Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Gel za kosu vs. vosak?
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 29.12.2004 13:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
Nisam opće bio svjestan s kojim profesionalcima se dopisujem na forumu ha ha


Šta bi to trebalo značit Eh?

@Digital: 10x Very Happy bude mi kosa otpala ak to sve na glavu stavim, tak da danas budem probo stavit samo briljantin, pa ću oprat kosu, pa ću stavit vosak. gel neću jer znam kak je s njim.

i onda ću probat sutra zadnju kombinaciju: gel + vosak...brijem da je briljantin samo za sjaj i za zdravlje kose (moja sestra mora koristit briljantin poslije pranja kose, inače joj je kosa suha...), dok je vosak za oblikovanje...vidjet ćemo Cheers!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 29.12.2004 14:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma joooooooj d'oh!

gel, briljantin i vosak su 3 razlicite stvari i ne koriste se zajedno. dakle, neces staviti vosak i gel istovremeno.

velika mudrost kod voska je da mozes oblikovati kosu (skroz je fora na kratkoj kosi) a da nije onako kruta kao gel. u principu daje kosi sjaj, ali kosa ne izgleda bas mokro i skroz je fora to nositi. e sad, ono sto si ti vidio, onaj taftov vosak, to je meni prije lici na nekakav zele (ako govorimo o istoj stvari uopce) i po meni je to jeftino smece koje ne bi trebalo nositi ime vosak. pravi voskovi bi trebali biti kremastiji afaik.

ugl, nikad srece s tim jeftinim proizvodima iz dm-a/bilokojegobicnogducana.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 29.12.2004 16:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e to me zanimalo! al glupo mi je opet, i jedan i drugi su za oblikovanje kose, sad ajde, gel ju ukruti, a vosak valjd onda ne? right Brick wall

budem probo...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 29.12.2004 16:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:
budem probo...


ti ti je najbolje riješenje od svega Wink
imaš moju riječ da ti kosa neće otpast Laughing

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 29.12.2004 18:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo ga...dakle Arrow

briljantin Arrow neću koristit...ne drži kosu ovak dok je ošišana, a kak će tek kad poraste...jedino što se sjaji kosa od njega, a to mi nije od nekog značaja

vosak Arrow dobar. za ošišanu kosu. evo, sad mi je na glavi, uopće nije stvrdnuta ko kad je gel, drži, sve 5, mogu prstima lagano proć kroz kosu, a friz ostaje, a ne da mi se ko kod gela, ne mogu ni prst u kosu stavit koliko ga stvrdne.
stvarno ok stvar za ošišano, ali inače Arrow gel TZAR!!1
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 29.12.2004 19:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako glup thread rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message
Kle



Joined: 02 Nov 2004
Posts: 185
Location: samobor

PostPosted: 29.12.2004 20:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemrem verovat.
...a da odete na neki frizerski forum? huz d meeeen
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 29.12.2004 20:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:

Šta bi to trebalo značit Eh?


evo dečki su ti odgovorili u ova dva posta iznad Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 30.12.2004 01:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh da, keune isto ima dobar vosak, samo kaj zamasti kosu prestrašno, nakon izlaska drugi dan se budiš sa đunglom na glavi Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
HDtilon



Joined: 05 Dec 2004
Posts: 46
Location: zgb

PostPosted: 01.01.2005 18:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moja preporuka je keune vosak + loreal extra strong gel.. i onda pofenirat 5 min i dobije se savrseni trazeni volumen 8
Wink )
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 01.01.2005 19:46    Post subject: Reply with quote

pogodio si forum....TOTALNO

da nebudem OT: imam za prodat VOSAK ZA DREADOVE..orifinal DREadhead...PRIRODNI FINI MLJAC...
JA OSISO dredove pa mi vise netreba a nema za kupit u rvackoj pa ak nekom treba nek se javi na PM!
Back to top
JamesBondz
Guest





PostPosted: 28.03.2006 12:51    Post subject: Reply with quote

I think you are right guys! Smile
Back to top
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 28.03.2006 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Svi kojima je tema neprofesionalna:
za šta služi trash forum, bitchezz? Laughing

A ovo je topic ko stvoren za informatičare, znate kako nas je sve fino Nikola Žinić opisao (mislim kad su kod Stankovića bili), da je ovo "posao neprospavanih noći i masnih kosa". Pa onda valjda treba znat i kako imat masnu kosu na pravi način.... Evo, ja se već neko vrijeme ne stignem ošišat. (uvijek se sam šišam, ne dam da mi neka teta upropasti look dok joj gledam u dekolte, to se desilo većini mojih prijatelja Shame on you ). Počeli su mi već ljudi govorit da pričekam svjetsko barem sa fudbalerkom. Smile)) Lol.

Što se tiče gelova, ljudi pojma nemate. Što jeftiniji talijanski gel, to bolji. Ja sam se nabacao novaca na neke DeEmove, taftove i slične gluposti, i eno još mi prave nered u ormariću, ni cimeri ih neće koristit. Al zato onaj pola kilni talijanski, što je roza ili zelene boje, plane samo tako (plane=potroše cimeri). Zašto su ti jeftinjaci nadmoćni? Valjda jer se ne trude napravit nešto što pod prstima ima drugačiji osjećaj, samo jer je to posebna marka. Preludi cooool taft, i slične gluposti. A najveća im je prednost, što ne ulijepe kosu. Stvrdne se, da, ali prođeš dvaput rukom kroz nju nakon 10 minuta i zadržiš frizuru, a izmrviš gel van.
Laughing

Nikola, javi nam što si izabrao.
loooooooool.
predobar topic.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 28.03.2006 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vosak lorealov neki, ali ga slabo koristim, dizem se svako jutro oko 6, pol 7, pa baš nemam volje stavljat bilo šta na kosu, umijem se, zube operem i na faks... Evil or Very Mad

btw. - topic je star godinu i tri mjeseca Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 28.03.2006 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kewl topic guys Smile Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 28.03.2006 13:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Nikola:

Uuuu jebote. dešavalo mi se već da se uključim u raspravu sa malim zakašnjenjem, al ovo?!?
Morat ću stavit negdje da mi na mi3 forumu prokazuje datume 3 puta veće u kričavo zelenoj boji.


Laughing

@-polygon:
Ne sprdaj se. Može se svakom desit. Mr. Green

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group