Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
dizajn discover24

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 22.02.2006 23:11    Post subject: dizajn discover24 Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd' bacite koji komentar na dizajn stranica za discover24.com!
programirala nisam i za sadrzaj odgovorna nisam Smile
zanimaju me samo komentari za dizajn, so shoot!

linki
Back to top
View user's profile Send private message
DSCom



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 43

PostPosted: 22.02.2006 23:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije po mom ukusu za takvu vrstu stranice...al nije uopče loše.
I sam radim 4-5 stranica o turizmu al više kao portale sa svim informacijama, a ne ovako napadno odma sa ponudom smještaja... ( www.istratourism.com - početna faza dizajna )

not bad at all
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 23.02.2006 00:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@DSCom:
ta stranica i treba bit napadna i odmah s ponudom u glavu! ne zato jer se meni tako svidja nego zato jer su to bili zahtjevi klijenta.
mogao si stavit u wip svoj link na istratourism, ili ne zelis komentare? ali eto vec kad smo tu, kratki comment:
1. jako mi je neprofesionalno i glupo stavljat stranicu on-line na pravu adresu dok je stranica debelo WIP!! bolje stavit u neki radni folder ili slicno. Wink
2. par detalja mi se svidja ali nikako u ovakvoj kombinaciji: izgleda mi nabacano i stilski nema kontinuiteta
3. oni quick links 1, 2, 3, 4 sam negdje vidjela... - - > mozda template monster? hm.. Think
4. na stranici imas 4 razlicitih okvira oko slikica!!
5. ona formica kao da je tu pala sa nekog desetog sajta!
i za kraj jedan smajli Razz da ne bi bilo ljutnje, ali ovo je just MHO

no, vratimo se topicu..
Back to top
View user's profile Send private message
Alexx



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 123
Location: Zagreb

PostPosted: 23.02.2006 00:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije uopce lose, kad pogledas ostale stranice na istu temu, ovo stvarno izgleda super. U oci mi jedino upada losija kvaliteta jpega slika koje oznacavaju zemlje (kroatien, osterreich...) ovo (da ne duljim):


vidi se raspadanje oko imena drzave i oko strelice, i headera, takodjer posebno dolazi do izrazaja u podrucju okok loga i teksta... Sad neznam dal je to tako na CRT monitoru, ali na LCD-u dosta upada u oci...

I jos jedna stvar... boxovi sa ponudima apartmana/hotela su neravnomjernih visina, pa malo izgleda razbacano, mozda kad bi ih stavila sve iste velicine, bez obzira na kolicinu teksta. Kod tih boxova mi se takodjer ne svidja sto nema razmaka (barem jedan prazan red IMO) izedju teksta i gumba 'details'. Izgleda malo natiskano...

Ovo su samo sitnice, inace dobar posao!

--x
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
DSCom



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 43

PostPosted: 23.02.2006 00:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehehe...se tu ocijenjuje moja ili tvoja? hehe Wink
Je ... dijelovi jesu sa TMsa...ali tu su samo da popune rupu...neče biti korišteni več samo kao ideja.
Okvira če biti 3 ... svaki če označavat svoje ... forma je isto sa TM .... samo kao look kako bi izgledalo...nabacano nije....i nije prava adresa...prava je u mom sigu....

hehe...ovo je tek početak..to sam sklepao u 2 sata...ima nova v. koja več liči na nešto...kad treba bit če online.
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 23.02.2006 01:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@DSCom:
hehe, sorry, nisam se mogla suzdrzati, a i zasto si uopce stavio link ako to nije bilo "vidi kako ja radim tur. portal"? Razz
sretno sa novom verzijom!

@alexx:
da, sve sto kazes stoji i slazem se s tobom, alli na zalost ne mogu vise utjecati na to.
kompresija je velika jer je morala bit zbog brzeg ucitavanja..
a oni boxovi su katastrofa, znam, ali kad sam ja to radila nije bilo predvidjeno vise od jednog retka teksta po stavci... a sad je sve u rukama njihovih programera Rolling Eyes
onaj brzi link "special destination" su isto oni dodali naknadno (citaj zasrali), ali sta se moze...
Whistle
Back to top
View user's profile Send private message
DSCom



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 43

PostPosted: 23.02.2006 08:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma nije to bilo "vidi kako radaim" nego naglasak na koncept stranice....
Nisam pobornik ovako napadne ponude smještaja....i ja sam prije par mjeseci završio jednu sličnu stranicu gdje je kao i na ovoj bilo prenapadno gurana visitoru ruka u đep.
Treba to malo perfidnije.... Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 23.02.2006 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajmo ljudi, ocekivala sam malo vise komentara...
izgleda da ja radim tip stranice koji ne potice na komentare, jer ovdje najvise komentara dobivaju extra ruzne trashy stranice (ljudi jako vole pljuvati)... Rolling Eyes
znaci, svidja vam se Cool
Back to top
View user's profile Send private message
jeronim



Joined: 06 Mar 2005
Posts: 50
Location: Velika Gorica

PostPosted: 23.02.2006 21:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OK, meni je to sve skupa zgodno, jako nježno, ... ali ...
meni izgleda to nekak mutno, ne znam objasniti zakaj ...

_________________
tija i ja na engleskom, al mi neide.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 24.02.2006 22:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GJ nemogirl. Nazalost ne stignem komentirat stranicu. Samo cu rec da ne vidim razliku izmedju stranice i bga, nekako je shadow preslab. I da, nespretno je rijesen content, vjerojatno nije dijelo tvojih ruku, pa cu rec gg. Svidjam dizajn very! keep it up.

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 27.02.2006 09:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thnx 2 jeronim & 2312! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group