Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
iMac

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware
View previous topic :: View next topic  
Author Message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 15.02.2006 22:06    Post subject: iMac Add user to your forum ignore list Reply with quote

2 GHz Intel Core Duo /1.5 GB RAM je na radnom stolu! (citaj: radnom). 3 dana pakla na 512 MB, danas stigla nova mamorija. Zasad nije bestija po brzini, ali bit ce, bit ce (mdah...)

ps se rusi pri sejvanju. s ovom memorijom manje, do jucer na svakom sejvu.

eto, da podijelim s vama.

a, i majti mis je ok. nije senzacionalan, ali ok.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 15.02.2006 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znači, radi k'o grom i oduševljena si? Sjajno! ocm! Smile

Ja imam 0.83 GHz / 0.5 GB RAM a ne ruši mi se PS Razz Very Happy (jest da ne mogu radit u print kvaliteti, ne možeš sve imat)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 15.02.2006 23:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mad respecssss.. danas sam po 10. put gledo u njega i opet odlucio cekat powermaca... samo me strah da se pare ne potrose Smile)

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 16.02.2006 00:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

PS radi pod rosetom, dakle nešto kao emulacija ... shit ako se ruši... jedino se moš utješit što će bit bolje pod kraj godine kad izađe native PS (CS3) za intel OSX ...

512 Mb rama je užas sa OSX om ...

ekran ok?

G.
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 16.02.2006 01:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

10.4.5?
ima li ga za intel, uopce? ja sam danas skinuo 10.4.5PPC, nisam obracao paznju na intel....
jesi li gledala board-ve za ps pod rosetta-om?

sigurno se da narihtati....

ja bih rekao da smaxash ram na 2.5.... ako mozes, of kors...

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 16.02.2006 02:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
10.4.5?
ima li ga za intel, uopce? ja sam danas skinuo 10.4.5PPC, nisam obracao paznju na intel....
jesi li gledala board-ve za ps pod rosetta-om?

sigurno se da narihtati....

ja bih rekao da smaxash ram na 2.5.... ako mozes, of kors...


10.4.5 je izašao istovremeno i za intel i za PowerPC ...

ispada da je ipak starija generacija iMaca bolja opcija za raditi, ali viditi ćemo na jesen kako će se ponašati CS3 koji će napokon biti intel OSX native ...

što je board-ve Smile ?

G.
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 16.02.2006 17:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
što je board-ve Smile ?

G.


sorry... typo..... board-ove, dakle diskusione panele, forume..... Embarassed

ja sam vec rekao da je rano za profesionalnu macintel primenu.....

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 18.02.2006 14:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://arstechnica.com/reviews/hardware/imac-coreduo.ars/6

intel iMac za sad debelo kaska za iMac om G5 u PS-u (uglavnom od 40 do 100% sporije) ... dakle do izlaska CS3 (kraj 2006 najvjerojatnije) nema pomoći ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 18.02.2006 16:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
http://arstechnica.com/reviews/hardware/imac-coreduo.ars/6

intel iMac za sad debelo kaska za iMac om G5 u PS-u (uglavnom od 40 do 100% sporije) ... dakle do izlaska CS3 (kraj 2006 najvjerojatnije) nema pomoći ...

G.

kaj nije rekao steve jobs kad je bila prezentacija prosli mjesec da ce do treceg - cetvrtog mjeseca izaci aplikacije koje podrzavaju i stari procesor i novi? pokazivao je onaj cd koji je izgledao kao jing jang i specificno rekao da adobe jos nije izdao update aplikacije.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 18.02.2006 21:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
grzzi wrote:
http://arstechnica.com/reviews/hardware/imac-coreduo.ars/6

intel iMac za sad debelo kaska za iMac om G5 u PS-u (uglavnom od 40 do 100% sporije) ... dakle do izlaska CS3 (kraj 2006 najvjerojatnije) nema pomoći ...

G.

kaj nije rekao steve jobs kad je bila prezentacija prosli mjesec da ce do treceg - cetvrtog mjeseca izaci aplikacije koje podrzavaju i stari procesor i novi? pokazivao je onaj cd koji je izgledao kao jing jang i specificno rekao da adobe jos nije izdao update aplikacije.


Mislio je na Appleove profesionalne uradke (finalcut, shake, itd ...) koji trenutno mislim niti ne rade na intel macovima ...

Ostale firme su najavile svoje "fat binaries" tj intel i powerPC kompatibilne aplikacije uglavnom do kraja godine ...

Adobe konkretno nije precizirao datum ali obzirom na njihov uobičajeni time frame CS3 (za koji su izričito rekli da će biti optimiziran za intel) bi trebao izaći krajem 2006 ili početkom 2007 ... do tada je prevođenje kroz rossetu jedini način ... navodno radi dovoljno brzo za veliku većinu korisnika, al ne i za "powerusere" ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 24.02.2006 23:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

khm, da se pohvalimo: ubu je stigao i doma!

(bjelina nas natjerala da operemo stol, druga 2 monitora, skuzimo da imamo 5-10 kablova viska ispod stola koji nikamo nisu vodili - ko zmije..)

weheeee!!!

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group