Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
cro design vs. TM

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.02.2006 12:30    Post subject: cro design vs. TM Add user to your forum ignore list Reply with quote

croatia-design.com
vs.
template monster

originalni hrvatski dizajn Smile
u oko su mi upali segmenti sa kojima je dizajn stranice koji je inace simpa upropasten losim jpegovima i 'onim' gore u sredini.

ako je kupljen, steta sto je upropasten sa 'vlasnikove' strane.
inace, steta sto nema one kokosi sa TMa jer je bas zakon haha
c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 27.02.2006 13:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

po meni ovo nije plagijat jer nema dovoljno istih elemenata.
(boje: zelena i narancasta s lijeva i desna i ona rupa u sredini.. i to je to)
iako je very much inspired by!
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.02.2006 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe, naravno da je samo to.. pa u vecini stvari u ovoj kategoriji je samo nesto. ovdje osim ovih stvari koje si navela je i sami koncept isti, tj odmah je vidljivo da je nastalo od onog tempaltea.

naravno nije 100% polagijat jer mislim da autor niti nije htio ici na to, mislim da je pretjreao po onom 'inspired by'

ne mislis li tako?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 27.02.2006 14:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da kad bi se potrudio da bi nasao u 70% sajtova 3 elementa koja su na nekom drugom sajtu (ne nuzno na TM)... Razz
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.02.2006 14:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok. ajmo ovako Smile
ovaj template koji je na TMu je bio uzorak ovom njegovom site i kopiran je i prilagodjen njegovim potrebama. to sta nije 100%, njegov problem. ali onaj site i ovaj su isti, tj inspiracija i malo previse kopiranja se omaklo.
ne kuzim zasto ga branis? hehe
nhf
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 27.02.2006 14:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma uopce ga ne branim i boli mene.. za njega i njegov dizajn.
napisala sam svoje misljenje i to je to.. nitko se ne mora slagati sa mnom pa ni ti. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.02.2006 14:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemogirl wrote:
ma uopce ga ne branim i boli mene.. za njega i njegov dizajn.
napisala sam svoje misljenje i to je to.. nitko se ne mora slagati sa mnom pa ni ti. Wink


ma slazem se, ne brini, ali moras priznati da radjen na tmeu onoga,, uostalom zasto se samo ja i ti prepiremo ovdje Smile=? hehe
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 27.02.2006 17:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma da, očito je..
šteta što nisu ostavili kokoš, sada bi mogli zbijati šale o ptičjoj gripi.. Smile

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 27.02.2006 18:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sjecam se toga sa njuza dok je bio WIP... ne znam je li tada itko skuzio za TM
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 27.02.2006 19:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da bilo je na njuzima cak sam frajeru i replyo al nisam skuzio da je sa TM-a....

Al tak i tak web sux.... Very Happy

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.02.2006 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
ma da, očito je..
šteta što nisu ostavili kokoš, sada bi mogli zbijati šale o ptičjoj gripi.. Smile


ma to sam i ja reko, ona kokos je bas zakon,
fora su oni jpegovi na 100 posto kompresije..

zakon!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 27.02.2006 22:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Super je kako nisu znali kako nadomjestit originalnost koju donosi kokoš, pa su nakeljili ono nešto ... svašta ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group