Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Logotip pomoc

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Vektor
View previous topic :: View next topic  
Author Message
D!zajneR



Joined: 11 Nov 2005
Posts: 80
Location: Rijeka \\ Croatia

PostPosted: 03.05.2006 09:27    Post subject: Logotip pomoc Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vjerujem da je netko vec to radio...

Znaci, napravio sam jednoj firmi logotip, sad bi trebalo definirati taj logo. Znaci ima tu i tu boju, toliko i toliko je visok, sirok, dugacak, tezak...

Pa sad, ima ko nekakvu formu po kojoj se to radi, šablonu

ne vjerujem da u wordu samo napisem da je plavi i okrugao Wink

_________________
Keep it clean with lots of emotions
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 03.05.2006 09:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

logo kao primarno stedstvo komunikacije trabas okarakterizirati na neki svoj nacin po kojem si ga radio, tipa ovo i ovo predstavlja snagu i stabilnost vase firme, ovaj element tradiciju i tak to. daj mu neku pricu, al opet nemoj previse izmisljati - trebas ipak u neku ruku stajati iza toga sto kazes. primjer ako si koristio neku tešku tipografiju, mozes reci za to da simbolizira snagu i sigurnost. izabro sam tu i tu boja zato sto ona simbolizira to i to. kaj ja znam. postaj logo pa da vidimo. ja ti slozim pricu iz bajke pa da vidis Laughing

a tehnicke stvari ostaju na tebi, koja se se dimenzija primjenjivati na vizitki, koja ne memorandumu, koja na kuverti, koja na mapi, dimenzije žiga itd...
u koje se slucaju primjenju sekundarna boja. koja tipografija prati cijeli vizual.
mozda sam malo zabrijo, ja ti odmah uvaljujem cijeli vizualni identitet al eto od viska glava ne boli Very Happy

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
D!zajneR



Joined: 11 Nov 2005
Posts: 80
Location: Rijeka \\ Croatia

PostPosted: 03.05.2006 09:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa ima tu posla kolko hoces... al ove pricice su suvisne jer vec postoji takav logo za inozemstvo, samo sam ga napravio za HR tržište, naravno promijenjen ali opet prati vizualitet inozemnog...

nasao sam neki pdf pa cu po njemu probat iskombinirat nesto Very Happy

tnx

_________________
Keep it clean with lots of emotions
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
oj!



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 24
Location: Zagreb

PostPosted: 03.05.2006 09:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Glow ti je dao ukratko dao opis neceg sto bi na kraju kada sve poslozis trebala biti knjiga standarda.

Evo ti link: http://www.designerstalk.com/corpid/

ovdje ces naci primjere kako to treba izgledati...
ne vjerujem da moras izradit knjigu standarda ali tko zna!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Vektor All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group