Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Used Macs, cijena i potraznja

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kolja51



Joined: 26 Feb 2006
Posts: 25
Location: Zagreb

PostPosted: 13.03.2006 12:30    Post subject: Used Macs, cijena i potraznja Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel netko zna koja bi bila cijena na trzistu jednog upotrebljavanog Mac G4 512MB SDRAM / 10G HD / 400 MHZ i jednog iBook G3 grafitna boja (navalja mu baterija, dakle radi samo na struju) i ako ima neko ovdje zainteresiran...

_________________
www.dsgncity.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 13.03.2006 14:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

postaj na: www.jabucnjak.info

moja procjena tower cca 1000 kn, iBook isto toliko ...

možda dobiš nešto više, a možda ni toliko ... to je cca 7 godina staro, al nekom možda može poslužiti ... znam par agencija di još rade na tim četvorkama ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 13.03.2006 14:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw, vidi jel g4 ima agp port. ako ima - lakše ga je osposobit za rad sa osx-om - ubodeš polovni radeon 8500 (za PC), pa ga flešaš. ako još ubaciš i neki veći polovni hard, eventualno pržilicu i PCI usb 2.0 kontroler - možeš izvuć i parsto kuna više...

btw2, jabučnjak se vratio na staru adresu: www.jabucnjak.hr
Back to top
View user's profile Send private message
kolja51



Joined: 26 Feb 2006
Posts: 25
Location: Zagreb

PostPosted: 14.03.2006 16:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fala, malo mi je nelogicno da iBook G3 moze kostati isto ko i iMac G4, al dobro, ipak nisam ja strucnjak. Al diem vidit sta ima na jabucnjaku.

_________________
www.dsgncity.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 14.03.2006 16:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kolja51 wrote:
fala, malo mi je nelogicno da iBook G3 moze kostati isto ko i iMac G4, al dobro, ipak nisam ja strucnjak. Al diem vidit sta ima na jabucnjaku.

opa, stoj!
kakav sad imac?
400 mhz g4 imac ne postoji - ili je 400 mhz g3, ili si napisao krivu frekvenciju, ili nije imac.

vidi na http://www.lowendmac.com

btw, trenutno 14" G4 ibook košta kao i 17" intel core duo imac - dakle, logika cijena je skroz ok...
Back to top
View user's profile Send private message
[ backdrifter ]



Joined: 11 Jan 2006
Posts: 38
Location: rijeka

PostPosted: 14.03.2006 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a koliko bi dosla lampa - iMac 700 sa 15" LCDom i combomi te 256MB memorije
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 16.03.2006 19:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2000-3000 kn valjda ... ne bih to prodavao ... spremi to negdi na tavan kad ga prestaneš koristiti ... pa ga izvadi za dvajest godina ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group