Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
pass keepers
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 13.05.2006 23:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
Suljo možda čoek ima onaj "Code memo" ili kako li mu se već zove na mobu, ono prvo ukucaš šifru da bi moga gledat, file vault...

nije to neka zastita,jer mislim da to nijedan mob ne enkriptira...correct im if i'm wrong.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 14.05.2006 10:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nemam nikakav vault...ne vidima zakaj nije sigurno...furam pin u mobu mjesec, dva i onda ga zbrisem. nije da pise pin pa koja kartica ili tak nesto. uostalom, ne vidim ko ce mi ukrasti i mob i novcanik u isto vrijeme ili recimo da ja to ne skuzim pa da ne stignem blokirati kartice...uostalom kaj se plastike tice, samo maestro treba pin da bi ju mogao koristiti, sve ostale trebaju samo potpis tak da ak ne odreagiras dosta brzo nakupovat ce si lopov cipela za bal. Bas je neki dan tip ukrao kolegici od frendice novcanik u uredu i dok je ona cekala 15 minuta na liniji ZABE da blokira, on je kupio curi cipele za 350 kn (rekla prodavacica u ducanu da je bio sa nekom zenskom) Laughing

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 14.05.2006 10:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://keepass.sourceforge.net/

Ovaj je najbolji. Opensource, portable i podržava apsolutno sve što jedan passworder mora podržavati. Uostalom pogledajte i uvjerite se sami.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
collector



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 38
Location: Phobos

PostPosted: 14.05.2006 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da.. keepass je najbolji i još je free. dobar za čuvanje root pasworda Smile

ja imam jedan master password, jedan sekundarni (za manje vazne stvari) i jedan unirvezalan i jednostavan za sve razlicite glupe sitove i nevazne stvari.

_________________
Kowach
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 15.05.2006 10:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
sime wrote:
Suljo možda čoek ima onaj "Code memo" ili kako li mu se već zove na mobu, ono prvo ukucaš šifru da bi moga gledat, file vault...

nije to neka zastita,jer mislim da to nijedan mob ne enkriptira...correct im if i'm wrong.


MIsliš da će netko ići iščitavati flash od mobitela u potrazi za tvojim passwordom? Na SE T630 ukoliko u "code memo" uneseš lrivu master šifru prikaže ti passworde, ali neke random, krive Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 16.05.2006 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
MIsliš da će netko ići iščitavati flash od mobitela u potrazi za tvojim passwordom? Na SE T630 ukoliko u "code memo" uneseš lrivu master šifru prikaže ti passworde, ali neke random, krive Smile

ako je netko toliko uporan da je nekako dobio pristup tvom mobitelu, zasto nebi to isao napraviti?

ali nisam na to mislio, nego vjerojatno postoje programi koji razvaljuju "phone code", npr.za siemensa postoji sigurno...nekako mi se taj phone code cini ipak trivijalan...ti si u tome vise, jesi vidio takvih stvari?

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 17.05.2006 13:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Phone code se može "razvaliti" bez prevelikih poteškoća, no na SE-u ne postoji phone code kao kod npr. Siemensa, Nokia i sl. Taj code memo služi samo za pohranu passworda.

Phone codovi se "razvaljuju" zato što za to postoji tržišni interes (preprodaja telefona, zaboravni korisnici, unlock i sl.), za ovo o čemu mi pričamo mislim da nema programa, no iskreno, nisam previše niti tražio...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 17.05.2006 18:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Phone code se može "razvaliti" bez prevelikih poteškoća, no na SE-u ne postoji phone code kao kod npr. Siemensa, Nokia i sl. Taj code memo služi samo za pohranu passworda.

Phone codovi se "razvaljuju" zato što za to postoji tržišni interes (preprodaja telefona, zaboravni korisnici, unlock i sl.), za ovo o čemu mi pričamo mislim da nema programa, no iskreno, nisam previše niti tražio...

aha, taj Code memo je kao neka aplikacija namijenjena bas cuvanju passova i to?
nisam nikad imo SE pa neznam..

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 17.05.2006 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Točno to... Fora je kaj ako uneseš krivi "pin" ti prikaže brojeve, samo krive Razz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 30.05.2006 02:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da se vratim početnom pitanju..

za sve webove koji mi mogu automatski poslati pass upišem jedan od tri passwrda koji god mi padne na pamet, a za bitne stvari imam druga tri koja pamtim (pa pogađam ako nisam siguran Smile )
eto..

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group