Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
markosalopek.from.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
madmar



Joined: 07 May 2006
Posts: 3

PostPosted: 07.05.2006 11:46    Post subject: markosalopek.from.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa da i ja predstavim svoj rad:
www.markosalopek.from.hr
nisam neki iskusan dizajner i programer, ali učim i trudim se... (uzmite u obzir i godine...)
što mislite o sajtu i o ideji?
anyway, komentirajte!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 07.05.2006 12:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svaka čast na trudu, ali malo mi je... démodé Smile

edit: i puno previše mjesta za sponzore i njihove bannere!
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 07.05.2006 12:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Promašio ceo fudbal.

Bilo koji surfer donijet će sud o siteu u roku od samo par sekundi. A u samo par sekundi na tvom siteu se može vidjeti jedino tvoje ime i da bezuspješno prodaješ bannere.

Zajebi takvu prezentaciju, odma drito u glavu u headeru što hoćeš. Skupljam novce za studij u UK. Tko ima imalo samilosti, ići će čitati dalje što već treba, a tko nema produžit će dalje.

Taj tip što je prodavao milijun pixela sigurno nije pisao sastavke na naslovnici kako bi on htio neke novce radi tog i tog, nego je u nekoliko riječi sažeo bit. To moraš i ti napravit ako želiš bilo kakve rezultate.

Stavi ogromni brojač u header koji odbrojava od 6000 kn koliko ti još fali, napiši broj žiro računa gdje ti se mogu vršit uplate i sl. i puno su ti veće šanse da ostvariš cilj. Računaj da je bilo kome vrlo lako u novom tabu otvorit telebanking i copy-pasteat broj tvog žirca i napravit uplatu od (par)sto kuna.

Pisanje o tom da razmišljaš o engl. verziji ali da jadan nemaš vremena nikog ne zanima, a k tome ti i nije neki plus.

Ukratko, ne kompliciraj. I idi direkt "u glavu".

(usput, jedno čisto objektivno pitanje... jel ti stvarno misliš da će netko stavit stranicu u favoritese i opet se vraćat na nju, ili je postavit kao početnu? Smile)

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
madmar



Joined: 07 May 2006
Posts: 3

PostPosted: 07.05.2006 13:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
Promašio ceo fudbal.
Bilo koji surfer donijet će sud o siteu u roku od samo par sekundi. A u samo par sekundi na tvom siteu se može vidjeti jedino tvoje ime i da bezuspješno prodaješ bannere.


mislim da je teško ocijeniti u tjedan dana da li je uspješno ili ne... ako ti možeš u prvih tjedan dana rasprodati sve bannere, onda svaka ti čast....

lekke wrote:
Zajebi takvu prezentaciju, odma drito u glavu u headeru što hoćeš. Skupljam novce za studij u UK. Tko ima imalo samilosti, ići će čitati dalje što već treba, a tko nema produžit će dalje.


dobar prijedlog sa headerom. samo što to nije studij kao fax, već treći razred srednje....

lekke wrote:
Taj tip što je prodavao milijun pixela sigurno nije pisao sastavke na naslovnici kako bi on htio neke novce radi tog i tog, nego je u nekoliko riječi sažeo bit. To moraš i ti napravit ako želiš bilo kakve rezultate.


varaš se. ako ćemo već o the million dollar page kao glavnom i jedinom uzoru (ti na to navodiš) , i on ima svoj faq gdje je ispisao sastavke, a ima i blog u kojem ima sve i svašta....

lekke wrote:
Stavi ogromni brojač u header koji odbrojava od 6000 kn koliko ti još fali, napiši broj žiro računa gdje ti se mogu vršit uplate i sl. i puno su ti veće šanse da ostvariš cilj. Računaj da je bilo kome vrlo lako u novom tabu otvorit telebanking i copy-pasteat broj tvog žirca i napravit uplatu od (par)sto kuna..


ja sam to gledao na drugi način: onaj tko će htjeti uplatiti, taj će me i kontaktirati i dobiti broj žiroračuna..

lekke wrote:
Pisanje o tom da razmišljaš o engl. verziji ali da jadan nemaš vremena nikog ne zanima, a k tome ti i nije neki plus. .


gle, to je blog, a koliko znam blog je tu da pišeš što god hoćeš.

lekke wrote:
Ukratko, ne kompliciraj. I idi direkt "u glavu".

(usput, jedno čisto objektivno pitanje... jel ti stvarno misliš da će netko stavit stranicu u favoritese i opet se vraćat na nju, ili je postavit kao početnu? Smile)


možda netko i hoće, nikad ne znaš... nikom ne šteti ako to stoji na dnu...


svejedno thanx na komentarima.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 07.05.2006 17:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne opravdavaj se, nego napravi stvar kako spada

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 07.05.2006 18:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Marko,

Da bi bio dobra sponzoruša moraš nešto dati natrag. Ono što nisi shvatio kod weba je da banneri i slično donose novac samo sajtovima koji su posjećivani. Prazan site (a ovaj tvoj je baš to) nitko ne posjećuje jer, onak, nema zašto. Million pixel bio je fenomenalna ideja i hit zbog toga. Ljudi su mogli reći "ej stari si vidio onaj na kojem tip prodaje piksele, nemreš vjerovat" --- nitko neće reći "ej si vidio onaj site na kojem lik skuplja lovu za školu".
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 07.05.2006 22:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve ovo šta su ti Sulien i lekke predložili + ova plava odbija ... toplije boje bi probala koristit ovdje ...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
madmar



Joined: 07 May 2006
Posts: 3

PostPosted: 07.05.2006 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke, imaš pravo. ispričavam se. poslušat ću tvoje savjete i napraviti par promjena (pogotovo ono s brojačem).

sulien, slažem se s ovim da dobra sponzoruša treba nešto dati natrag. i nadam se da ću moći dati nešto natrag. svjestan sam da mi je posjećenost loša, a i da sadržajno nije nešto ludo... ali trudit ću se to popraviti. znam da sajt nema ideju poput one miillion pixel, ali vrijedi pokušati. i da skupim nešto malo para, bolje išta nego ništa.

anyway, thanx još jednom. dođite još koji put na stranicu....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 07.05.2006 23:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

madmar wrote:

anyway, thanx još jednom. dođite još koji put na stranicu....

ma da, zato si i postao link, ne trebaju tebi komentari nekih tamo dizajnera Wink

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 08.05.2006 07:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prvo kvalitetan sadržaj, onda prodaja bannera....

Al to tebi uopće ne treba. Tebi treba jedna jedina fora zašto da ljudi dođu na site. Izgrađivanje čitateljstva kroz kvalitetan blog je duuuugotrajan proces. Puno duži nego što bi tebi bilo isplativo.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 08.05.2006 08:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

po meni bi se na ovom webu na prvi pogled trebalo vidjeti da si srednjoškolac, daj još malo živosti unesi...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group