Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Mambo giving me headaches >:((

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Petar_Popara_Crni



Joined: 30 Aug 2005
Posts: 42
Location: zagreb

PostPosted: 29.05.2006 20:03    Post subject: Mambo giving me headaches >:(( Add user to your forum ignore list Reply with quote

bok svima,

pomagajte dok nisam glavu ugurao nasilno u monitor Sad .... cijeli dan se zezam s Mambom i nakon sto sam sve konacno postelao (sectionse, kategorije itd) sad sve ode kvragu. Par problema:

1. Kada pisem novi ITEM (recimo neki clanak o nekom dogadjaju) i zelim ubaciti unutra neku sliku..... zasto ju ne mogu ubaciti biranjem s desne strane pod >images? Uploadao sam jedan folder sa slikama u njegov defaultni stories>images ili kako se vec zove i vidim ih sa desne strane pored prostora za pisanje clanka ali ih ne mogu ubaciti unutra?

2. Kada selektiram rijec/frazu unutar clanka i zelim napraviti hyperlink od toga, kliknem quicktag za HYPERLINK, mali blank popup se otvori i to je to. Bez prostora za ukucati link, njegov naziv... nista. nula. Koristim Mozillu, je li to mozda razlog?

3. ZoomGallery.... to mi zadaje najvise problema. Instalirao sam ga prvi put, super je radilo (stvaranje i brisanje galerija itd)da bi odjednom sve otislo kvragu. Nemozes brisati, nemozes mijenjati.... nista. Sad sam deinstalirao citavu komponentu i pokusao ponovno instalirati no pise failed to create some folders (imam screenshot ali ne mogu ga ovdje uploadati)....

Enivejz, ako ima koja dobra dusa da pomogne oko ovih gluposti bio bih veoma zahvalan. Inace, sajt mi primarno treba za organiziranje fotografija prema kategorijama te za povremeno piskaranje bloga sa ubacenim slikama pa ako netko ima bolji prijedlog od Mamba...

Adresa je www.alexanderstrbac.com
thanx
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group