Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Izrada weba

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2006 23:11    Post subject: Izrada weba Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kolko vam treba da izradite index neke web stranice? Mislim na cijeli proces razmišljanje (ideja) pa realizacija. Stalno se sjetim kad ja radim. Recimo meni u prosjeku treba 2-3 dana. U jedan dan smislim ideju i započnem izradu, a drugi dan dotjerujem. Kako kod vas to ide?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 13.01.2006 23:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa valjda je za svakog drukcije...ovisi o osobi, imali uopce inspiracije, o kakvom se webu radi.....
Ja sam znao u dva tri dana napravit nekoliko layouta, ali koji mi nisu bili ono sto sam htio...pa bi to sve ostavio po strani par dana, onda dobio neku ideju kako napravit i obicno ispadne onako kako sam zamislio. Very Happy

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
goranbaxy



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 33
Location: ZAGREB

PostPosted: 14.01.2006 00:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

obicno jedan dan krenem sa designom, obicno to i nije neka ideja, drugi dan to sve sjedne u glavi, i napravim onda design, kasnije samo prebacivanje u u web format... cca. 3 dana...

_________________
http://www.inoxfire.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 14.01.2006 12:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

od par dana, do par mjeseci.
cesce par mjeseci.

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ivan.tk



Joined: 30 Dec 2004
Posts: 47

PostPosted: 30.01.2006 23:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za dizajn ako mi je ideja u glavi mi treba par sati dok cijeli site znam raditi i mjesecima. npr http://slike-skica.tk san radija cca misec dana jer neznan php pa san sve ručno mora ubacivat.... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 31.01.2006 09:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovisi o vremenu kojeg imam na raspolaganju, ukoliko imam cijelo vrijeme slobodno, treba mi 2 dana...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 04.02.2006 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma možeš vala i za pola sata napravit neku glupost Laughing
A za dobar site meni treba više od 2-3 dana. Ja to polako, jedno sedmica lijenog rada, bez žurbe.
Malo se pijucka cola gricka hamburger, sa strane pomfrit. Uh *** isto amerikanac.

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
matthew



Joined: 14 Feb 2006
Posts: 67
Location: Virovitica

PostPosted: 14.02.2006 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni neki Ok desig bude gotov za dva tri dana, no onda ide najteži dio posla... punjenje podatcima. Sve bi to bilo još u redu, da stranka ima prikupljene podatke, te točno zna što želi imat na siteu.

Imao sam takvih iskustava da sam čekao sadržaj i po par mjeseci... (6-Cool, užas

Neznam, imate li vi takvih problema, kako to riješavate!?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 14.02.2006 12:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

matthew wrote:


Neznam, imate li vi takvih problema, kako to riješavate!?


jako jednostavno, anti stress tečajevima!

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 16.02.2006 08:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@matthew: da, i onda napraviš dizajn, a oni ti pošalju tekst od dvije rečenice i par slika: šef pored novog auta, šef pored zgrade, šef u uredu, šef izvan ureda... i kaj sad? pošaljem ih na Iskricu. Smile
najbolje početi raditi kad imaš sav materijal, i onda prema tome oblikuješ stranicu. barem po meni...

_________________
sig.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 16.02.2006 09:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

matthew wrote:
Neznam, imate li vi takvih problema, kako to riješavate!?


Nema rješenja...
Ja čekam skoro dvije godine neke materijale...
Ima takvih klijenata malo više od očekivanog...
A da kažem koja je firma u pitanju...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
DSCom



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 43

PostPosted: 16.02.2006 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo imam baš primjer na kojem radim 2 dana....

Riješena struktura (u glavi) Very Happy ... neke stvari dotjerane više neke manje.
Računam da če biti potrebno još 2 dana, znači ukupno 4, da bude layout indexa gotov.

Naravno dizajnerske sitnice nek uzmu još dan/dva...al recimo da u 6 dana imam spreman sajt za ubacivanje sadržaja.

http://www.istratourism.com/
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group