Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
polaroid

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
baltazar



Joined: 01 May 2006
Posts: 2

PostPosted: 01.05.2006 20:25    Post subject: polaroid Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdrav!
dakle, vec duze vrijeme razmisljam o tome da nabavim polaroid ali sam totalna neznalica sto se tice toga.zapravo nisam ni sigurna moze li se polaroid i nabaviti u našim trgovinama.i osim samog aparata sto bi mi jos trebalo,kakva oprema (i potrosni materijal) ide uz njega?
puno hvala ako netko pomogne! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 01.05.2006 23:49    Post subject: polaroid Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad si me vratila u prošlost..baš lijepo.
u hrvatskoj ćeš jako teško kupiti polaroid kameru a još teže polaroid kazete.
ja još uvijek imam Polaroid SX-70 i jako mi je drag jer to je jedan od rijetkih polaroid kamera koji imaju manualnu kontrolu fokusa. Filmove, odnoso, kazete za njega već dugo u Zg nisam vidio ali ih ima u Beču još sa kupiti. S tim aparatom se daju napraviti jako poetične fotografije, to je jedan od rijetkih aparata koji zaista imaju dušu....
Back to top
View user's profile Send private message
Toco1980



Joined: 31 Oct 2005
Posts: 131

PostPosted: 02.05.2006 15:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da se Polaroid aparate eventualno još može naći na sajmovima rabljene foto-opreme... Think
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 02.05.2006 17:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nažalost koliko sam upućen polaroid je bankrotirao prije godinu, dvije ... šteta da nitko još nije proizveo nešto slično obzirom na pustu digitaliju i relativno malene i jeftine sublimacijske ili ink jet pisače ...


G.
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 02.05.2006 17:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Postoji dućan u Trstu. Oni imaju odlične rabljene kamere, između ostalog i polaroide .... servisirane i sa garancijom ... sad u ovom trenutku ne znam adresu al pitat ću ...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Toco1980



Joined: 31 Oct 2005
Posts: 131

PostPosted: 02.05.2006 18:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
Postoji dućan u Trstu. Oni imaju odlične rabljene kamere, između ostalog i polaroide .... servisirane i sa garancijom ... sad u ovom trenutku ne znam adresu al pitat ću ...
Šteta kaj kod nas nema takvih dućana.... Jest da ima raznih posrednika i likova koji dilaju foto-kramom, ali to je uvijek rizik...
Back to top
View user's profile Send private message
baltazar



Joined: 01 May 2006
Posts: 2

PostPosted: 02.05.2006 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma gledala sam nešto po netu, vani se polaroid još prodaje i to najčešće u paketima zajedno sa opremom.ali čini se i meni da ovdje nema šanse da ga nađem. a možda potraga urodi plodom pa nađem neki rabljeni iako sumnjam da bi negdje uspjela naći materijal(kazetice).
hvala svima na suosjećanju Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group