Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Preloader sajta od 6 megi..

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 11.04.2006 00:02    Post subject: Preloader sajta od 6 megi.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

ljudi ...
daklem kao sto naslov kaze slozih flash mp3 player za 6 stvari bez streama (po zahtjevu) i sad swf ima oko 6 MB ..stavih preloader bar koji radi provjereno na drugim sajtovima.....al na ovom situ i 0 bodova onak upoce mi ga ne pokaze..cak ni kad simuliram download u flashu..tek kad dodje na 92 % u bandwidth profileru onda ga pokaze na onak milisekundu i aj bok...

uplodo sam na netash mislec mozda ....i jebi ga..pokaze mi brofser bio mozilla bio IE bijeli kvadrat i dok se ne ucita sve nema nista ...zanimljivo je to sto je moja podloga u flashu crna..znaci on ni onaj prvi frame sa preloaderom ne ucita...

jel ima lijeka za ovo..

fala unarpijed...

probo sam 4 ili 5 razlicitih preloadera i nista...
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 11.04.2006 00:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ako su 'exported for actionscript' stvari unutar librarya, onda on njih oce ucitat prije preloadera.
jel jesu? pogledaj u library ako imaju pod 'linkage' neko ime
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 11.04.2006 01:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jesu brate attacho sam ih

sto mi je činiti...
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 11.04.2006 07:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da je problem u preloadu koji je napravljen u istom .swf-u.... probaj napravit poseban .swf u kojem je samo preload i onda njega imas u tom htmlu, a ovo se učitava u njega... to ce ti pokazat preload pa makar on bio 1 kb ili 100000 TB Very Happy i ja sam prije imo slicnih problema Smile

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 11.04.2006 10:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ali nemoj attachat soundove u prvom frejmu gdje je preloader nego recimo u drugom.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 11.04.2006 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ luksy and pewee

ekipa fala..
to mi je bila prva varijanta..

imo sam neki "engien" swf koji je u sebe ucitavao pleyer.swf

e sad posto su mi sound objekti atachani u player swf ovaj engine swf jednostavno ucita grafiku al nece svirat...
Back to top
View user's profile Send private message
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 11.04.2006 10:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvi sound objekt attachan je na frejmu 3 tak da nije tamo di preloada...=(( al mi ne pocinje svirat kao da ovaj engine.swf shebe nesto..

loado sam u njega sa AS na frejmu

loadMovie("player.swf",2);

na level 2 ...

jer ak ga ulodam na _level1 dobih isto kad da je player sam...
Back to top
View user's profile Send private message
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 11.04.2006 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jok ljudi ne radi ovo sa loadanjem player swf-a u neki "engine" swf..mislim

probo sam sa levelom 1 i vise..i zadnje sam probo ga uloadat u emtpy movie clip u enginu...i neznam zasto nece pleyat saoundove...

ak se neko neceg sjeti zakon

fala vam...
Back to top
View user's profile Send private message
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 11.04.2006 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo sve sma probao un ucita playerswf u sebe al ne svira....jebat ga..
uzivajte
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 12.04.2006 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne svira ti jer ti kad ga loadas u neki film ili neki level njegova adresa vise nije _root.MC.zvuk neg je _level1.MC.zvuk ili _root.kontenjer.MC ovisno kako ga loadas Smile

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
attic



Joined: 23 Apr 2006
Posts: 36
Location: London (UK) / Brežice (Slo) / New Delhi (India - coming soon :)

PostPosted: 23.04.2006 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
ne svira ti jer ti kad ga loadas u neki film ili neki level njegova adresa vise nije _root.MC.zvuk neg je _level1.MC.zvuk ili _root.kontenjer.MC ovisno kako ga loadas Smile


Osim toga, kad radiš novi sound stavi ga na neki mc:

Stavi ovo na _root od player.swf za test:

var mcSounds:MovieClip = this.createEmptyMovieClip("mcSounds",1);

var s:Sound = new Sound(mcSounds);
s.attachSound("nekisoundlinkage");
s.start();

probaj ak ovo radi. Za loadanje ti preporučujem MovieClipLoader class. Pa stavi ovo u engine .swf:

var movieLoader:MovieClipLoader = new MovieClipLoader();
movieLoader.addListener(_root);
movieLoader.loadClip("player.swf",this.createEmptyMovieClip("mcPlayer", this.getNextHighestDepth()));

To je to, mislim da bi ti tak trebalo sve šljakat, i preload i sound reference.

Još preloader kao dodatak:

function onLoadProgress(target:MovieClip, bytesLoaded:Number, bytesTotal:Number):Void{
trace( "LOADING:" + Math.floor(bytesLoaded / 1024) + " / " + Math.floor(bytesTotal / 1024) + "KB");
}
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group