Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
S flasha na htm

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Martina



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 78
Location: Rijeka

PostPosted: 11.01.2004 16:24    Post subject: S flasha na htm Add user to your forum ignore list Reply with quote

Naručioci su zaključili kako je ovo:
http://www.human.pefri.hr/~martinav/CTA/english.htm u redu, ali previše minijaturno i sa premalo boja...
Tako je nastalo ovo:
http://www.human.pefri.hr/~martinav/CTA/novo

Komentari su welcome, ali posebno me muči 800x600 gdje mi je problem sa pozicioniranjem layera koji se uvjek krivo smjeste (bilo u % ili px) obzirom na više rezolucije...

Martina


__________________

_________________
Prospekt d.o.o.!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 11.01.2004 16:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok su mi obje stranice... na prvoj mi se ne sviđa onaj load... isti je kao i na tvojoj osobnoj stranici... Smile
na drugoj su mi zgodne one elipse i fine su boje...meni na 800x600 izgleda sve ok
ak si radila sa layerima da probaš sa tablicama? možda da ubaciš koji detalj...
Back to top
View user's profile Send private message
Martina



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 78
Location: Rijeka

PostPosted: 14.01.2004 15:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Question To nema komentara jer nema grešaka ili je nešto drugo u pitanju?

ak si radila sa layerima da probaš sa tablicama? - ma da, zaključila sam da je to pametnije i sve sam u tablice prebacila.
Martina

_________________
Prospekt d.o.o.!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.01.2004 16:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

it's neet.. ali bilo kako bilo, vise mi se svidja flash verzija jer mi je ova druga nekako razvucena, nema previse materijala i text mi se previse razvukao.. Sve je ono, lijevo-desno .. zum-zum.. Smile

Me like flash more.
Reci ti gosp. Janezu da je flash bolji! Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 15.01.2004 14:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok evo ti nešto...
1. tekst malo pomakni još u desno, preblizu mi je slici, ok mi je na references...
2. možda da ove naslove (kod teksta) about us, partners, gallery... napraviš kao slike, ovak mi izgleda malo "nazubljeni" font...
3. ne sviđa mi se Links...probaj to drukčije napraviti...
Back to top
View user's profile Send private message
mladen



Joined: 07 Jan 2004
Posts: 43
Location: Dubrovnik

PostPosted: 15.01.2004 14:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve je nekako zaobljeno ili okruglog oblika jedino linkovi na meniu su ostrih rubova .. mozda da ih zaoblis ??

_________________
"Revenge is best served cold" Smile

www.holobit.net - linux freaks
http://balegari.bxteam.org - Clan pages
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
buzztard



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 84

PostPosted: 15.01.2004 20:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prva i osnovna stvar za sve ljude koji rade u flashu: dignite frjmrejt na barem 25fps-a osim ako vam stvarno za nešto treba neki manji.

Flash verzija mi djeluje nekako sirovo... html je definovno "krupniji" ali je flash verzija bolja.

_________________
___(-o_o) .o( The tears of stangers are only water. )________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 16.01.2004 00:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wow..bravo! Super su mi obje verzije. Osobno se bolje snalazim na html stranici i više mi se sviđa. I flash je super ali mi nije tako sadržajan kao html.

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 16.01.2004 00:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flash verzija mi je puno bolja i funkcionalna.
nice.

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Limbus



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 220

PostPosted: 16.01.2004 00:50    Post subject: definitivno htm Add user to your forum ignore list Reply with quote

bolji ti je htm. samo ja bih tekst stavio u uzi column i gumbe zaoblio. kao sto su vec rekli prije mene neki.. i zasto nebi ubacila malo flasha u htm verziju? npr, slozi flash gumbe a u contact ubaci (uz mailto:...) i flash email form. i ti i narucitelj cete biti zadovoljni!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Martina



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 78
Location: Rijeka

PostPosted: 16.01.2004 11:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bilo je govora o email formi, ali su rekli da je ne žele. Gumbe ću zaobliti očito je to najveća i skoro svačja zamjerka.
Hvala!
Martina

_________________
Prospekt d.o.o.!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.moody



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 94
Location: tha.Ploče

PostPosted: 16.01.2004 11:15    Post subject: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni ti se lipa flash nikako nesvidja ... nemogu ga prožvakati nikako, čak mi je bolja html verzija. Dobro ti kolega kaže da napraviš kombinaciju flasha i htmla ... od svega pomalo ...

i još nešto ... znak u livom kuti koji se spaja u cjelinu ... tj. treći dio, oni šta dolazi s desne strane nije ti u onom pravokutniku glavnom već ti šiba baš sa kraja di ti swf završava i to me totalno živcira ...
aj živila

_________________
.moody
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 29.01.2004 17:51    Post subject: Re: S flasha na htm Add user to your forum ignore list Reply with quote

zeleni_spijun wrote:

i obavijeZSt ka konstruktorima ovijeh pageza Css validator vam se smije :)
dajte to slozite oma !!!
dakle decki vi ste maajke ali buraz taj Css validator vam dusu vadi :)



css jedino nije valid zbog ie fensi skrolbara, a ako mislis na onaj link na naslovnici sta vodi na validator html-a i baci error to je blackdukke kriv jer nezna dodat link :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group