Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Natječaj za vizualni identitet SC-a Zagreb

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
slavonac78



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 26

PostPosted: 31.12.2004 13:56    Post subject: Natječaj za vizualni identitet SC-a Zagreb Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam koliki broj vas je upoznat sa temom, ali prije nekog vremena je raspisan "natjecaj" za novi vizualni identitet SC-a Zagreb. Rijec "Natjecaj" sam namjerno stavio pod navodnike buduci da ljudi u SC-u ocigledno nemaju pojma sto ta rijec predstavlja.
Naime, nigdje se ne mogu pronaci osnovne informacije o samom projektu (rokovi izrade, cijena, osobe za kontakt, autorska prava i sl...). Takoder, nakon niza telefonskih razgovora sa osobama u SC-u "zaduzenima za projekt" jedva sam uspio izvuci nekoliko šturih informacija. Osim što ne znaju što zapravo žele, oni bi taj projekt nabolje povjerili samim studentima ne bi li ih kako sami kažu "potakli na aktivnost"...
Ne znam koliko su ljudi u SC-u svjesni, ali taj projekt je zaista kompleksan i vremenski zahtjevan i sigurno zahtijeva iskusan tim dizajnera koji bi se s time pozabavili, i stoga tako ozbiljan i zahtjevan projekt povjeriti u ruke studenata koji nemaju dovoljno prakticnog iskustva je nepromišljen i glup potez. Iamo sam prilike sudjelovati na raznim natječajima, kako domaćim tako i stranim, ali moram priznati da me glupi birokrati u našim institucijama ne prestaju iznenađivati.
Što će na kraju ispasti od samog projekta, ne želim ni pomišljati....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
djipster
Guest





PostPosted: 31.12.2004 16:24    Post subject: Reply with quote

ovak...
taj natjecaj je raspisan ne samo za tim dizajnera kako si ti naveo...tu je ukljuceno puno vise toga...
arhitekti (preuredjuje se interijer itd-a i slicno...mislim da je is c-a...nadalje...to nije opce natjecaj za SC redizajn logotipa neg za KULTURA dizajn ligotipa...neki qrac unutar SC.a koji organizira kulturna zbivanja...te gradjevinski tim ljudi koji bi izveli preuredjenje...i webdizajner za web...
ja sam danas iso po podleoge...nacrte tlocrte i slicno...jer imam sve kaj im treba ...citav toim ljudi...
al oni nisu mogli nac nacrte Sad Sad Sad
pusiona um je natjecaj..neozbiljni su i sace popusit veeeeliki mejl odo mene u kojem cu ih ful jako vrijedjat Smile
join me @
kultura@sczg.hr
Back to top
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 31.12.2004 19:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kaj se uopce obazirete na te 'SC' fore?
kaj mislis da oni citaju taj mail? oni ne citaju ni mailove tipa ime.prezime@sczg
kad su oni ista ozbiljno napravili u vlastitoj produkciji? njihov domet je iznajmiti prostore, ispreseravat se po televizijama, nazvati se producentima i selektivno si podijeliti prekovremene...
kaj mislis zakaj nisi dobio nacrte? imaju oni svog jaru koji je vec sve to 'napravio' i vec dobio i potrosio pare...
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 01.01.2005 05:46    Post subject: Reply with quote

wrong....citaju mejlove!!!!
vec sam se izmejlo fino sa gospodjom!
Back to top
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 01.01.2005 12:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
vec sam se izmejlo fino sa gospodjom!

...imenom?
odgovorila ti je?
(radio sam u sc-u 8 godina, prosle godine sam organizirao partije u klubu sc, nitko mi nikad nije odgovorio niti na jedan mail...)
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 03.01.2005 19:14    Post subject: Reply with quote

natasa rajkovic
Back to top
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 03.01.2005 19:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ona je ok, tek je odnedavno u programskom vijecu escea i vjerojatno je zaduzena za kazaliste (teatar &td, b.jelcic, usporavanja, nesigurna prica...)
ona ziher nece dodjeljivati nagrade...
Back to top
View user's profile Send private message
suicidalmaniac



Joined: 04 Feb 2004
Posts: 4
Location: Zagreb (Shpaolin)

PostPosted: 21.02.2006 16:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...i? Kaj se na kraju dogodilo sa SC natječajem??? Baš me interesira Smile

_________________
- intuitivna improvizacija tajna je genija -
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group