Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
AUSPUH ( SCREAM `0´ )

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 22.03.2006 19:20    Post subject: AUSPUH ( SCREAM `0´ ) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Predlažem da ovaj topic bude ispušni ventili svima onima kojima je to potrebno. Budite slobodni izbaciti sve što vas ovog momenta tišti, smeta, živcira... feel free to let it go.
Nadam se da će moderatori i administratori podržat ovu ideju i neće izbrisat ovaj topic.

Pa da počnem ???

Pa i nje mi tako loše. Imam vlastiti stan ( u kojem neživim ), roditelje koji me uzdržavaju, lijepu i pametnu curu. Idila. Samo stvar je u tome što imam 25 godina samo 2 god radnog staža kojeg sam stekao u 3.maju radeći poslove koje me sram spomenuti i koji su me obilježili za cijeli život. Pušim na natječajima za posao web dizajnera upravo zbog njih. Godine prolaze ja bez posla, mislim se što će mi stan ako ga nemogu održavat, mogu izgubit sve, djevojku, stan, cijeli život mi može biti upropašten. Jučer sam pao na najniže grane, prijavio sam se na natječaj uz izobrazbu za zavarivača ( pogodite di ) i nakon dva dana torture sa završenom strojarskom školom ( automehaničar ), prometnom školom ( profesionalni vozač C i E kategorije ), tečajem prekvalifikacije ( web dizajner ) nisam zadovoljio nihove kriterije. To je bilo koda me neko šutnuo ful šut u stomak a ja sam bespomoćno pao na pod ostavši bez zraka i gušeći se u vlastitoj bljuvotini. Mislim da sam u pat poziciji ni amo ni tamo, tamo negdje u sredini..... u govnima... jebote niže i jadnije nemože. Ovo,to je vaš feelfree, još jedno sivo i ispaćeno lice koje vidite svaki dan na putu na posao. Ima toga još, ali nemam namjeru pisat roman iako materijala ima.

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 22.03.2006 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nadam se da ce ti stvari krenut na bolje, jebiga nekad stvari u zivotu ne ispadnu kako bi trebale ili kako ih mi zamisljamo, ali to je cisto zato jer ili ne uprezes dovoljno snage, ili se sve desava odvise brzo da ne stignes ni disati ili jednostavno kocke ne padaju na odgovarajucu stranu. Ne moras samo bacat kocke nasumce i cekat da padnu na pravi broj, baci ih i probaj ih kontrolirati da padnu na upravo onu kombinaciju na koju ti pase. Uvijek kao osoba vjerujes u sebe i u kombinaciju kockica jer covijek nekad ni sam sebe ne pozna dovoljno, uvijek nesto iskrsne, uvijek nesto novo saznas o sebi kroz zivot i kroz (eto opet metafora) bacanje kockica. I ono, ne boj se buducnosti jer jebiga, bio si tu i jucer, i danas si tu, kaj te ima za iznenadit sutra? Drz se i ono, odi prema mjesecu, ako ga fulas, barem ces ulovit zvijezdu!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 22.03.2006 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala phil, jako lijepo od tebe. Neke udarce možeš trpit i podnosiš ih stojčki ali dobra serija te zna sjebat. Kada pišeš 15-20 zamolbi mjesečno obaviš upola manje razgovora za posao i primiš toliko odbijenica svaka ostavi traga na tebi. Našao sam se u nezavidnoj situaciji gdje nemam izbora nego tražit bilo kakav posao, baš bez biranja jer druge nema. Valjda će i meni krenut na bolje, možda otkrijem čarobnu formulu.. Da li moram spominjat depresiju... Neke stvari su neizbježne. Treba gledat na vedriju stranu svjestan sam toga, otvorio sam ovaj topic da podjelim to s nekim, izbacim van, već mi je bolje bilo, čim sam pritisnuo submit.

Još jednom hvala, što si imao hrabrosti i volje odgovorit.

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 22.03.2006 21:30    Post subject: Reply with quote

Kolo sreće se okreće frend.
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 22.03.2006 21:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

alo riječka ptico ....
neam neke pametne izjave za bubnut ovdje. samo: been there, done that.
i gadno je, znam.
buđenje mi je ispisivalo "jedno veliko ništa" na čelu
danas je štorija drugačija.

i vjerujem da se stvari jako brzo mogu okrenut u tvoju korist.
na koncu, uporan si, kažeš. molbe se pišu. posao se traži. nisi potonuo.
a iz te velke borbe možeš izać puno jači.

drž se, riječka tico, poslije kiše dođe duga. tutti colori .....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
cerial



Joined: 03 Mar 2006
Posts: 17
Location: Split

PostPosted: 22.03.2006 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
Kolo sreće se okreće frend.

TZAR!!1
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 22.03.2006 22:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala ekipa na potpori. nemam riječi, nisam očekivao da će se itko odazvat
@kakarinac
ja se nadam da će to "danas" već jednom doći... ma snaći ću se nekako, nepredajem se bez borbe!!!! nema odustajanja. kao što neko jednom reče "sutra je novi dan" Smile

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group