Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Eurosong
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 23.05.2006 11:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
dunga wrote:
Stribor wrote:
Onak, prijatelj iz njemačke me kontaktira prek MSN-a i začuđeno me pita zar su hrvati stvarno toliko blesavi da tako šta pošalju na eurosong Very Happy

za razliku od njemaca koji su poslali country band.
Laughing


oteo si mi rijeci iz tastature Laughing

heh...
ako me pamćenje ne vara - nije li predstavnik juge svojevremno bila "plava trava zaborava"? ili su bili visoko na domaćem natjecanju...? imamo i mi kaubojsku tradiciju na euroviziji!

btw, jedina imalo zanimljiva pjesma na ovogodišnjem eurosongu bila mi je francuska. jel ta gospodična neka faca kod vas? ili je samo projekt za eurosong?
(ok, i turska mi je imala fino napravljenu produkciju - disko + dosta istoka. meni ok)
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 23.05.2006 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortress wrote:
Dunga:
Hej,pa mi smo vršnjaci!

što objašnjava zašto oboje volimo talking headse i joy division
Smile
Fortress wrote:
Gle,pa znam ja da Headsi nisu rock Very Happy ali ipak znam šta je rock a ovi finci nisu rock.
Ne mislim da izvođači trebaju da budu uštogljeni ali ovo prevazilazi granice ukusa,generalno,na svetu ima sve više prostakluka ,vulgarnosti,u muzici,na filmu, na ulici,u svim segmentima društva, pad svih ljudski i moralnih vrednosti pa je i ovakva nekada prestižna manifestacija svedena na vašar. Ljudi ne biraju sredstva da bi skrenuli pažnju na sebe. Verovatno će uskoro neko da stavi govno na glavu...samo je to preostalo..sve je drugo već urađeno da bi se skrenula pažnja.

da ne kenjavim previše o elvisu, morrisonu, lou reedu, iggy popu i sličnima koji su probijali moralne granice: ako netko ima dobar koncept, koji počiva na ideji da se na euroviziji pojavi gol sa govnom na glavi - zašto ne?
jedini je problem što bi se iduće godine pojavilo deset imitatora sa (redom) bljuvotinom, stajskim gnojem, krepanom mačkom i kokošjim iznutricama na glavi.
no, to je drugi problem (koji nema veze s moralom i dobrim ukusom).
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 23.05.2006 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
btw, jedina imalo zanimljiva pjesma na ovogodišnjem eurosongu bila mi je francuska. jel ta gospodična neka faca kod vas? ili je samo projekt za eurosong?
(ok, i turska mi je imala fino napravljenu produkciju - disko + dosta istoka. meni ok)


za tu zenu koja je pjevala ja prvi put cujem. nije da se previse zanimam za francusku muziku ali ono sto mi dodje sa reklama upijem. a nju nisam jos vidjela.
ali je Corneille (kompozitor) jako faca i meni je jedan od rijetkih frankofonih pjevaca koje volim. tip je iz rwande i pobili su mu cijelu obitelj pred ocima kad je bio klinac i on se na neku ludu srecu preko rodbine dovukao do kanade i tamo odskolovao.
tako da nije ni francuz nego "francophone". ali pjesme su mu zakon i glas super, da je on pjevao sigurno ne bi tako lose prosli.
http://www.corneilleonline.com/

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group