inače, bljutav mi malo site, ne privlači me da ga posjetim opet. I smetaju me oni, štolijeono, oni linkovi na komentare, oni me ubijaju.
Back to top
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 06.02.2006 00:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:

gog, tnx na hintu za forum, upravo ga downloadam, ovaj phpbb je zaista stvar navike, a deadline je bio blizu pa sam ga uzo samo zato sto znam sto se moze ocekivat od njega Smile
das link na taj portal di je taj forum? ne da mi se veceras instalirat ovaj novi Smile

update... uff... sad sam malo pogledao source i uopce mi se ne svidja kak je napisan... pocevsi od caps-lock filenameova pa do nekonzistentnog imenovanja varijabli... hm hm...


Kao što napisah radi se o intranetu, interni forum ove udruge -> http://www.mi3dot.org/gallery/work/9937/

tpl. datoteke phpbb-a su možda jednostavnije za rad dizajnerima, ovdje je mix php-a i html-a, no meni osobno je puno močnije i preglednije...

Baci oko npr. na http://www.simplemachines.org/community/ssi_examples.php , imaš "API" za komunikaciju sa forumom, umjesto ispisa naravno može ti vraćati i array dotičnih podataka. Ja sam složio maleni portal oko foruma uz par narebi. Zaključao sam jedan dio foruma da samo neki memberi mogu otvarati nove threadove i u 3 linije koda složio ispis zadnje 3 novosti + linkove na novost - komentare i sl.

Uglavnom, ja lajkam.

@sime, punbb je skroz druga brija, pa ne buš radio community oko portala koji nema niti PM-ove. Da ne spominjem da punbb nema tako dobro optimizirane indexe kao npr. phpbb2 i vbulletin, što sa jako velikim forumima može biti popriličan problem.

Inače, bacite oko ovdje -> http://www.big-boards.com/highlight/136/ najveći forumi na svijetu. 90% su vbulletin i 1 IPB, nisam siguran, ali mislim da je SMF nastavak IPB-a...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 06.02.2006 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh, stupid me, uvijek intranet procitam internet:)

ma instaliram ga ja svakako sutra... ak je tak super onda cu vjerojatno moc progutat ovo kaj me smeta na prvi pogled... tnx jos jednom

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 06.02.2006 01:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro je...
Meni fali grafike, eventualno neki bg na contentu ili nesto slicno ...neznam, ubaci jos nesto Laughing

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 06.02.2006 09:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

baš dobro. onaj justify smeta ko što je red reko. možda da si na OD SVEGA PO MALO i na NOVOSTI puknuo neke okvire ili backgrndcolor. neki skroz svijetli, svaku vijest posebno. mislim da bi taj dio tako izgledao urednije

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 06.02.2006 09:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oblivion će biti jedan dobar razlog da napokon upgrade-am svoju mašinu kod kuće...
podržavam ovaj site Cool

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
-MarkaN-



Joined: 04 Jun 2005
Posts: 9
Location: Dubrava

PostPosted: 06.02.2006 13:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Fali neke osnovne informacije koje bih odmah trebale biti vidljive. Mislim, skužio sam ja da se radi o gejming site-u, ali čitajući prvu novost samo nekako automatski zaključio da se radi o nekom xbox site-u, a ne o gejmanje upčenito.


A istina to je zasada tako pošto je novi XB glavna atrakcija pa smo se potrudili da ga potpuno podržimo glede sadržaja.. No u pripremi su i neke nove PC recenzije i najave, a niti one starije nisu prestare... Stoga ne brinite! Bit će svega! Wink

_________________
http://lnl.com.hr
LOCK´N´LOAD - Bloody Good Gaming
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 09.02.2006 00:01    Post subject: Reply with quote

Dizajn - dovoljan za sve što treba i funkcionalan, nije ni ružan Wink
Sadržaj - jako dobar

Petak.
Back to top
jeronim



Joined: 06 Mar 2005
Posts: 50
Location: Velika Gorica

PostPosted: 09.02.2006 00:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Na prvi pogled prazno, na drugi, kad se učita desna crna strana, super, na treću prebijelo..
Fali ravnoteže, desne ćrno, leve belo ... osim ak to nije neka politička konotacija Wink

_________________
tija i ja na engleskom, al mi neide.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group