Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Ima li netko tko je radio u Pevecu kao grafičar/ iskustva

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blue_J



Joined: 13 Oct 2005
Posts: 4
Location: Zagreb

PostPosted: 15.03.2006 09:58    Post subject: Ima li netko tko je radio u Pevecu kao grafičar/ iskustva Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.03.2006 10:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

osobno ne, ali znam kada su 'tog tipa' trazili i ostali, znaci ono, iskustvo sa digitalcem,, brdo strpljenja za cropanje i rezanje svih fotki.. trebas imati i malo ukusa za one gradiente koje tamo rade, tipa iz zute u plavu ili zelene u crvenu Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 15.03.2006 10:11    Post subject: navodno Add user to your forum ignore list Reply with quote

navodno se kod njih cesto mijenja garnitura ljudi, barem tako kaze kolega koji sjedi na poslu do mene (kaze da je cesto viđao njihove oglase)....a i u nasu firmu su dolazili na natjecaj za graficara iz Peveca u potrazi za boljim poslom (prije 2-3 godine) ali nisu prosli jer su uzeli mene :)

Drugim rijecima, ako imas posao, dobro izvazi sto je - a sto + (mozda je i kod njih bolje nego li je prije bilo), a ako nigdje ne radis, nemas sto izgubiti, samo mozes dobiti iskustvo :)

zelim ti uspjeha i drzim fige :) sretno :)
Back to top
View user's profile Send private message
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 16.03.2006 08:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ne bi iso tamo...mijenjaju ljude ko carape, a posao brijem da je uzasno naporan jer ces imati uzasno puno prekovremenih koji mislim da nisu placeni. znam neke ljude koji rade u presoflexu...tak je to u svim tim lancima gdje se radi maloprodaja...stalno novi katalozi...stalno kasne materijali...stalno isto radis...stalno ostajes duze i jos si zamjenjiv

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
rolle



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 11

PostPosted: 16.03.2006 09:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja radim letke u Namjestaju Mima, pa pretpostavljam da je posao slican... Solidno placeno i dosadno (pisem s posla ). Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group